Jak zavěsit korálkové závěsy? 5 jednoduchých DIY kroků!

V tomto článku vysvětlím základní kroky, které vám pomohou zavěsit korálkové závěsy, protože jsem v mém posledním článku obdržel několik žádostí o předvedení kroků při zavěšování korálkových závěsů. Pokud jste hledali nápad, jak zavěsit korálkové závěsy, a nevíte, kde začít, bude pro vás tento článek skvělým průvodcem.

Korálkové závěsy mají způsob, jak přidat krásu do vašeho bytu díky kulturnímu / tradičnímu uměleckému dílu, které předvádějí. Postupujte podle níže uvedených kroků a najdete snadné způsoby zavěšení korálkových závěsů, ale předtím je zde přehled, který získáte v tomto článku.

Materiály potřebné k zavěšení korálkových závěsů.

 • Záclonová tyč
 • Měřicí páska
 • Vrtačka nebo kladivo – k vrtání šroubů nebo zatloukání hřebíků do zdi
 • Vysavač nebo ručník – k vyčištění korálkového závěsu po zavěšení
 • Brýle – k použití při vrtání otvorů do zdi
 • Snadné kroky, které vás provedou zavěšováním korálkových závěsů
 • Postup, jak zavěsit korálkové závěsy

  Krok č. 1: Změřte rám okna/dveře

  Použijte krejčovský metr a změřte délku (šířku) rámu okna/dveře vodorovně tam, kde chcete korálkový závěs zakrýt.

  Natáhněte počáteční bod pásky, kterou jste připevnili kovem, a natáhněte ruku, abyste zakryli otvory pro rovnoměrné zobrazení korálkového závěsu.

  Možná jsi to pověsil. Tento proces je jedním z prvních kroků, které je třeba vzít v úvahu při učení „jak zavěsit korálkové závěsy.“

  Krok č. 2: Označte místo, kam budete závěsovou tyč zavěšovat

  Chcete-li to provést, držte závěsovou tyč a umístěte ji několik centimetrů nad rám okna/dveře, kde začnou korálkové závěsy splývat směrem k zemi.

  Můžete pozvat přítele, aby držel jeden konec tyče, zatímco vy držíte druhý konec, aby mohl poskytnout rovné a přesné lemování, a poté označte dva body závěsem na zdi.

  Krok č. 3: Vyvrtejte a připevněte záclonovou tyč ke stěně

  Pomocí vrtačky vyvrtejte do zdi díru, kterou si označíte tužkou v kroku 2. Umístěte závěs (háček) na místo, kde jste vyvrtali díru, a pomocí vrtačky navrtejte do háčku šrouby, kterými hák upevníte ke zdi.

  Pokud není vrtačka snadno přístupná, použijte hřebík a kladivo k upevnění háku do zdi úderem kladiva o hřebík.

  Poznámka: Při tomto kroku používejte brýle, aby se vám do očí nedostaly částice písku.

  Krok č. 4: Zavěste závěs na závěsy

  Tento krok je téměř posledním krokem při zvažování, jak zavěsit závěsy z korálků. Připevněte korálkové závěsy k záclonové tyči a zvedněte záclonovou tyč tam, kde jste připevnili korálky, poté zavěste tyč na závěs, který jste předtím vyvrtali.

  Všimněte si, že před pověšením korálkových závěsů vždy zkontrolujte pevnost vyvrtaných ramínek tak, že na ně položíte jednu záclonovou tyč a trochu zatáhnete – udělejte to proto, abyste se ujistili, že jste ramínko na záclony silně provrtali, aby korálkový závěs nespadl.

  Krok č. 5: Vyčistěte korálkový závěs

  K čištění špíny/prachu na korálcích použijte vakuovou trubici, nebo použijte žínku (žínku) k vyčištění korálkového závěsu. Namočte žínku a poté ji použijte k vyčištění kuliček, abyste si zachovali jejich lesk/lesklé vlastnosti.

  Jaký počet korálků je potřebný k výrobě korálkových závěsů?

  Zvažte délku prostoru vašich dveří/okna, kde budou korálkové závěsy zakrývat. Obecně platí, že nejmenší množství, které můžete použít, je 254. Pokud jsou vaše okno/dveře malé, můžete použít méně korálků. Pro tento článek „jak zavěsit korálkové závěsy“ zakupte více než 254 korálků.

  Jaký význam mají korálkové závěsy?

  Korálkové závěsy jsou důležité, protože dodávají vašemu bytu/pokoji více fantazie a krásy. Překvapivě jsou drahé na nákup, ale snadno se vyrábí, pokud rozumíte krokům při výrobě korálkových závěsů.

  Jak můžete vyčistit korálkové závěsy?

  Korálkové závěsy můžete vyčistit vysavačem – pro zbavení korálků prachu nebo pomocí utěrky na čištění korálků jemným mýdlem, které nemůže korálky poškodit.

  Je těžké vyrobit korálkové závěsy?

  Korálkové závěsy lze snadno vyrobit sami, pokud rozumíte krokům při výrobě korálkových závěsů. Korálkové závěsy vyrobíte za méně než 2 hodiny a ušetříte náklady.

  Jsou korálkové závěsy drahé?

  Korálkové závěsy jsou drahé na nákup v obchodě s interiérem. Pohybuje se od 64 USD výše, v závislosti na typu, který chcete zakoupit.

  Závěr

  V tomto článku „jak zavěsit korálkové závěsy“ byly zdůrazněny jednoduché kroky, které vás vedou při zavěšování korálkových závěsů. Než začnete cvičit, musíte dobře porozumět výše uvedeným krokům, jak zavěsit korálkové závěsy.