Jak vyrobit mycí prostředek pro tlakovou myčku? 4 snadné kroky!

Zajímá vás, jak vyrobit prací prostředek pro tlakové myčky? Smíchejte prášek dohromady a nalijte trochu vody a bělidla a poté použijte nějaký prací prostředek a nakonec se naučte, jak jej udržet neporušený.

Čistící prostředek pro tlakové myčky může být skutečně nákladný; jeho více vás povede k tomu, abyste si vytvořili rozmanitost. Zařízení je tak výkonné, že se aplikace nespustí během několika sekund.

Při čištění sekcí s trvalými skvrnami a vyhýbání se problémům, jako jsou lišejníky a plísně, je použití čisticích prostředků bezpochyby zásadní. Využijte použití výkonného pracího prostředku a ušetřete peníze, takže si udělejte vlastní DIY pomocí jednoduchých tipů níže.

Kroky k výrobě čisticího prostředku pro tlakovou myčku

Postupujte podle jednoduchých kroků níže, jak vyrobit čisticí prostředek pro tlakové myčky.

Krok č. 1. Míchání prášku dohromady

Začněte smícháním práškových pracích prostředků s jednou třetinou šálku prášku na praní a dvěma třetinami šálku čisticího prostředku pro domácnost. Důkladně je promíchejte a po promíchání nechte přes noc nehybně stát. Umístěte prací prostředek a prášek do kbelíku nebo misky ráno, když si nasadíte ochranné brýle a obličejovou masku.

Krok č. 2. Přidání vody a bělidla

Smíchejte čtyři šálky nebo jeden litr plážové tekutiny spolu s vodou v galonu a promíchejte. Nikdy nedovolte, aby se obsah během přidávání přísad usadil. Pokračujte v míchání pomocí dřevěné tyče a při přidávání směsi neustále pohybujte míchací lžičkou a ujistěte se, že to není tak těžké nebo rychlé. Mícháním pracího prostředku se vytvoří obří bublina; tehdy musíte na předmět, který vyžaduje čištění, aplikovat čisticí prostředek. Více pěny při míchání vás přinutí nechat prací prostředek přes noc, což umožní, aby se bublinky rozptýlily, než je nakonec použijete uvnitř zařízení.

Krok č. 3. Použití nějakého pracího prostředku

Při nanášení čisticího prostředku v těchto oblastech zakryjte zranitelné povrchy nebo rostliny, zejména plastovou plachtou. Tímto způsobem pomáhá zabránit jejich poškození kvůli bělidlu. I když již bělidlo ředíte, může stále poškodit zranitelná místa. Proto má smysl je před použitím mycího prostředku zakrýt. Vše zajistěte a nalijte roztok čisticího prostředku do nádrže ostřikovače. Nastříkejte na povrchy pomocí saponátu a zajistěte, aby pronikl. Po použití pracího prostředku na plochu smyjte a přidejte trochu vody. Také by vás mohlo zajímat, proč moje tlaková myčka nepřimíchá mycí prostředek.

Krok č. 4. Zajištění pracího prostředku

Prací prostředek použijte v tlakové myčce, kterou vytvoříte, ale nepoužívejte jej současně po zajištění na místě. Použijte konvičku na mléko nebo kanystr na palivo, které udrží tekutinu nedotčenou, a správně ji označte. Před dalším použitím obsah řádně promíchejte.

Recepty na mycí prostředky pro tlakové myčky, které je třeba zvážit při přípravě

Níže jsou uvedeny recepty na mytí tlakových myček.

#1. Krystaly sody

Krystaly sody jsou k zakoupení a jsou pozoruhodně známé pro svou působivou čisticí vlastnost. Před praním a odstraňováním skvrn jej rozpusťte ve vodě, abyste vyčistili všechny druhy předmětů, nebo je posypte na znečištěná místa na oblečení.

#2. Odmašťovač

Tato chemikálie pomáhá odstranit některé odolné skvrny, jako jsou úniky oleje nebo nepořádek z grilu. Takže si umyjte ruce, vyhněte se podráždění.

#3. Bělidlo, prostředek na mytí nádobí a voda

Udržujte náklady na minimu výrobou levného čisticího prostředku pro tlakové myčky. Smíchejte bělidlo, prostředek na mytí nádobí a vodu, protože se jedná o levný způsob pracího prostředku, ale pamatujte, že bělidlo poškozuje vaši pokožku. Vysoký tlak vody může rozstřikovat vodu na vzduch a vy ji vdechovat.

Důvody pro výrobu čisticího prostředku pro tlakové myčky

Níže jsou uvedeny důvody, proč musíte vyrobit mycí prostředek pro tlakové myčky.

#1. Alergie

Mnoho mýdel zakoupených ve většině obchodů má nechutnosti a chemikálie, které způsobují další alergické reakce. Když si uděláte svůj vlastní DIY recept, budete mít jistotu, že se vám nepodráždí oči, pokožka nebo dokonce migréna. Za prvé, není to dobrý podnik, pokud je vaše zdraví problém. Chemikálie, které způsobují alergie, létají vzduchem v poháněném trysku, což má vážné následky.

#2. Cena

Když si vyrobíte prací prostředek, můžete ho vyrobit ve větším množství, které si jinak můžete koupit v obchodě. Věc o použití pracího prostředku je, že vydrží; nemá žádné problémy s poškozením. Můžete vyrobit pět litrů pracího prostředku, což vám pokryje 5 středních prací. Navíc jej můžete kdykoli uložit v garáži.

#3. Ekologické

Vyrobte si čisticí prostředek pro tlakové myčky, protože má velkou uhlíkovou stopu. Být super ekologický je skutečně skvělé, protože se zařízením spotřebujete více elektřiny, benzínu a vody.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak vyrobit prací prostředek pro tlakové myčky smícháním prášku, přidáním vody a bělidla a použitím nějakého pracího prostředku. V tomto ohledu však vždy dodržujte bezpečnostní opatření. Zařízení používejte bezpečně a dodržujte bezpečnostní opatření. Noste rukavice, které vás ochrání, jakmile budete míchat prací prostředek. Použijte nějaké masky, brýle, pracovní boty a další. Kromě toho se přesvědčte o uvedených důvodech, proč musíte vyrobit prací prostředek pro tlakové myčky – náklady, alergie a šetrnost k životnímu prostředí.

Podělte se tedy o dobrou zprávu s rodinou a přáteli, že je možné vyrobit prací prostředek pro tlakové myčky, který jim nejvíce prospěje, aniž by museli nakupovat v obchodě! Můžete si také přečíst o tom, jak používat generac tlakovou myčku a jaký druh oleje do tlakové myčky.