Jak založit darovací fond pro někoho s rakovinou? 4 snadné kroky, jak začít!

Zajímá vás, jak založit darovací fond pro někoho s rakovinou? Skvělý způsob, jak začít získávat peníze, je zorganizovat sbírku. Abychom vás udrželi motivaci, slyšeli jsme o lidech, kteří během několika krátkých hodin práce vybrali značné částky.

Léčba rakoviny je drahá a vy máte méně času na práci kvůli léčbě a jejím vedlejším účinkům. Matematika se stává jednoduchou. Zatímco méně peněz přichází, více jich odchází. Se sníženým krytím ze zdravotního pojištění a rostoucími náklady na léčbu je pro lidi až příliš snadné se zadlužit.

Organizace fundraisingové akce často trvá jen několik dní nebo dokonce několik týdnů. Nejnáročnější částí plánování akce je však rozhodování o plánovači události. Má někdo ve vašem okruhu rád vymýšlení strategií a přidělování odpovědností? Pamatujte, že primárním cílem získávání finančních prostředků je získávání finančních prostředků na lékařskou péči o vaši milovanou, aby se mohla zotavit.

Vyberte ze svých přátel organizátora akce a 4–5 účastníků a dejte koordinátorovi jejich kontaktní údaje. Pomohlo by, kdybyste je nechali vybrat, kolikrát se poté mohou osobně setkat. Je toho mnohem víc, co se musíme naučit. Nyní čtěte dále, abyste tématu lépe porozuměli!

Fundraiser Event

Uspořádání sbírky má výhody, které jdou nad rámec pouhé finanční pomoci pacientovi. Uspořádání charitativní akce může mít významný dopad. Jednou z nejčastějších obav rodiny a přátel pacientů s rakovinou je pocit bezmoci.

V mnoha případech si pacienti s rakovinou přejí, aby jejich rodina seděla vedle nich a naslouchala jim, místo aby se pokoušeli řešit problémy, které nemohou řešit. Pokud se zúčastníte charitativní akce, uděláte opravdovou změnu. Ostatní, kteří se této akce zúčastní, z ní také mohou něco získat. Umožnit své milované osobě postižené rakovinou vidět nebo kontaktovat její kamarády lze prostřednictvím sbírky. Je uklidňující vědět, že někdo, kdo je vám drahý, podstupuje chemoterapii, ale jinak se mu daří dobře.

Kroky k založení darovacího fondu pro někoho s rakovinou

Zde jsou kroky, jak založit darovací fond pro někoho s rakovinou:

Krok č. 1. Výběr umístění

Pětihvězdičkový hotel se sice při hledání místa může zdát okázalý, ale pamatujete si na svůj konečný cíl? Předpokládejme, že účelem vaší akce je získat peníze na pomoc pacientům s rakovinou při poskytování možností léčby.

Ušetřením peněz na poplatku za pronájem znamená, že příjemci připadne více peněz. Rozhodněte se předem, zda budou poskytovány alkoholické nápoje. Placení na baru v hotovosti je z dlouhodobého hlediska nákladově efektivnější.

Náklady na pronájem prostor restaurace pro konkrétní funkci můžete částečně kompenzovat zřízením pokladny. Použití nápojů je osobní volbou, přičemž obě strany mají solidní argumenty. Vyberte si místo, kam se každý rychle dostane.

Krok č. 2. Vědět, jaké jídlo podávat

Usnadněte si život tím, že zajistíte dostatek chlazení. Místo vás však může v určitých případech nutit k tomu, abyste si jídlo zajistili u nich, což omezuje, co smíte konzumovat. V ostatních případech bude rozhodnutí na vás.

Může být potluck organizován, pokud je velký počet jedinců připraven poskytnout jídlo? Velké talíře čerstvé zeleniny a ovoce jsou obvykle hitem, protože jsou tak výživné. Kvůli propagaci mohou restaurace souhlasit s nabídkou jídla na vaší akci. Je však lepší rozdělit nákupy a nákupy mezi své blízké přátele, protože pekaři jsou zavaleni žádostmi o dary soukromým sbírkám.

Krok č. 3. Přehrávání hudby

Přidání hudby přes dýmku může zvednout náladu, ale mít živé hudební vystoupení je mnohem lepší. Případně, co třeba váš kamarád, který je součástí stávající nebo nové kapely ze sousedství? Pozornost, která přichází s účtováním malého poplatku, má pro mnoho začínajících umělců, mladých i starých, velkou hodnotu.

Nejde o to najít ideální kapelu, která hraje jen určitý druh hudby; Na tom nezáleží. Nebude s vámi spojeno žádné společenské stigma, protože nejde o smoking. Jediné, co můžete udělat, je usnadnit jim cestu za rakovinou a oni vám za to budou vděční.

Krok č. 4. Šiřte o tom

Co nejdříve vytvořte leták s popisem vaší akce. Některé společnosti mohou vyžadovat leták k poskytnutí charitativního příspěvku. Kromě toho mohou být dary snadněji agregovány, pokud si zakoupíte nějaké P.O. Propagujte svou firmu v oblastech, kde ji lidé pravděpodobně uvidí, jako jsou sousedské podniky, nákupní centra a knihovny. Požádejte svou přítelkyni o svolení poslat zprávu jejím přátelům na Facebooku, než uděláte cokoliv jiného!

Udělejte veřejné prohlášení také prostřednictvím e-mailu nebo sociálních sítí. Povzbuďte své publikum, aby šířilo informace o vaší práci. Pokuste se dostat slovo, pokud jste na Twitteru nebo jiné platformě sociálních médií.

It’s A Wrap!

Protože už víte, jak založit darovací fond pro někoho s rakovinou, je čas začít. Udělejte vše pro to, aby si vás lidé všimli, jakmile upoutáte jejich pozornost. Přečtěte si o tom, jak zaznamenat dar v QuickBooks a jak nastavit také dar přes paypal; tyto články mohou být užitečné k nastartování vašeho cíle!