Jak zabalit svatební dar: 4 elegantní způsoby

Pokud chcete vědět, jak zabalit svatební dar, zvažte čtyři jedinečné způsoby. Poskytneme kreativní a elegantní nápady na balení svatebních dárků, aby byly vaše dárky nezapomenutelnější.

Probereme také, jak zabalit dárek tradičním způsobem. A pokud páru darujete něco nadměrného, ​​vyzkoušejte tento návod, jak zabalit velký svatební dárek.

4 nejlepší nápady na balení svatebních dárků: Jak zabalit svatební dar

Klasické dárkové balení

Balení svatebního daru nemusí být stresující. Pro svůj svatební dárek si můžete vybrat jakýkoli třpytivý nebo pevný pastelový obal.

Ale aby to bylo reprezentativnější, vyberte stuhu, která se hodí k tématu svatby. Můžete také vyzkoušet jiné materiály stuhy, jako je pytlovina, nebo stuhu přehodit provázkem nebo provázkem, podle toho, co vyhovuje svatebnímu stylu snoubenců.

Případně zkombinujte různé barvy dárkového balení, takže rozuzlení dárku bude zážitek. Ačkoli potištěné obaly nejsou vždy nevkusné, nákup svatebních darů bude vypadat elegantněji, pokud se rozhodnete pro jednobarevné papíry.

Přidejte podrobnosti o obalu svatebního daru

Pokud se vám po zabalení svatebního daru zdá hotový dárek příliš nevýrazný ve srovnání se svatebními dárky, které si představujete, můžete svůj balíček povýšit a obléknout. Použijte například výplňové papíry uvnitř krabice.

Můžete také sušit a lisovat květiny nebo přidat obtisky na vrchol dárku. V případě potřeby, proč nezkombinovat dva druhy stuh?

Další elegantní alternativou je použití voskové pečeti na svatební dar. A pokud máte sušené květiny, můžete je navléknout do provázku na hnědý svatební dar potažený obálkou.

Na balení svatebních darů použijte místo papíru látky

Kreativním způsobem, jak zabalit svatební dar, je místo klasického dárkového balení použít k zabalení látky. To je zvláště užitečné pro svatební dar, který by mohl snadno prostrčit papír.

Na balení dárků můžete použít různé materiály. Vyzkoušejte organzu různých barev vrstvenou na zakrytí svatebního daru.

Pod dárek můžete také zasunout plátěný kousek, nasbírat všechny rohy látky a převázat stuhou a květinami. Nakonec, pokud se jedná o boho nebo rustikální svatbu, můžete ji zabalit do pytloviny a provázku a poté přidat dárkový poukaz s kaligrafií.

K zabalení svatebního daru použijte stuhy

Víte, že stuhy můžete použít jako primární materiál pro svatební balení? Místo papíru nebo látky jako obalu svatebního daru můžete k překrytí krabice použít různé stuhy.

Pro jedinečné zabalení svatebních darů můžete tkát stuhy. Můžete dokonce experimentovat s různými stuhami, jako je satén a hedvábí.

Ale samozřejmě, váš rozpočet a čas budou diktovat nejlepší techniku ​​balení dárků pro váš svatební dar. Můžete ušetřit čas a námahu tím, že si jej necháte zabalit v obchodě.

Jak byste měli zabalit svatební dar?

Zde je etiketa týkající se svatebních darů a jejich balení:

 • Vyberte krabici, do které se položka pohodlně vejde; zabráníte tím poškození svatebního daru a bude snazší jej zabalit
 • Do krabice na svatební dar přidejte výplně, jako je papír, aby se předmět nehýbal; můžete jej také umístit přes kus měkké látky, pokud je předmět křehký
 • Dárkovou krabici před zabalením vyložte měkkým barevným hedvábným papírem
 • Vyberte si svatební barvy, jako je bílá, stříbrná nebo příbuzné barvy pro dárkový obal; motiv svatby a barevné schéma můžete využít také jako inspiraci při výběru materiálů
 • Obalte svatební dar oboustrannou lepicí páskou, takže lepidla nejsou vidět
 • Přiložte blahopřání nalepené na přední straně dárku; napište krátkou zprávu s přáním všeho nejlepšího; si můžete přečíst, co napsat na obálku svatebního daru za nápady

Jaký je jedinečný způsob zabalení dárku?

Zábavnou technikou, kterou můžete při balení svatebních dárků udělat, je japonská technika zvaná Furoshiki. Tento způsob balení dárků je ideální, protože je snadný, ale protože také používáte opakovaně použitelnou látku, nikoli materiál na jedno použití.

 • Připravte velkou čtvercovou látku tak, že uříznete látku s úhlopříčkou, která je třikrát delší než délka vašeho svatebního daru
 • Položte látku diagonálně na rovný povrch a položte svatební dar doprostřed
 • Získejte koutek, který je vám nejblíže a převezměte jej jako dárek
 • Zastrčte roh další látky pod a opakujte na opačné spodní straně látky
 • Přesuňte okraje každé strany do středu, podobně jako při vytváření rukojetí dárku
 • Udělejte dvojitý uzel pomocí levé a pravé rukojeti v horní části dárku.
 • Jak zabalíte svatební dar do tašky?

 • Vyložte boky a dno dárkové tašky hedvábným papírem
 • Dejte dárek do tašky
 • Volně zakryjte horní část tašky tím, že schováte papírové hedvábné papíry, abyste dárek skryli
 • Přidejte ozdoby nebo svažte držadlo tašky mašlí
 • Závěr

  A to je vše! Právě jste se naučili zabalit svatební dar čtyřmi způsoby.

  Můžete se držet používání balicího papíru, přidávání detailů, jako jsou květiny, výměna papíru s látkou pro dárkový obal a používání stuh k překrytí dárkové krabice.

  Doufáme, že se vám líbily i naše tipy na Furoshiki a svatební dárkové tašky.