Jak zastavím opakované darování? 3 snadné kroky!

Ptali jste se někdy sami sebe: „Jak zastavím opakované darování?“ Věnujte tomuto článku pár minut svého času a dozvíte se vše, co je třeba vědět o zrušení dárcovských plánů. Budete také schopni porozumět více o opakujících se darech a o tom, jak to prospívá charitativním organizacím a dárcům.

Před vším ostatním si ujasněme, co je to opakované darování; to je, když dárce dává konzistentní a průběžné darování místo toho, aby dával jen jednou nebo dvakrát. Jsou stanoveny pravidelné příspěvky, jejichž doručení dárci naplánovali; to může být denní, týdenní nebo měsíční. Opakované dary se také označují jako opakované dary.

Je nezbytné vědět, jak váš plán dárcovství funguje a proč. Takže až budete příště plánovat darovat znovu, budete o tématu více informováni. To vám pomůže být flexibilnější při výběru toho, zda se stát charitativním dárcem.

Proč bych měl mít opakované dary

To snižuje finanční váhu vašich podporovatelů, kteří chtějí dávat. Umožňuje jim oddělit své dary v průběhu celého roku, aniž by museli ze svých úspor vytlačit směšnou částku. Do konce roku darují přesnou částku, kterou by chtěli, jen s menším stresem a finanční zátěží. Opakované dárcovství bylo řešením pro mnoho lidí, kteří by chtěli podpořit organizaci a přitom zajistit své osobní potřeby a přání.

Proč je preferován měsíční dar

Měsíční dary jsou považovány za druh opakovaného daru. Existuje určitá částka, která je darována v pevný čas a datum. Ačkoli existuje možnost darovat týdně a ročně, zdá se, že darování měsíčně je nejoblíbenější možností jak pro dárce, tak pro charitativní organizace. tak proč tomu tak je?

Obvykle si měsíční období vyberou ti, kdo se zavázali k pravidelným darům nebo opakovaným darům. Platy se obvykle vyplácejí jednou nebo dvakrát za měsíc; tak mohou důsledně darovat. Charitativní organizace upřednostňují měsíční dárce, protože mohou stanovit předvídatelný rozpočet. Mohou také přispět více ve srovnání s těmi, kteří se rozhodnou darovat ročně. To je velká pomoc pro charitativní organizace; zde jsou důvody, proč investovat do měsíčních opakujících se darů:

Důvod č. 1. Roční příjem

Bylo pozorováno, že měsíční opakované dary vedou ke zvýšení ročního příjmu. Mohlo by se stát, že to nevyvíjí tlak na dárce, aby věnoval významnou částku peněz najednou, ale spíše se to děje měsíčně.

Důvod č. 2. Posiluje podporu

Opakující se dárci mají tendenci budovat si silnější vztah s charitou a její věcí. Díky jejich neustálým interakcím získejte více aktualizací o organizaci a zůstaňte informováni o probíhajícím pokroku.

Důvod č. 3. Flexibilita

Opakovaní dárci mohou jednoduše upravit, jak budou jejich dary vypadat. Mohou se přizpůsobit zvýšením nebo snížením toho, kolik jsou ochotni kdykoli dát. Mohou se také změnit, když jejich dary procházejí, ale jak již bylo zmíněno, měsíční dary jsou nejpohodlnější možností. Dárci mohou své dary dokonce na měsíc nebo dva pozastavit.

Důvod č. 4. Úspora času

Opakované dary jsou velkým hitem pro zaneprázdněné lidi, kteří rádi přispívají na charitativní organizace, ale musí se neustále snažit o svou práci a platy. Vzhledem k tomu, že jsou přesvědčeni o tom, že jejich plat bude schopen zvládnout jejich výdaje a charitativní dary současně, potřebují pouze pohodlí a čas. Automatické transakce prostřednictvím opakujících se darů postačí.

Jak zastavíte opakované darování?

Samozřejmě můžete. Pokud se ptáte: „Jak zastavím opakované darování?“ nejste sami. Každý se někdy dostal do finanční krize, která ho přiměla snížit některé výdaje. Zde jsou kroky, jak zrušit své opakované dary.

Krok č. 1. Kontaktujte svou organizaci

Kontaktujte organizaci, které darujete, a dejte jí vědět o svých záměrech. U charitativních organizací mají obvykle číslo nebo e-mail, pomocí kterého je můžete kontaktovat. Před darováním jakékoli charitativní organizaci je však nezbytné ověřit, zda tyto stránky a čísla fungují a jsou legitimní.

Krok č. 2. Počkejte na potvrzení

Jakmile si to promluvíte, budete muset hledat důkaz, že váš účet byl osvobozen od opakujících se darů. Nechtěli byste, aby vás o měsíce později překvapily nějaké skryté transakce. Můžete o tom poslat e-mail nebo zkontrolovat svůj bankovní účet, pokud organizace již není na vašem seznamu darů.

Krok č. 3. Zkontrolujte jejich webové stránky

Pro některé mají své oficiální webové stránky, kde můžete procházet nastavením a upravovat své platební údaje. Můžete upravit nebo zrušit své předplatné jejich organizaci a zastavit jakýkoli ze svých aktivních opakujících se darů.

Závěr

Jak zastavím opakované darování? Nyní jste profesionálem ve správě svého darovacího účtu. Doufáme, že váš proces proběhne hladce, a nezapomeňte se ujistit, že byl oficiálně zrušen. Děkujeme, že jste si přečetli tento článek! Přečtěte si také o tom, jak zrušit dárcovství k-love a jak zrušit měsíční dárcovství aclu.