Jak vypadat dobře na svatebních fotografiích: 6 tajemství

Pokud chcete vědět, jak na svatebních fotografiích vypadat dobře, zvažte těchto šest triků, které zajistí, že vaše svatební focení proběhne hladce. Pomůžeme vám cítit se sebevědomě při pózování na svatební fotografii a zároveň vás povedeme k tomu, abyste na svatebních fotografiích vypadali co nejlépe.

A pokud nevíte, co očekávat od toho, jak by měly vypadat, pokračujte ve čtení. Kromě toho doporučujeme přečíst si, jak pózovat na svatebních fotografiích, kde najdete nápady, které si můžete procvičit.

Jak vypadat dobře na svatebních fotografiích: 6 tipů, jak vypadat na svatebních obrázcích co nejlépe

Vyberte fotografa

Svatební fotografie by měla zprostředkovat to, co chtějí snoubenci vystavit, jaký styl by měli vyzařovat podle osobní estetiky a další. Výběr dobrého svatebního fotografa je proto stejně důležitý jako výběr svatebních šatů.

Najděte fotografa, který vyhovuje stylu, který chcete pro své svatební fotografie. Můžete požádat o doporučení, procházet různá portfolia a zkontrolovat recenze jiných svatebních fotografů.

Procvičte si svatební fotografování

Chcete-li mít krásné svatební fotografie, pomůže vám, když budete cvičit pózování. Nemusíte napodobovat, jak vypadají ostatní páry; místo toho začnete tím, že zkontrolujete, jak se u portrétů usmíváte, stojíte, sedíte nebo jak se obecně chováte.

Se svým fotografem prodiskutujete typy fotografií, které byste pro svou svatbu chtěli, takže by mělo být snadné vědět, jaké pózy a vzhled nacvičit. Můžete také udělat zásnubní focení, abyste se s partnerem před kamerou cítili dobře.

Hledejte pohodlné místo

Budete vypadat skvěle, pokud se budete cítit dobře; Jak již bylo řečeno, prostředí je vlivný faktor, který je třeba vzít v úvahu při pořizování svatebních fotografií. Například to, jaká místa v místě konání a na recepci máte nejraději a jak se cítíte, bude výjimečné, když se podíváte zpět na své obrázky.

Můžete také mluvit s koordinátorem místa konání, aby mohli zařídit osvětlení a nastavit a udělat prostor ještě lichotivější. Pokud máte svatbu v cílové destinaci, pak využijte nové místo a buďte kreativní, abyste měli jedinečné, ale krásné svatební fotografie.

Získejte jistotu svým vzhledem

I když se to snadněji řekne, než udělá, měli byste si nacvičit sebevědomí, abyste měli skvělé svatební fotografie. Sedněte si a přemýšlejte o tom, co zvyšuje vaše sebevědomí, abyste mohli začít.

Možná, že váš make-up a styling šatníku vám pomohou cítit se pohodlněji ve své vlastní kůži. To, jak se chováte, vám také může pomoci uvědomit si, že vypadáte dobře, takže vyzkoušejte řeč těla, která vám pomáhá se sebevědomím.

Před svatebním dnem se dobře vyspěte

Budeme se cítit a vypadat krásně pouze tehdy, když budeme dobře odpočatí. Snažte se v noci před svatbou spát alespoň osm hodin, protože nedostatek spánku může ovlivnit vaši náladu a vzhled vaší pleti.

Svatební fotografie budou vypadat skvěle, pokud se nebudete cítit letargicky nebo úzkostně, a dobrý odpočinek by vám měl pomoci nastavit si náladu a výhled na velký den. Můžete také zvážit relaxační techniku, pokud se cítíte zahlceni, zvláště když je kamera na vás.

Při pózování pro obrázky buďte přirození

Vypadat skvěle a dobře ovládat fotografie neznamená, že musíte kopírovat svatební fotografie jiných lidí. Naopak, čím přirozenější budete, tím lépe budete na svatební fotografii vypadat.

Samozřejmě byste stále měli hledat nelichotivé úhly a držení těla, ale pokud se cítíte strnule a roboticky, na obrázcích se to projeví. To je důvod, proč je cvičení nezbytné, takže budete pózovat přirozeněji, protože se zakořenily ve vaší řeči těla.

Jak se stanete fotogenickým na svatbě?

 • Prodiskutujte, jak chcete, aby vaše svatební fotografie vypadaly a co chcete sdělit svému svatebnímu fotografovi
 • Nacvičte si pózování před zrcadlem
 • Noste oblečení, ve kterém jste si jisti
 • Poznejte své lichotivé úhly
 • Nastavte místo tak, aby získalo lichotivé osvětlení
 • Zvažte, zda vás někdo při focení povede
 • Věnujte svatebním portrétům čas, aby nebyly uspěchané
 • Neostýchejte se nechat své fotografie pořídit otevřeně
 • Buďte přirození a nic nepřehánějte
 • Dobře jezte a spěte
 • Zdokonalte svůj úsměv
 • Dělejte pózy, které skryjí vaši nejistotu

Zjistěte, kdy fotit svatební fotografie, abyste věděli, co můžete během dne s vaším fotografem očekávat.

Jak se usmívat na svatebních fotografiích

 • Smějte se upřímně tím, že děláte vtipy nebo děláte hlouposti
 • Zvažte sledování svého oblíbeného komediálního videa a všimněte si, jak se přirozeně smějete
 • Nacvičte si úsměv před zrcadlem
 • Určete svůj nejlepší úhel s obličejem nakláněním hlavy různými způsoby
 • Usmějte se s trochu pootevřenými zuby
 • Buďte výrazní svýma očima
 • Chcete-li se cítit jistěji, uvědomte si, jak si před velkou událostí vybělit zuby
 • Ujistěte se, že jsou vaše rty zvlhčené

Závěr

A to je vše! Právě jste se naučili, jak vypadat dobře na svatebních fotografiích pomocí šesti technik.

Vyberte si dobrého fotografa, cvičte svatební fotografii, najděte si pohodlné místo, rozvíjejte sebevědomí, dobře spěte a zůstaňte přirození ve svých pózách. Doufáme, že pomohly i naše tipy, jak se stát fotogenickými a usměvavými na svatební fotografie; dejte nám vědět níže, pokud chcete další triky, jak vypadat ve svatební den co nejlépe.