Jak vyrobit vlněné koule do sušičky ze svetrů? 5 jednoduchých tipů!

Víte, jak vyrobit ze svetrů kuličky do sušičky vlny? Tento článek vám pomůže naučit se snadné tipy na výrobu kuliček do sušičky. Takže se bez dalších okolků pusťte do čtení. Kuličky do sušičky vlny se staly vynikající metodou, jak recyklovat přírodní vlákna starých svetrů.

Pro snížení odpadu a nákladů mohou být listy sušičky na likvidaci nahrazeny recyklovatelnými kuličkami z plstěné vlny. Kromě toho se sušicí prostěradla nedávno dočkala špatného rapu.

Tvrdí se, že jsou hrozné pro sušičku a obsahují chemikálie, které mohou způsobit zmatek na jemné pokožce nebo případně způsobit zdravotní problémy. Páni! Jsme tu, abychom vám pomohli udělat prádelnu zdravější tím, že vám ukážeme, jak vyrobit kuličky do sušičky vlny z tak starého svetru, vysvětlíme proces plstění a předvedeme, jak kuličky do sušičky fungují. Takže pokračujte ve čtení tohoto článku a objevte více.

Tipy na výrobu vlněných kuliček ze svetrů

Chcete-li se naučit vyrábět kuličky do sušičky vlny ze svetrů, musíte provést několik kroků. Kuličky do sušičky vlny jsou alternativou k povlečení do sušičky, takže je lepší používat kuličky do sušičky vlny, abyste ušetřili peníze.

#1. Nakrájejte svetr na kousky

Nejprve odstřihněte 1-palcové kousky ze spodní části svetru ze 100% vlny naostřenými nůžkami. Při výrobě palčáků z vlněných svetrů budete mít zcela jistě dost zbytků vlny na výrobu kuliček do sušičky vlny.

#2. Proužky svetru udělejte do tvaru koule

Uchopte proužky vlny a srolujte je dohromady do tvaru koule. Chcete-li připevnit konce pod některé další vlněné proužky, můžete použít háček. Pokračujte v navíjení, dokud nebudete mít míček velikosti tenisového míčku. Alternativně můžete svetr rozmotat nebo omotat nití a vytvořit tak kouli na sušení vlny. Jednoduše zavažte konec příze, abyste zabránili prasknutí kuličky sušičky vlny během plstění.

#3. Vložte je do horké vody

Ponořte kouli vlny do ohřáté vody, dokud nebude důkladně nasáklá, jakmile dosáhne požadované velikosti. Poté nalijte trochu tekutého mýdla na vnější stranu koule a vmasírujte ji do vlny. Pokračujte v tření míče, dokud se nebudete cítit dobře. Hnětení vláken pomůže při uzamčení nití k sobě a začátku procesu plstění.

#4. Opláchněte mýdlo z vlněné koule

Poté mýdlo z vlněné koule opláchněte, zkuste vymačkat přebytečnou vlhkost a nacpěte ji do špičky nylonového oděvu po kolena nebo třeba starých punčochových kalhot. Udržujte míč na místě tím, že vedle něj uvážete přísný uzel. Přidejte tolik vlněných kuliček, kolik chcete, ale ujistěte se, že jsou všechny svázané na uzel. Velký hrnec s vodou by měl být přiveden k varu. Stáhněte pánev z ohně a namočte složené kuličky ze sušičky vlny do vroucí horké vody pro horké praní. Nechte je půl hodiny nasáknout v ohřáté vodě.

#5. Odstraňte vlhkost z kuliček sušičky vlny

Chcete-li zkrátit dobu sušení, vytáhněte nejprve kuličky sušičky vlny z pánve s vodou a vytlačte co nejvíce tekutiny. Vložte je do sušičky suchých ručníků, zatímco jsou stále upevněny v nylonových ponožkách. Kuličky sušičky vlny sušte na nejvyšším stupni, dokud nejsou vysušené. Čím déle je necháte v sušičce, tím neobyčejnější plstěné věci jsou, když je vyjmete.

#6. Přidejte trochu oleje

Jakmile se na dotek zdají suché, vyjměte je ze sušičky a ostrými nůžkami je odstřihněte od nylonové ponožky vysoké po kolena. Ty by měly být zplstěné do té míry, že je můžete hodit do sušičky prádla, abyste zabránili statickému ulpívání, aby nahradily běžná povlečení sušičky. Přidejte několik kapek oleje na vlněnou pletenou kouli, než ji hodíte do prádla, aby prádlo bylo krásně vonící a čisté. Můžete si vzít tuto příručku a převést ji na dodatečné příjmy z prodeje kuliček do sušičky vlny. Nyní rozumíte základům výroby kuliček do sušičky vlny a víte, jak jehlovat a vytvářet krásné vzory s vlněnou plstí.

Výhody vlněných kuliček do sušiček

Kuličky do sušičky vlny působí přirozeně a jsou vytvořeny z obnovitelných zdrojů, na rozdíl od aviváže nebo prostěradel do sušičky, které jsou plné toxinů a vůní. To je pouze jedna z mnoha výhod, které poskytují. Alternativně může být výhodnější sušička. Kuličky do sušičky vlny vám pomohou ušetřit čas tím, že zkrátí dobu strávenou v sušičce. Vlněné kuličky, na rozdíl od sušicích prostěradel, stírají vodu z oděvů a prádla. Kromě toho pohyb kuliček poskakujících v sušičce odděluje kusy prádla a zlepšuje cirkulaci horkého vzduchu nad každým kusem prádla. To vše přispívá k rychlejší době schnutí. Také by vás mohlo zajímat, jak kuličky do sušičky vlny skutečně fungují.

Je to obal!

Jsme potěšeni, že jste se naučili vyrábět kuličky do sušičky vlny ze svetrů. Kuličky do sušičky vlny jsou nejlepší alternativou drahých prostěradel do sušičky, proto je lepší je používat, abyste ušetřili peníze a usnadnili práci sušičky. Děkuji vám, přátelé, za přečtení tohoto článku. Můžete si také přečíst o tom, co je topné těleso v sušičce a jak otestovat motor sušičky.