Jak vystavit košíčky na svatbu: 4 nejlepší způsoby

Ti, kteří chtějí vědět, jak vystavit košíčky na svatbu, mohou zvážit pět způsobů. Košíčky na svatby jsou v dnešní době trendy, protože jsou cenově dostupnější než tradiční svatební dorty.

Navíc jsou nádhernější na vystavení a snadněji se servírují než jiné svatební dezerty. A kromě toho, že je ukážete, si přečtěte, jak ozdobit svatební cupcakes, aby byly vizuálně přitažlivější pro vaše hosty a svatební fotografie.

Zde je návod, jak vystavit košíčky na svatbu

 • Stojan na košíčky nebo věž

Jedním z nejlepších způsobů, jak vystavit svatební koláčky, je použití stojanů a věží. Vyvýšené sladkosti jsou také praktičtější s prostorem pro přidání dalších předmětů na dezertní stůl bez přeplnění.

Stojany na košíčky jsou také za rozumnou cenu a přicházejí v různých provedeních a barvách, aby odpovídaly výzdobě vašeho svatebního místa. Pokud zobrazujete jeden kulatý dort, můžete jej umístit na nejvyšší úroveň věže na košíčky.

V dnešní době páry také napodobují klasický vrstvený vzhled svatebního dortu, ale s cupcaky. Na horní úroveň stojanu můžete umístit topper na dort nebo použít dekory jako svíčky, květiny nebo miniaturní nevěstu a ženicha, kteří vypadají jako vy a váš partner.

 • Týr na košíčky

Pokud podáváte různé příchutě cupcaků, nepotřebujete na recepci komplikované vystavení košíčků. Místo toho je fantastickým způsobem, jak tyto mini dorty vystavit, naaranžovat je na různé talíře.

Poté vytiskněte štítky, které můžete umístit na každou sekci, abyste informovali hosty o příchutích košíčků. Máte-li interaktivní výstavu svatebních košíčků, kde si hosté mohou ozdobit a namrazit svůj vlastní dezert, stačí mít košíčky na podnosech.

Tento způsob zobrazení svatebních košíčků je dokonce fantastický pro rustikální venkovní svatbu. Dřevěné nádoby a polena můžete použít pro motivy dezertních stanic s jádrem chaty.

 • Kolem svatebního dortu

Některé páry mají kromě svatebních cupcaků ještě svatební dort. Možná chtějí jednoduchý dort nebo chuť, kterou milují, a pak místo toho podávejte hostům koláčky, aby ušetřili na nákladech.

Svatební dort můžete mít uprostřed stolu a kolem něj pak naaranžovat košíčky. Můžete také použít dvouúrovňový stojan, kde jsou košíčky na spodní úrovni.

Pokud nechcete stojany na stůl, stačí mít patrový svatební dort jako ústřední bod. Pak zacházejte s košíčky jako s mini dekory a požádejte svého cukráře, aby na každý mini dort nasadil estetické toppery.

 • Krabičky na košíčky

Kdo řekl, že krabičky budou na dezertním stole vypadat nevkusně? Namísto použití samostatných táců a příborů na košíčky můžete jejich krabice nechat odkryté na stole.

Můžete si také nechat vyrobit papírové nebo dřevěné krabice na míru, aby odpovídaly tématu vaší svatby. A pokud dáváte svatební koláčky jako svatební dárky, můžete pro své hosty označit krabici na svatební stůl.

Dbejte ale samozřejmě na to, aby daný typ cupcaku v krabičce dobře vydržel. I když jsou krabice odkryté, stále nechcete zničit texturu dortů případným pocením.

 • Kolo na košíčky

Chcete jedinečný způsob, jak se naučit vystavovat cupcaky na svatbu? Ke každé sladké dobrotě pak mějte kolečka na míru.

Vzpomeňte si na mini ruská kola, která nesou košíček. Někteří se mohou dokonce pohybovat, zvláště pokud chcete, aby cupcaky byly ústředním bodem dezertního stolu.

Pokud jste zruční, můžete si dokonce vyrobit kolečko na košíčky z materiálů, jako je dřevo a barva. Pak noste více košíčků na vrstvu s použitím dlouhých sedadel místo samostatných sedadel.

Jak skladujete svatební koláčky?

Kromě toho, že víte, jak vystavit cupcakes, měli byste se také naučit, jak je nejlépe skladovat, zvláště pokud je přinášíte na místo svatby nebo si odnášíte zbytky svatebních cupcaků domů. Správný způsob skladování bude záviset na typu košíčků a způsobu jejich zdobení.

Obecně můžete postupovat podle následujících kroků, abyste uchovali své svatební koláčky čerstvé a v dobrém stavu:

 • Po vytažení z trouby nechte košíčky vychladnout
 • Vložte košíčky do suché a vzduchotěsné nádoby
 • Předmražené košíčky lze skladovat dva dny při pokojové teplotě
 • Matené košíčky je třeba před zmrazením pečlivě zabalit do uzavíratelného sáčku

Seznamte se s různými nápady na svatební košíčky nejen pro nádherné zobrazení svatebních košíčků, ale také abyste znali nejlepší chuť a polevu pro vaše svatební místo. Kromě toho si můžete přečíst, jak vyrobit svatební cupcakes, abyste se dozvěděli více.

Jak podáváte svatební koláčky?

 • Svatební cupcake stanice, kde si hosté mohou vybrat vlastní polevu a dekory
 • Dezertní bar, kde si každý může vzít košíček
 • Cupcakes na každém svatebním stole

Jak ukazujete jednotlivě zabalené košíčky?

Některé cupcaky lze také zabalit jednotlivě do plastu. Tento přístup je ideální pro poskytování svatebních laskavostí s košíčky.

 • stojany na dorty
 • Skleněné krabice
 • Podnosy
 • Řádky v tabulkách
 • Uvnitř šálku nebo sklenice

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Právě jsme se naučili, jak vystavit košíčky na svatbu tak, že je postavíme do věže, narovnáme do podnosů, krabic, kolem svatebního dortu nebo na kolečko.

Košíčky nezabírají místo, takže je snadné použít nádoby k jejich vystavení. A pokud je chcete jako laskavost, zabalte každý košíček s kartičkou s věnováním pro každého hosta.