Jak vyrobit magnety na lednici pomocí fotografií? 4 snadné kroky!

Nemáte náhodou zájem o to, jak vyrobit magnety na lednici s fotografiemi? Vše, co musíte udělat, je vzít si zaprášené umělecké materiály, nějaké magnety a můžeme začít proces! Během chvilky budete mít krásné ozdobné kousky zdobící vaši lednici. Kdo by nechtěl dát své lednici záři?

Lednice jsou jedním z nejpoužívanějších spotřebičů v každé domácnosti. Obsahuje potraviny, které jsou nezbytné pro každodenní spotřebu. Protože je to součástí každodenní rutiny každého, bylo by hezké dát tomu trochu přizpůsobení a zároveň magnetů, které mohou každému v domě připnout důležitá připomenutí. Jak tedy vyrobit magnety na lednici s fotografiemi?

Kroky k výrobě magnetů na lednici pomocí fotografií

Toto je DIY návod, jak vyvinout a sestavit fotomagnety. Kutilství může trvat trochu déle, ale můžeme vás ujistit, že trocha úsilí může být dlouhá cesta. Nejen, že utratíte méně za mzdové poplatky, ale můžete také přidat náznak personalizace, který nemůže zachytit žádný cizí člověk. Osobně vyrobený dárek bude vypadat smysluplněji a promyšleněji.

Krok č. 1. Shromážděte zásoby

Než začnete, bylo by vhodné připravit si materiály a určit, zda máte ke všemu přístup. Pokud vám nějaké chybí, můžete hledat alternativy nebo zajít do obchodního domu, abyste nemuseli celý proces pozastavovat.

Lepicí magnetický papír

Lepicí magnetický papír je magnet a lepivý papír v jednom. Ačkoli je o něco dražší, stojí za to, protože lepidlo je mnohem pevnější než lepidlo. Není v tekuté formě, takže bude méně špinavý a proces lepení bude mnohem rychlejší. Přestože obsahuje magnet, řeže hladce jako papír.

V závislosti na povrchu chladničky se můžete rozhodnout, jakou velikost upřednostňujete a co funguje nejlépe. Standardní fotografický magnet však měří 8,5 “x 11“. Pokud není k dispozici, můžete si pomoci samostatným kusem magnetu. Na výrobu magnetů na lednici to nebude mít vliv, i když trochu nudnější. Kliknutím sem vyrobíte fotomagnety pro kutily.

Fotografický papír

Samozřejmě, v tutoriálu, jak vyrobit magnety na lednici s fotografiemi, je fotografický papír nezbytný. Tento speciální papír je vybaven povrchem, který při tisku poskytuje zářivé barvy. Je také hustší než běžný papír, což ztěžuje jeho zničení. Věřte nám, přestože je dražší než kancelářský papír, má lepší kvalitu a delší trvanlivost.

Fotografický papír by měl mít také stejné rozměry jako magnety. Existuje mnoho dostupných velikostí, ale pokud nejsou k dispozici, můžete k jejich tvarování použít řezací materiály.

Základní informace o tisku

Protože se jedná o kutilství, musíte si také udělat vlastní tisk. Pokud se však uchýlíte k tomu, že to tiskárny udělají za vás, žádný úsudek! Rada, ale vlastní tisk vám může dovolit luxus výběru jakéhokoli druhu fotografie, dokonce i těch, které nejsou povoleny pro zvědavé oči. Pokud tedy chcete použít trapný obrázek jako vtip nebo důležitý soukromý dokument, musíte si pořídit tiskárnu. CO NEJDŘÍVE.

Nůžky a lepidlo

Nůžky jsou vždy přítomny, pokud jde o umělecká řemesla. Chytrý nebo ne, musíš mít doma nůžky! To bude použito k oříznutí vašeho produktu na požadovanou velikost. Pokud se cítíte kreativně, můžete z nich také vytvořit tvary.

Lepidlo je volitelné v závislosti na vašem přístupu k předchozím materiálům. Pokud lepicí materiál není přítomen, můžete jít tradičně s lepidlem! Může to trvat trochu déle, protože před pokračováním musí zaschnout, s lepidlem se nikdy nic nepokazí. Je také levnější a je v podstatě všude.

Krok č. 2. Upravujte a rozvíjejte fotografie

Hlavním zaměřením jsou fotografie, takže při jejich výběru musíte být velmi opatrní. Navrhujeme malebný obraz, který může oživit náladu vaší kuchyně. Dobré jsou i barevné motivy, které ladí s vaším prostorem! Ještě lépe, osobní obraz, který může vrátit vzpomínky. Bylo by hezké mít kousek své minulosti, aby ti to připomnělo a navodilo nostalgii.

Vezměte si tiskové náležitosti a fotografický papír, protože se jedná o zásadní krok. Ujistěte se, že máte potřebný inkoust. Vytiskněte si své fotografie a v případě potřeby je ořízněte na požadovanou velikost. K zajištění přímek a úhlů můžete použít pravítko.

Krok č. 3. Vystřihněte a připravte magnetický papír

Vyjměte magnetický papír a ořízněte jej podle velikosti fotografie. Pomozte si dostupnými tužkami a pravítky, abyste vytvořili jasné čáry a zmenšili chyby. Pokud máte pouze magnety, nebojte se! Magnety se prodávají v různých velikostech, takže se ujistěte, že jste vybrali velikost klobouku, který pojme fotografii. Buď si kupte přesnou velikost, nebo menší, diskrétní. Dokud účinně drží.

Krok č. 4. Připojení fotografie a magnetu

Nejsi nadšený? Toto je poslední a poslední krok! Pořiďte si nařezané magnety a fotografie. Nyní je dejte do párů, abyste se ujistili, že máte dost. Vezměte jeden z každého a opatrně jej připevněte. Všechny okraje fotografie by se měly vejít do každého okraje lepidla.

Tip: nevyjímejte lepidlo úplně. Odstraňte pouze první hrany a pomalu ji odlepujte, když celou věc projdete.

Tímto způsobem můžete stále upravovat okraje a opravovat záhyby. Pokud používáte tradiční magnety, vezměte pevné lepidlo, vložte ho na magnet a připevněte fotografii na lepivou část.

Závěr

Nyní, když víte, jak vyrobit magnety na lednici s fotografiemi, je načase vytvořit poutavé dekorace na lednici, které oživí vaši kuchyň. Vše, co potřebujete, je hromada fotografií, magnetů a určité odhodlání! Chcete se dozvědět více o magnetech na lednici? Kliknutím sem zjistíte, jak zlikvidovat magnety na lednici. Bavte se!