Jak vyrobit tlakovou myčku se vzduchovým kompresorem? 3 snadné kroky!

Víte, jak vyrobit tlakovou myčku se vzduchovým kompresorem? No, stačí si pořídit nějaké nástavce, včetně stříkací pistole a hadice. Pokud jste jedním z těch, kteří přemýšlí, zda lze vzduchový kompresor, který dobře odpočívá v garáži, proměnit v něco praktičtějšího, pak je tento článek určen právě vám.

Opravdu máte velký mozek na to, abyste si mysleli, že vzduchový kompresor lze proměnit v tlakovou myčku. Musíte však poznamenat, že mezi nimi je významný rozdíl, pokud jde o tlak vypouštěné vody. S tím si musíte být vědomi, že nemůže zcela uspokojit požadavky na tlakovou myčku, ale přesto může být dobře použitelná.

Tuto transformaci můžete použít k čištění povrchů, které mají čerstvé skvrny, protože takové skvrny jsou stále měkké a snadno se otírají. Může vám poskytnout pouze tlak vody až 200 psi ve srovnání s typickou tlakovou myčkou, která může produkovat až 3000 psi. Chcete-li se dozvědět více o našem dotazu výše, drahý příteli, neváhejte a pokračujte v rolování!

Kroky k výrobě tlakové myčky se vzduchovým kompresorem

Většina z nás zažila potíže při zalévání zahrady. Pak máme tendenci zužovat otvor hadice špičkou prstu, abychom zvýšili tlak vody. Použití vzduchového kompresoru však může udělat lepší práci než toto. Tato část se zaměří na to, jak vyrobit tlakovou myčku se vzduchovým kompresorem.

Před úspěšným provedením tohoto úkolu si samozřejmě musíte připravit několik věcí. Nejprve musíte mít vzduchový kompresor. Další je přívod vody, který bude pocházet z kohoutku umístěného mimo váš dům. Budete také potřebovat stříkací pistoli, o které bude dále pojednáno níže. V neposlední řadě zahradní hadice. Ujistěte se, že je máte, a jste připraveni začít.

Krok č. 1. Zkontrolujte manometr

Váš vzduchový kompresor má manometr. Obvykle se dodává se dvěma měřidly – ​​měřičem vzduchu v nádrži a měřičem vzduchu regulátoru. Měřič vzduchu v nádrži zobrazuje tlak v nádrži, zatímco vzduchový kompresor čerpá vzduch, který natlakuje. Na druhé straně měřič vzduchu regulátoru ukazuje hodnotu, kterou uživatel nastavuje. Musíte se ujistit, že tlak ze vzduchového kompresoru není nižší než 30 psi.

Krok č. 2. Připojte hadici a stříkací pistol

Po zajištění tlaku vašeho vzduchového kompresoru můžete nyní připojit hadici a stříkací pistoli dle vašeho výběru. Poté zacvakněte druhý konec hadice ke kohoutku. Na trhu se prodává spousta stříkacích pistolí. Nyní se podíváme na některé z nejvíce navrhovaných stříkacích pistolí.

Nástavec tlakové myčky M MINGLE pro vzduchový kompresor

Tato stříkací pistole dokáže vytvořit tlak až 4000 psi. Je také všestranný, protože může být použit ve studené i horké vodě. Atraktivní vlastností tohoto modelu je možnost nastavení délky. Také se nebudete muset obávat, zda se tato stříkací pistole hodí k elektrické nebo plynové tlakové myčce, protože bude pasovat na kteroukoli z nich. A konečně, pokud si objednáte tento model, budete mít pět různých trysek.

Nástavec tlakové myčky Turbojet pro vzduchový kompresor

Jednou z pozoruhodných vlastností tohoto nástavce je jeho nízká hmotnost. Má také regulátor hadicové trysky, který lze nastavit do libovolného úhlu, který chcete, což je velmi pohodlné ve srovnání s výměnou koncovky trysky pokaždé, když potřebujete jiný tlak. Konečně dokáže přeměnit normální proudění vzduchu na proud s větším výkonem, protože má zabudovaný tlakový prostor.

Nástavec pneumatického tlakového čističe Guardair pro vzduchový kompresor

S tímto nástavcem můžete provádět náročné úkoly, protože dokáže dodat až šedesát galonů vody každou hodinu. Má také nastavitelnou trysku, která je velmi důležitá pro pohodlí uživatele. Vyznačuje se také vynikající přilnavostí, abyste se cítili méně vyčerpaní i po dlouhém dni čištění. Pokud se rozhodnete pro koupi jednoho z nich, ujistěte se, že jste provedli nezbytné úpravy – pokud existují. Uvědomte si základní znalosti týkající se různých armatur. Možná budete muset zakoupit spojky, abyste vše úspěšně propojili. V některých případech je však můžete rovnou připojit.

Krok č. 3. Dokončení kroku

Po dokončení všech nezbytných připojení můžete nyní otevřít kohoutek a poté stisknout spoušť stříkací pistole. Z vaší stříkací pistole vytéká stabilní množství vody, pak se považujte za vítěze. Pokud chcete změnit tlak, stačí upravit hrot trysky nebo měřidlo vzduchového kompresoru. Tady máš! Vyrobili jste tlakovou myčku ze svého vzduchového kompresoru. Může být také dobré si přečíst o tom, jak spustit tlakovou myčku.

Je to obal!

Na konci tohoto článku doufám, že jste se naučili, jak vyrobit tlakovou myčku se vzduchovým kompresorem. Kéž vás výše uvedené texty dobře vedou k dokončení vaší práce a nezapomeňte si užít učení. Děkuji, že jste dočetli článek až do tohoto bodu. Váš čas a úsilí si velmi vážíme. Přečtěte si související články; vědět, jak umýt auto tlakovou myčkou a jak tlakovou myčku skladovat.