Jak vyrobit tlakovou myčku? 9 snadných kroků!

Jak vyrobit tlakovou myčku? Nejprve byste si měli připravit materiály. Poté musíte umístit jeho základnu a tanky. Dále musíte připojit hadici ke zdroji vody a připojit vodní čerpadlo.

Nyní je čas nainstalovat plynové nebo elektrické komponenty, připevnit trysky a otestovat tlakovou myčku. Pomocí těchto kroků nyní můžete začít s úklidem domu.

Pamatujte, že tlaková myčka je nezbytným nástrojem pro majitele domu, jako jste vy. Pomáhá dostat se na těžko dostupné povrchy v domácnosti. Navíc odstraňuje všechny nečistoty a odolné skvrny, které se zachytí na střechách nebo vnějších stěnách. Tlaková myčka je však velmi drahá a nejlepší alternativou je vyrobit si ji. Je možné se naučit, jak to udělat, a kroky jsou následující:

Postup výroby tlakové myčky

Tlaková myčka pro kutily je užitečná zejména při čištění ploch na terase nebo zahradě.

Krok č. 1. Příprava potřebných materiálů

Získejte všechny potřebné materiály, jako je motor, rám, základna, nádrž, hadice a čerpadlo.

Krok č. 2. Umístění základny

Umístěte všechny potřebné materiály na správné místo. Umístěte základnu na podlahu a poté umístěte motor do jádra jeho základu. Umístěte rám nad a zajistěte motor v jeho základně pomocí upevňovacích prvků a šroubů.

Krok č. 3. Umístění nádrží

Dvě nádrže vyžadují tlakovou myčku jako nádrž na vzduch a vodu. Bezpečně je umístěte do zadní části rámu. Poté je upevněte, aby nespadly. Vězte, že je v pořádku nenaučit se vyrábět tlakovou myčku, protože ji můžete zakoupit v obchodě. Nádrže na vodu a vzduch byste měli umístit vedle zadní části oblasti rámu. Tyto nádrže bezpečně umístěte do rámu. Připojte kohoutek a hadici. Poté připojte nádrž na vodu k hadici.

Krok č. 4. Připojení zdroje vody k hadici

Použijte zahradní hadici, která nyní funguje jako hadice. Připojte jej ke kohoutku pro základní zdroj vody. Poté připojte druhý konec k nádrži na vodu.

Krok č. 5. Připojování vodní pumpy

Získejte vodní čerpadlo a připojte jej k nádržím na vodu a vzduch. Poté je zcela upevněte tlakovou hadicí.

Krok #6. Instalace plynových nebo elektrických komponent

Rozmyslete si, zda chcete tlakovou myčku na elektrický nebo plynový pohon. Získejte součásti potřebné k připevnění k oblasti motoru. Doplňte potřebné palivo, protože plyn je nutný pro elektrickou myčku nebo myčku s plynem.

Krok č. 7. Nasazení trysek

Přečtěte si více o výrobě tlakové myčky, ale ne s jejími tryskami. Je možné zakoupit jakoukoli trysku v certifikovaném obchodě. Získejte trysku vhodnou pro myčku, abyste byli konečně na cestách.

Krok č. 8. Testování tlakové myčky

Nechte si otestovat energetické zařízení, což je poslední krok. Pokud věci fungují dobře za pouhé dvě minuty stálého používání, znamená to, že je to dobré. Pokud se stane opak, některé části nemusí fungovat správně. Zkontrolujte to tedy podle potřeby dvakrát.

Krok č. 9. Začněte s úklidem domu

Začněte s úklidem domu, včetně terasy a terasy. Zde je návod, jak čistit cihly a beton tlakovou myčkou.

Významné důvody pro výrobu tlakové myčky

Níže jsou uvedeny jasnější důvody, proč vyrábět tlakovou myčku.

#1. Rychle

Po vyrobení tlakové myčky jste nyní připraveni provést tlakové mytí. Je to rychlé, protože už nemusíte shánět čisticí prostředky. Není třeba připravovat jedinečný čisticí roztok. Tlaková myčka je velmi jednoduchá, protože nepotřebuje nasměrovat trysku určitým směrem.

#2. Lepší výsledky

V cestě příjezdové cesty zůstává více nečistot a špína. Silnější síla zařízení tyto škodlivé látky eliminuje. Navíc je ještě důkladnější ve srovnání s drhnutím pomocí houbičky nebo kartáče. Tlak myje cestu jednou nebo dvakrát ročně, aby se zabránilo poškození povrchu.

#3. Vymaže křídu

Děti milovaly používání křídy pro psaní na chodník. Dokonce toto umělecké dílo rozšiřují i ​​ven. Ale tlakové mytí pomáhá rychle a snadno odstranit umělecká díla. Tlakové mytí je tedy vždy skvělou volbou, kterou je třeba zvážit.

#4. Pomáhá životnímu prostředí

Tlaková myčka již nepotřebuje rizikové čisticí prostředky. Jednak poškozují lidi, domácí mazlíčky a životní prostředí. Tlakové mytí nikdy neuvolňuje škodlivé látky, které ovlivňují atmosféru. Také obyčejná voda je základní nutností pro tlakové mytí. Vitální síla tlakové myčky odstraňuje nečistoty a náročné skvrny. Plíseň a plíseň jsou důkladně smyty. Navíc se provádí za účelem úspory vody. U tlakové myčky se doporučuje menší spotřeba vody. Je to proto, že k dokončení čisticího úkolu vyžaduje méně vody.

#5. Vylepší vzhled vašeho domova

Nikdy nedovolte, aby vaše nemovitost vypadala hůř než kdy jindy, zejména pokud budete inzerovat svůj domov. Pamatujte, že čistší cesta zlepší vzhled vašeho domova. Váš dům bude mezi potenciálními kupci vypadat lákavěji. Vyčistěte cestu v příjezdové cestě, chodníky a povrchy tlakovou myčkou. Vyčistěte špinavé povrchy exteriéru domu.

Je to obal!

Nyní jste se naučili, jak vyrobit tlakovou myčku pomocí výše uvedených kroků. Navíc jste hned na začátku přesvědčeni o důvodech, proč postavit tento mocný nástroj! Přečtěte si související články; vědět, jak postavit tlakovou myčku a proč moje tlaková myčka nevytváří tlak.