Jak vyrobit darovací krabici doma? 3 snadné způsoby!

Jak si vyrobit darovací krabici doma? Existuje mnoho způsobů, jak to udělat, a dnes se naučíme tři způsoby, jak to udělat. Ale abyste toho dosáhli, musíte mít materiály nezbytné k tomu, aby byl proces dokončen jinak; vyjde to jako totální selhání, pokud to uděláte špatným způsobem s vadnými materiály. Snadno se rozbije.

Je dobře, že jsme našli materiály, které mají pevné základy, aby držely krok s vaší ideální dárkovou schránkou. Díky tomu se už nebudete muset bát, že se rozbije a bude vás to stát více peněz, protože je to trochu drahé v závislosti na kvalitě, za kterou platíte. Alespoň v DIY jste za to zodpovědní vy.

Vzhledem k tomu, že v průběhu let bylo publikováno mnoho charitativních organizací, přichází mnoho darů se situací, ve které se právě nacházíme. Dnes se tedy naučíme, jak si doma vyrobit dárkovou krabičku. Tímto způsobem bude pro vás snazší si jej vyrobit bez poplatků za nákup drahé dárkové krabice. Neztrácejme více času. S tím bychom nyní měli postoupit do další části procesu, abychom viděli, co nás čeká. Nezapomeňte také sledovat některá základní klíčová slova, protože se mohou hodit v případě potřeby pro budoucí použití. Bez ohledu na to pokračujme k hlavnímu tématu, o kterém diskutujeme v tomto článku.

Způsoby výroby darovacích schránek

Jak si vyrobit darovací krabici doma? Před vytvořením některých krabic by měly existovat pokyny, které budete muset dodržovat, abyste to udělali správně. Jinak to může vyjít jako neúspěch. Vím, že nechcete, aby se to stalo, a proto jsme pro vás připravili několik kroků. Postupujte podle něj, pokud chcete:

Způsob 1. Použití nějakého starého nebo náhradního dřeva

I když můžete některé darovací krabice vyrobit z kovu nebo nějakého materiálu, nelze je vytvořit jednoduše domácími nástroji nebo ručně, protože to bude vyžadovat další kroky. V takovém případě by bylo použití náhradního nebo starého dřeva lepší volbou, pokud byste si dárkovou schránku postavili přímo z domova. Pojďme se do toho ponořit hlouběji. Vzhledem k tomu, že náhradní dřevo se na některé nábytkové nebo podobné věci příliš často nepoužívá, zůstává po něm místo, protože bude zbytečné a již se nebude používat k výrobě. Ale v tomto případě nám to pomůže. Využijeme to ve svůj prospěch. Odtud budete muset sbírat dřevěné desky stejné velikosti.

Ořízněte je na průměrnou nebo požadovanou velikost a ujistěte se, že všechny desky změříte na přesné rozměry. Jakmile budete s měřením hotovi, je nyní čas je všechny nalepit. Pokud máte nízký rozpočet, můžete použít lepidlo na dřevo, ale pokud chcete pevné spojení, použijte lepidlo a několik vrutů do dřeva najednou. Tímto způsobem si můžete být jisti, že vaše darovací krabice vydrží velmi dlouho, protože dvojitá ochrana, kterou na dřevo dává, nebude snadno rozbita pouhým pádem nebo poškozením součástí. Možná budete chtít vědět, jak vytvořit krabici na darování oblečení.

Způsob 2. Karton nebo staré krabice

Ne každý o tom možná ví, ale kartony mají různé velikosti a tloušťky v závislosti na dodavateli, od kterého získáváte. To nám však nevadí, protože tlustý postačí. Ale než se do toho ponoříme hlouběji, nezapomeňte si připravit i nůžky, krabici, pásku a nějaké kryty. Nyní pokračujme. Při výrobě darovací krabice pomocí těchto materiálů mohou znít, jako by nebyly dostatečně pevné, aby uvnitř něco držely. Přestaň s tím myšlením. Ve skutečnosti s vhodnými materiály může být velmi robustní mít uvnitř něco velkého, a to je to, co dnes děláme. Z krabice vystřihněte všechny části, které nepotřebujete.

Jakmile je řezání hotové, zakryjte ho a přelepte páskou, abyste zajistili, že pokud bude pršet, vlhkost nezvlhne krabici, takže nebude zmačkaná nebo roztržená, jakmile budete mít celou sadu, zalepte všechny otvory, abyste se ujistili, že drží pevně pohromadě. A je to, jak to je jednoduché, nyní máte z kartonu vyrobenou dárkovou krabici. Přečtěte si také o tom, kde koupit dárkové krabice.

Způsob 3. Průhledné nádoby

Na to postačí jakýkoli kontejner. Ať už je velký nebo malý, založte jej na tom, co hodláte umístit. V případě potřeby jej odřízněte, pokud ne, již není třeba řezat; Nechte to tak, jak to je, a můžete jít. Zjistěte více o nápadech na darovací krabice.

It’s A Wrap!

Jak si vyrobit darovací krabici doma? Nyní, když víte, jak si vyrobit darovací krabici doma, bude pro vás pro všechny dost jednoduché ji vytvořit. Díky tomu můžete být připraveni na charitativní akce nebo dárcovství. Vydělejte si i hodně, abyste se vyhnuli problémům, pokud chcete. Když mluvíme o dárcovství, máme mnoho způsobů darování a jedním z nich je dělat to online. Když se již nebudete věnovat dárcovství, které se provádí osobně, můžete přejít na online. Přečtěte si o tom, jak vytvořit odkaz na darovací stránku PayPal.