Jak vyvážit sušičku? 5 úžasných způsobů!

Víte, jak vyvážit sušičku? No, pokud ještě ne, tak jste na správném místě. Dobře, můžete sušičku vyvážit vyrovnáním nohou nebo nohou sušičky. Dále se ujistěte, že podlaha, na kterou umístíte sušičku, je hladká nebo rovná a nepřetěžujte pračku. Tyto tipy vám pomohou s vyvážením vaší sušičky.

Nevyvážená sušička vaše prádlo nevysuší efektivně a během cyklu vytváří mnoho zvuků. Proto je třeba věnovat pozornost sušičce, ať už je rovná nebo ne. Vyvážit sušičku je přímočarý úkol, a pokud porozumíte tomuto článku, můžete si sušičku opravit doma ručně.

Ano, přátelé, je to přesné. Pokud ale chcete všemu porozumět do detailu, musíte si přečíst tento článek na konci. Níže jsme zmínili všechny tipy pro vyvážení sušičky. Pojďme se podrobně podívat na to, jak můžete vyvážit sušičku!

Způsoby vyvážení sušičky

Ať už bydlíte ve vlastním domě nebo v bytě se sušičkou a pračkou, základním bodem, který musíte mít na paměti, je vyváženost těchto elektrických strojů. Pokud vaše sušička není ve vodorovné poloze, nemůže správně fungovat, a nejen to, vaše sušička má také strukturální nebo elektrické poškození. Balanční sušička funguje efektivně po mnoho let. Na druhou stranu sušák, který není vyvážený na podlaze, se rychle poškodil. Přestaňte tedy více přemýšlet o tom, jak sušičku vyvážit? Níže jsme uvedli několik tipů, které vám pomohou vyvážit sušičku tak, aby fungovala hladce a nevydávala žádný hluk. Pojďme to zkontrolovat!

#1. Zkontrolujte nožičky sušičky

Před vyvážením sušičky se ujistěte, že jste ji odpojili ze zásuvky. Odlepte sušičku od stěny směrem k sobě a zkontrolujte, zda jsou nohy nebo nohy sušičky na spodní straně vyvážené nebo ne.

Poté zkontrolujte, zda sušička hladce sedí na podlaze. Pokud si všimnete, že vaše sušička není na podlaze vyrovnaná, zkontrolujte nohu sušičky, abyste zjistili, která část způsobuje problém a která je delší nebo kratší. Vyměňte poškozenou nohu za novou, nezapomeňte dotáhnout matice nohy sušičky. Poté znovu zkontrolujte, zda sušička sedí rovnoměrně na podlaze. Mějte na paměti, že všechny čtyři nožičky sušiče jsou rovnoměrně vyrovnané na podlaze. Pokud jsou nožičky vyrovnané, ujistěte se, že je nyní sušička vyvážená.

#2. Ke kontrole zůstatku použijte úroveň stavitele

Pokud si nejste jisti, zda jsou nožičky sušiče v rovině, můžete rovnováhu zkontrolovat pomocí stavební vodováhy. Na horní konec sušičky umístěte třídu. Zkontrolujte, zda je indikace bublin rovnoměrně rozmístěna v rámci segmentů čáry. Pokud ano, ujistěte se, že je sušička vyvážená. Ale nemusí. Budou muset ještě více upravit nastavení sušičky. Prohlédněte si nohy a jemně posuňte sušič k zemi, abyste zjistili, zda lze úroveň stavitele upravit tak, aby představovala stabilní situaci.

#3. Vyrovnáním podlahy

Vaše podlaha může být natolik drsná, že bude vyžadovat přemístění stroje. Posuňte to jen o několik centimetrů jiným způsobem, abyste zkontrolovali, zda je země jinde mnohem rovnější. Případně můžete sušičku (nebo s největší pravděpodobností praní) přemístit do jiné místnosti ve vašem domě. Může to být v pračce nebo někde v přízemí. Hledejte čisté, čerstvé místo nebo tam, kde se podlaha nebo země zdají být rovné a hladké. Začněte tím, že umístíte sušičku do této oblasti a zajistíte, že nohy jsou na správném místě. Pokud se zdá, že je vše v pořádku, přejděte na test na úrovni stavitele a zkontrolujte úroveň vyvážení.

#4. Zkontrolujte hmotnost nákladu

Někdy se sušička stane nevyváženou, kdykoli je suchá obrovská váha oblečení a táhne stroj. Protože se těžší, mokré oblečení uvnitř svíjí dopředu a dozadu, může se sušička toulat nebo „plazit“ kolem jednoho konce. Stačí upravit množství tím, že odstraníte část oblečení a necháte zbývající kusy úplně uschnout. Ujistěte se, že jste sušičku řádně naplnili a zabraňte jejímu přeplnění. To může přetížit motor a vést k nevyváženosti sušičky, což může potenciálně zničit všechny její vnitřky, zejména buben. Zde je průměrná hmotnost pračky se sušičkou.

#5. Zkontrolujte vlhkost

Sušička se někdy stává nestabilní, pokud mramorová nebo kamenná podlaha praskne nebo je nestabilní kvůli vlhkosti. Podívejte se jen na zem kolem sušičky a pračky, zvláště pokud pračka přetekla nebo došlo k úniku z hadice. Přebytečná voda by mohla poškodit životní prostředí a způsobit potíže s vyvážením sušičky a pračky.

It’s A Wrap!

Doufali jsme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a po jeho přečtení dostanete odpověď na to, jak vyvážit sušičku? Výše uvedené tipy jsou jednoduché a použitím těchto metod na. Toto je vaše sušička a vaše vyvážení to může vyvážit. Děkujeme vám, přátelé, že jste s námi! Sdílejte tento článek také se svými přáteli. Kliknutím na tyto odkazy zjistíte, jak vyvážit podložku a jak podložku vyrovnat.