Jak vyhrát svatbu zdarma: soutěže a další

Pokud vás zajímá, jak vyhrát svatbu zdarma, našli jsme tři způsoby, jak vyhrát svatební dárek. Nicméně, stále byste měli být realističtí ohledně své šance vyhrát svatbu zdarma.

Probereme očekávání od těchto soutěží, protože svatební dárek nemusí být tak praktický, v závislosti na svatbě, kterou chcete mít. Více než kontrola soutěží, které nabízejí zdarma svatební balíček nebo balíček svatebních cen, procházejte náš blog, kde najdete svatby s omezeným rozpočtem.

Chcete se například naučit, jak naplánovat svatbu v destinaci s malým rozpočtem?

3 nejlepší způsoby, jak vyhrát svatbu zdarma

Vyhledejte soutěže, kterých se můžete zúčastnit

Mnoho internetových stránek nebo dokonce časopisů nabízí soutěže o svatební dárky, svatbu zdarma nebo o cenu související se svatbou. Zkompilujte a sepište ty, které se zdají být legitimní, tím, že provedete kontrolu společnosti.

Vzhledem k tomu, že může být útržkovité důvěřovat svatebním webům a cestovatelským webům, můžete si také ve své oblasti vyhledat specializované svatební obchody a svatební obchody. Kromě toho mohou butiky se svatebním oblečením, prodejci svateb, jako jsou květináři a klenotníci, nebo dokonce cestovní kanceláře, které nabízejí svatby v destinacích, čas od času pořádat soutěže o dárky.

Můžete se také zeptat svých přátel a příbuzných na obchody a značky. Přečtěte si pravidla soutěží a podrobnosti o dárcích, abyste věděli, co můžete očekávat.

Věnujte svým příspěvkům e-mail

Při přihlašování do soutěží, zejména online, chcete svým příspěvkům věnovat samostatnou e-mailovou adresu. Poslední věc, kterou chcete, je dostávat spam, zvláště pokud vás nezajímají nabídky některých webů, časopisů nebo obchodů.

Navíc mít jeden e-mail pro účast v soutěžích znamená, že pro vás bude snazší sledovat, které z vašich příspěvků mají větší šanci na výhru. A protože bude věnována svatbě, budou všechny zpravodaje, které budete dostávat, souviset se svatbou.

I když nemůžete získat svatební obřad zdarma, můžete sbírat kupony a slevy, které můžete využít pro své další svatební potřeby. Můžete například získat nižší sazbu za rezervaci hotelu, svatební oblečení nebo dokonce catering.

Navštěvujte přehlídky svatebních soutěží

Kromě webových stránek, obchodů a časopisů se můžete zúčastnit soutěží a potenciálně vyhrát svatební dárek z místních svatebních show. Někteří prodejci navíc nabízejí jako ceny zájezdy na líbánky nebo dokonce svatby v destinaci.

Samozřejmě si musíte důkladně přečíst jejich informace, protože výlety nemusí být zcela zdarma. Ale přesto získáte více ze svého svatebního rozpočtu, pokud se zaplatí některé svatební náležitosti.

Čím větší show, tím vyšší ceny jako svatební balíček nebo svatba snů lze nabídnout. Nezapomeňte správně vyplnit všechny položky, zejména kontaktní údaje nebo adresu.

Pokud nemůžete za svou svatbu utratit 10 000 $, zde je návod, jak mít elegantní svatbu za 5 000 $ nebo méně.

Tipy, jak vyhrát svatbu zdarma

  • Zkontrolujte, kolik příspěvků je do soutěže povoleno každý den; vstupujte tak často, jak můžete
  • Přečtěte si pravidla, abyste nebyli diskvalifikováni
  • Pilně vyplňujte formuláře; pokud uděláte překlep nebo chybu, můžete přijít o potenciální výhru
  • Využijte své sociální sítě pro další příspěvky; vy a váš partner můžete naplánovat, jak se zúčastnit co nejvíce soutěží
  • Soutěže, které je těžší vyhrát, například ty, které vyžadují průzkumy nebo eseje, budou s větší pravděpodobností vyhrány kvůli menšímu počtu příspěvků. pokud bude soutěž bezproblémová, budete mít menší šanci na výhru, protože se zapojí mnoho lidí
  • Nepřehlédněte soutěže, které nabízejí nižší ceny; i když nenabízejí svatbu zdarma, svatební ceny, jako jsou dárkové karty nebo slevy svatebních prodejců, vám stále pomohou ušetřit na svatebních výdajích

Jsou svatební loterie skutečné?

Některé svatební loterie jsou skutečné, ale na ty, do kterých vstupujete, musíte být obzvlášť opatrní. Některé mohou nabízet ceny, které za to nestojí, zatímco jiné povedou pouze k tomu, že budete dostávat spamové e-maily.

Protože je těžké posuzovat webové stránky, je lepší navštěvovat výstavy a účastnit se jejich soutěží. Bez ohledu na to buďte realističtí ve svých očekáváních, protože pokud se vám to zdá příliš dobré, než aby to byla pravda, pravděpodobně to tak je.

Co je to svatební dar?

Některé soutěže nabízejí svatební dárky, kde pár může získat svou vysněnou svatbu, bezplatného prodejce nebo svatební prvek. Některé hotely poskytují obvyklý obřad zdarma, pokud pár a jejich hosté zůstanou v resortu po určitou dobu.

Svatební nadílka se může týkat i laskavostí svatebních hostitelů nebo samotných párů pro své hosty. Jsou to svatební mementy pro hosty jako poděkování, že přišli, a připomínka události.

Pokud máte svatbu v cílové destinaci, můžete svým hostům dokonce poskytnout dárkový koš s věcmi, které mohou použít k rozmazlování a osvěžení. Můžete také použít své svatební téma k rozhodnutí, jaké svatební laskavosti dát.

Pokud máte zájem, zde je návod, jak vyrobit svatební laskavosti.

Závěr

Byl tento průvodce užitečný? Právě jste se naučili, jak vyhrát svatbu zdarma tím, že se zapojíte do soutěží, navštívíte přehlídky a zadáte e-mailovou adresu pro své příspěvky.

Celkově nejde o to, jak velká je cena, pokud nebudete podvedeni. Ale pokud získáte kupony na svatby, bude to stále výhra pro extra slevy.