Jak začlenit psa do svatby: 5 nejroztomilejších způsobů

Pokud nemáte ponětí, jak začlenit psa do svatby, zvažte těchto pět roztomilých a poutavých způsobů, jak mít svého mazlíčka ve svůj velký den. Mnoho párů je milovníků psů a v dnešní době je trendem zahrnout je na svatbu.

Ale pokud nemůžete vzít svého psa na místo svatby, uvedli jsme také několik sentimentálních způsobů, jak ho uctít ve svůj svatební den. A pokud ještě nemáte téma, přečtěte si, jakou bych měl mít svatbu.

Jak mohu začlenit svého psa do své svatby?

Zapojte ho do průvodu s doprovodem

Roztomilý a snadný způsob, jak začlenit psy do vaší svatby, je mít je v průvodu. Některé páry mají smečku a ne jen jednoho psa, takže bude zábavný nápad nechat je projít uličkou.

Vaše družičky a mládenci mohou doprovázet každého psa a dokonce je můžete nechat stát vepředu. Existuje mnoho míst, kde můžete najít psí oblečky, které vašim nejlepším poochům dopřejí kompletní svatební zážitek.

Nezapomeňte si o tomto plánu promluvit se svatebním koordinátorem. Bylo by také nejlepší, kdyby je lidé, kteří mají rádi psy, doprovázeli, aby se zajistilo, že nikdo nebude nervózní a sami psi se nebudou cítit ohromeni.

Čestný pes/nejlepší pes

Zábavný způsob, jak začlenit vašeho čtyřnohého nejlepšího přítele do vaší svatby, je mít ho jako čestného nebo nejlepšího psa. Ano, jsou to štěněcí verze lidské družičky nebo nejlepšího muže.

Stále budete mít tyto nejbližší členy svatební hostiny v lidské podobě, ale mít svého psa jako čestného nebo nejlepšího psa může znamenat zahrnout je do svatebních sprch, příprav a večírků.

Můžete také obléknout svého chlupatého kamaráda nebo je nechat nosit květiny. Stačí přidělit někoho, kdo je za ně odpovědný, protože svatební oslavy mohou být pro nevěstu a ženicha zaneprázdněné.

Nositel psího prstenu

Trendem, který dnes uvidíte, je pes nevěsty nebo ženicha jako nositel snubního prstenu. Nemusíte se bát, že by váš chlupatý kamarád ztratil snubní prsteny, protože je můžete připevnit k oblečku psa.

Pokud je váš pes vycvičený, dokáže košík s kroužky přidržet i k uličce. Ale tento úkol je samozřejmě ideální pouze tehdy, pokud víte, že se nenechá rozptylovat.

Zvažte výcvik svého psa před velkým dnem a seznamte ho s místem svatby. A když už jsme u nositelů prstenů, možná vás zajímá, kdo drží prsteny na svatbě.

Psí pozdrav ve svatební den

Proč ne, aby váš pes pozdravil svatebčany jako uvaděč? Mohou držet lehký nápis nebo stát vedle něj u vchodu na svatební hostinu.

Pokud je k tomu váš pes vycvičený, může také pomoci při navádění některých hostů na jejich místa. Váš pes může mít znamení, že ho máte následovat, zvláště pokud miluje hosty.

Váš pes může například zbožňovat především vaše rodiče, tak proč ho nevycvičit, aby je dovedl na jejich místa na místě konání? Ale samozřejmě i pouhé sezení nebo stání u vchodu stačí k tomu, abyste svým pejskařům vyloudili úsměv.

Zapojte ho do svatební fotografie

Posledním způsobem, jak se váš pes bude cítit součástí vašeho svatebního dne, je mít ho na fotografiích. Některé obřady mohou být formální nebo vám místa mohou bránit v tom, abyste na obřad měli své nejlepší štěně.

Proto můžete mít svého mazlíčka na svatebním focení s fotografem. Pokud máte na svatební hostině fotobudku, můžete i svého pejska obléknout a nechat ho vyfotit se s hosty.

Jen se ujistěte, že se váš pes nebude cítit vystresovaný, zejména s mnoha hosty kolem něj. Je možné, aby si ho po natáčení někdo vzal domů, aby si mohl dobře odpočinout.

Jak ctíte domácího mazlíčka na svatbu?

Zde je několik sentimentálních způsobů, jak zahrnout svého mazlíčka na svatbu, pokud nemůže být na místě svatby. Váš nejlepší kamarád možná také zemřel a chcete je uctít ve svůj zvláštní den.

  • Zahrňte svého mazlíčka do svatebních potřeb (např. tištěné pozvánky, vlastní razítka atd.)
  • Přidejte fotky svého mazlíčka v okolí místa konání (např. čísla stolů, nápisy, dekory, ozdoby atd.)
  • V řeči zmiňte svého mazlíčka
  • Noste fotografii svého mazlíčka na medailonku nebo manžetových knoflících
  • Věnujte mu místo s vodítkem
  • Zahrňte jeho předměty na svatební focení
  • Zahrňte do svatebního registru zvířecí charitu
  • Přidejte se jako dobrovolník do útočiště pro zvířata jako svatební sprcha

Může mě můj pes doprovodit uličkou?

Nevěsta nebo ženich mohou nechat svého psa projít s nimi uličkou. Buďte však realističtí, zvláště pokud je to štěně bez výcviku.

Zkoušky jsou potřeba a poslední věc, kterou chcete, je nechat se tahat nebo honit svého psa uličkou. Některé svatební obřady jsou navíc velmi přísné.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, jak začlenit psa do svatby tím, že jsme je měli jako součást průvodu, svatební hostiny, nositele prstenu, přivítání místa nebo je zahrnuli do svatebního focení.

Pokud tam váš pes nemůže být fyzicky, můžete mít také jeho fotky nebo vodítko kolem místa konání, psací potřeby nebo doplňky, které budete nosit. Milovníci psů mají mnoho kreativních způsobů, jak ocenit své nejlepší kamarády, a doufáme, že vám tento seznam poskytne nějaké nápady.