Jak vyrobit svícen

Nic nepřekoná náladu, kterou vytváří krásný svícen s voskovou svíčkou. Proč si tedy nevytvořit svůj svícen místo jeho nákupu? V tomto příspěvku vám ukážeme, jak vyrobit svícen různými způsoby.

Tím, že posouvají design svíčky o krok dále, domácí svícny zvyšují atraktivitu tohoto časem prověřeného domácího předmětu. Chcete udělat jednoduchý DIY projekt, který dokáže drasticky vylepšit váš dům během několika hodin? Když se cítíte inspirováni, vyzkoušejte jeden z těchto nápadů na svícen.

Různé způsoby, jak vyrobit svícen

Kuželové svíčky různých výšek

Zvažte tento DIY kuželový svícen, pokud při zábavě často používáte svícny. Je krásný a moderní. Změna výšky každého držáku svíčky je klíčem k dokončení tohoto kreativního projektu.

Dělá se pro vás, abyste měli rozmanitý výběr více než pěti svíček. Předpokládejme, že vás myšlenka na vytvoření dohody děsí. Nalepte podle dodaných pokynů a vzoru.

Boho svícen z balzového dřeva

Tento svícen vypadá skvěle s malými votivkami uvnitř skleněných nádob. Nenechte se vyděsit tím, že do začátku je potřeba základní práce se dřevem. Práce se dřevem nemusí být náročná a poté, co zvládnete řezání panelů, bude tento projekt hračkou.

Omítání čerstvými květinami

Protože žádné dvě květiny máčené v sádře nejsou podobné, jsou zajímavé na pohled. Proces je neohrabaný a chybný, ale výsledek je éterický a stojí za námahu. Kupte si kytici s různými květinami, abyste je mohli prozkoumat.

Upgradujte svícen s měděnými akcenty

Tento svícen byl inspirován mnohem dražším votivním kontejnerem s mědí, který stojí kolem 70 $. Můžete to udělat za méně než 20 $, pokud použijete měděnou pásku, sklo a lepidlo. Hádáme, že většina lidí nedokázala rozpoznat rozdíl.

Obalit svíčku korkovou stuhou je možnost.

Z bezpečnostních důvodů byste měli do skleněných hurikánů umístit více sloupových svíček. Storms, na druhé straně, mohou působit monotónně, pokud je váš styl více rustikální nebo výstřední. Chcete-li ozdobit jednoduchý skleněný svícen, zabalte jej do korkové stuhy.

Oživte svícny Thrift Store pomocí barvy ve spreji

Položky zakoupené v antikvariátu se nemusí zdát nádherné a staré. Pouze vypadají, že jsou zastaralé. V této kategorii je mnoho mosazných svícnů z 80. a 90. let.

Přepracujte tyto levné nálezy. Můžete je nastříkat na módní odstín a povrch, který odpovídá vašemu dekoru. Jaké jsou tedy další způsoby, jak vyrobit svícen?

Třpyt svíčku ve sklenici

Dalším způsobem, jak vyrobit svícen, je přidat do něj třpytky. Tento návod na svícen je neobvyklý, protože vám ukáže, jak natřít sklenici svíčky třpytkami a nalít svíčku od začátku. Přizpůsobte své barvy a vůně tomuto projektu.

Hurikánové lucerny lze vyrobit z rámů dolarových obchodů

Obrovské svícny na lucerny jsou ideální pro přední verandu, terasu nebo jídelní stůl. Většina luceren je na druhou stranu neúměrně drahá. Tento kreativní nápad „udělej si sám“ znovu objevuje pět rámečků za 1 $.

Můžete použít produkty k výrobě svícen.

Dali byste svíčku do kousku čerstvého zboží? Možná má tento designér dobrý nápad, protože tento produkt je jak vizuálně přitažlivý, tak i ekologicky přínosný. Tento projekt DIY svícen je vynikající pro podzimní sezónu, kdy kvetou dýně a melouny.

Vyrobte si svícny v marockém stylu.

Tento svícen vyžaduje jen pár levných skleněných nádob, barvy a trochu trpělivosti. Začněte procvičováním jednoduchých motivů a vzorů na papíře, abyste zvládli marocký styl. Pak si vezměte nafoukanou barvu a bavte se!

Vytvořte kuželové svícny s dřevěnými bloky

Nejlepší kuželové svícny mají širokou základnu, která shromažďuje veškerý kapající vosk. Zabraňte tomu, aby se rozstříklo po celém jídelním stole. Tento koncept svícen je ideální, protože dřevěné bloky poskytují dostatečně velký základ kolem spodní části kuželové svíčky.

Vytvořte vrchol z břízy a rostlin

Hledáte živé centrum do vaší jídelny? Vzduchové rostliny jsou skvělým způsobem, jak přidat živou zeleň prakticky jakémukoli kreativnímu úsilí, protože jsou tak odolné. Vyplňte mezery mezi svými kuželovými svíčkami vzduchovými rostlinami a sukulenty.

Vyrobte si svícen ze starého šálku

Už jste někdy narazili na zatoulaný šálek a zeptali se, zda si ho máte nechat? Jedním z nápadů je přeměnit starý porcelán na malý květináč na pokojové bylinky. Můžete se dokonce naučit, jak nalít vosk do šálku, abyste vytvořili krásnou svíčku, jako je ta, kterou vidíte výše.

Mramor lze použít k ozdobení vnitřku svícnů.

Pokud potřebujete spoustu barevných votivních svíček na svatbu, je to skvělý projekt, který můžete vyzkoušet. Nebo možná jen chcete přidat nějaký vzor do vašeho domova. Pokud si tyto svícny vyrobíte na svatbu, můžete je použít i jako ozdoby na párty.

Závěr

Svíčky jsou nezbytné položky pro vytvoření krásné, klidné a tiché atmosféry. Je to skutečně požadavek na hodinu. Proto jsme vás zásobili spoustou metod, jak svícen vyrobit.