Jak vyrobit svatební krabičku s látkou

Můžete se naučit, jak vyrobit krabičku na svatební přání s látkou v pouhých třech krocích. Povíme si také vše, co potřebujete vědět o krabičkách na svatební přání.

U dalších projektů týkajících se svateb zvažte procházení našeho blogu, kde najdete další snadno srozumitelné návody. Mohlo by vás například zajímat, jak vyrobit akrylové svatební cedule.

Jak snadno vyrobit krabičku na svatební přání z látky

Krok 1. Příprava

 • Změřte materiál, který budete na krabičku na svatební přání potřebovat, umístěním krabičky na pružnou látku
 • Vyhraďte na hranu dva palce volného prostoru, včetně toho, který budete potřebovat pro víko krabice
 • Některé svatby používají dvoupatrovou krabici, takže tuto krabici budete měřit jinak
 • Naskládejte menší vrstvu na větší vrstvu a vycentrujte ji
 • Obkreslete obrys menší vrstvy a u větší vrstvy do ní ořízněte centimetr
 • Odpovídajícím způsobem vyřízněte otvor a vytvořte podobný na dně menšího otvoru s odstupem palce od okraje
 • Zkontrolujte, zda jsou otvory, které jste vytvořili, dostatečně velké pro svatební oznámení a zda je v nich dostatek místa, takže vrstvy do sebe zapadají v horní části otvorů
 • Vyřízněte štěrbinu ve středu horní vrstvy pro svatební oznámení

Krok 2. Zakrytí

 • Začněte obalovat krabičku na svatební přání látkou pomocí spolehlivého lepidla
 • Naneste nebo nastříkejte lepidlo na povrch a opatrně připevněte látku
 • Přebytečný materiál by měl viset přes horní a spodní část
 • Vyřízněte štěrbiny na okraji látky, aby účinně zakryly vnitřek a dno krabice
 • Opakujte zakrytí a připevnění látky na všech vrstvách krabice
 • Udělejte krabičku na svatební přání vizuálně přitažlivější pomocí ozdob, jako jsou stuhy a drahokamy, které doplňují svatební téma

Krok 3. Dokončení

 • K připevnění vrstev použijte lepicí pistoli
 • Vycentrujte menší vrstvu k větší, než je spojíte k sobě
 • Do hotové krabičky na svatební přání potažené látkou přidejte detaily a ozdoby, aby byla pro svatbu vhodnější

Jak vyrobíte krabičku na svatební oznámení?

Víceúrovňová krabice na svatební přání může být složitá, především proto, že zakrýváte skládanou strukturu. Zde jsou tedy jednodušší, ale stále elegantní alternativy krabic na svatební přání, které může udělat kdokoli tím, že přemění různé položky:

Dárková krabička

Povaluje se vám doma velká dárková krabice? Můžete být kreativní a přeměnit jej na krabičku na svatební přání!

Papírovou krabičku potřebujete pouze zakrýt, natřít nebo ozdobit s ohledem na svatební téma a barevnou paletu. Poté změřte nahoře štěrbinu pro svatební oznámení a máte hotovo!

Úložný box

Úložné krabice vyrobené ze dřeva a jiných materiálů by byly nádherné krabice na svatební oznámení. Jsou také poměrně velké, takže ti, kdo dělají velkou svatbu, je mohou považovat za krabičku na svatební přání místa.

Úložný box můžete vymalovat podle barevného schématu místa konání. Například, pokud je krabice vyrobena ze dřeva, můžete ji nechat tak, jak je, s některými jednoduchými dekory, aby se hodily k rustikálnímu tématu.

Poštovní schránka

Pokud jste typ, který chce vždy něco jedinečného, ​​může se z upcyklované staré poštovní schránky s trochou fantazie stát krabička na svatební přání. Poštovní schránku můžete zakrýt metalickou barvou a poté můžete být překvapeni hotovou krabičkou na svatební přání.

Na internetu se můžete inspirovat mnoha styly. Některé páry si dokonce zachovávají celkový vzhled poštovní schránky, aby to vypadalo, že vítají hosty.

Piknikový koš

Ratanové a tkané piknikové koše by na venkovních svatbách vytvořily poutavé krabičky na karty. Můžete dokonce přidat nějaký provázek nebo květiny, aby odpovídaly venkovnímu tématu.

Krabice na karty vyrobená z piknikového koše bude vypadat dobře na svatbě konané v létě nebo na podzim. Při pokládání na stůl jej můžete dokonce spojit s jinými tkanými nádobami.

Zavazadlový kufr

Je vaše svatba vintage tématem? Vyzkoušejte kufr na vaše svatební přání.

Pro jedinečný vzhled můžete dokonce naskládat různé kufry přes sebe. A ve srovnání s upcyklováním jiných kontejnerů kufry zavazadel obvykle vypadají dobře, aniž byste je museli příliš zdobit.

Jaká je velikost krabičky na svatební oznámení?

Velikost svatební krabičky závisí na počtu hostů, které máte. Samozřejmě, že více lidí bude potřebovat větší kontejner pro jejich karty.

Standardní krabice na svatební přání má obvykle rozměry 14 x 9,5 x 5 palců, se štěrbinou o rozměrech 5 až 6 palců. Tyto rozměry však samozřejmě můžete vždy odpovídajícím způsobem upravit.

Co vkládáte do krabičky na svatební oznámení?

Již z názvu vyplývá, že krabička na svatební přání je určena pro dárkové karty přinesené hosty. Mohou to být také blahopřání nebo jiné drobné předměty, kterými vyjádříte svou podporu páru.

Ale pokud jste se přistihli s mnoha kartami, přečtěte si, co dělat se svatebními kartami, abyste je lépe využili.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, jak vyrobit krabici na svatební přání z látky, a je to tak snadné, jako nastříkat lepidlo na krabici a připevnit naměřenou pružnou látku k pokrytí povrchů.

Nezapomeňte si při měření látky přidělit několik palců, abyste zajistili, že krabice bude dobře pokryta. Ale kromě tohoto projektu můžete vždy zvážit další jedinečné způsoby, jak vyrobit krabici na karty.