Jak vyčistit vlákna ze sušičky LG s předním plněním? 5 snadných kroků!

Zajímá vás, jak vyčistit žmolky ze sušičky LG s předním plněním? Žmolky, které se hromadí uvnitř a vně vaší sušičky, mohou vést k poruše sušičky a potenciálně k požáru v domácnosti.

Před zahájením cyklu plnění začněte otírat síto filtru, abyste odstranili veškeré vlákna na sušičce. Tyto vlákna můžete také vyčistit rukou nebo namočit síto filtru do tekoucí vody. Odstraňte zadní panel výfukové hadice a ze sušičky po jejím odpojení.

Vyčistěte vnitřek a výfukové části vašeho barvíře pomocí vysavače a hadříku. Alespoň jednou za šest měsíců hloubkově vyčistěte sušičku, abyste se zbavili žmolků v sušičce LG s předním plněním. Ano, přátelé, je to všechno pravda. Ale to k dobrému pochopení nestačí. Pokud se chcete dozvědět více o tom, jak podrobně čistit sušičku LG s předním plněním, přečtěte si tento článek na konci; jak se dále ponoříte do článku, dostanete svou odpověď. Pojďme to zkontrolovat!

Kroky k čištění vláken ze sušičky LG s předním plněním

Žmolky zašpiní vaši sušičku a sníží pracovní efektivitu vaší sušičky LG s předním plněním. Je to skvělý nápad otřít sušičku po každém cyklu plnění, aby se na sušičce nehromadily vlákna. Ale pokud si všimnete, že vaše sušička potřebuje hloubkové čištění, nebojte se. Tento článek popisuje, jak odstranit vlákna ze sušičky LG s předním plněním. Níže je uvedeno několik návrhů, jak vyčistit vlákna ze sušičky LG s předním plněním:

Krok č. 1. Vyjměte filtrační síto

Vyjměte síto sušičky; nachází se hlavně na straně dveří, dole nebo nahoře. Před vložením nákladu dovnitř se ujistěte, že je obrazovka čistá a bez vláken. Poté musíte držet rukojeť obrazovky a vyndat ji, dokud se úplně neroztáhne. Většina modelů umožňuje vytažení pro čištění úplně. Při vyjímání obrazovky používejte pouze mírný tlak. Měli byste narazit trochu na žádnou opozici. Pokud ji natáhnete příliš silně, tato síto opět dokonale nezapadne do umístění lapače vláken.

Krok č. 2. Vyčistěte vlákna ručd

Rukama setřete vlákna z oblečení. Pohybujte rukou krouživým pohybem po žmolku tak, aby se změnil na kouli. Pokračujte v tření této kuličky po obrazovce, dokud neodstraní všechny vlákna. Vyhoďte odpadky na žmolky do koše. Žmolky na sítu můžete také odstranit přetřením štětcem. Vakuový kartáč vám také pomůže odstranit tyto vlákna z obrazovky.

Krok č. 3. Odstraňte vlákna vodou

Vyčistěte obrazovku opláchnutím vodou. Pokud si všimnete zbytků žmolků, dejte toto síto pod tekoucí vodu. Pokud je obrazovka špinavá, umyjte ji mýdlovou vodou a otřete ji hadříkem, dokud nebude obrazovka čistá. Je čas odstranit vlákna ze sušičky přečtením tohoto článku a provedením kroků v něm uvedených.

Krok č. 4. Vyčistěte větrací otvor obrazovky

Zatímco je síto odstraněno, prohlédněte si lapač vláken. K tomuto účelu použijte vysavač s prodlouženým nástavcem k odstranění přebytečných vláken nebo částic. Dlouhé vysávání nástavce dosáhlo kteréhokoli rohu sušičky a rychle vytáhlo vlákna. Vložte tento nástavec do sekce, kde jste si všimli žmolků, poté stiskněte tlačítko na vysavači, můžete se zbavit všech nahromaděných věcí. Tento krok může pomoci zabránit zablokování v oblasti pasti.

Opakujte celý krok po každém použití. Před zahájením nového cyklu se ujistěte, že vaše sušička neobsahuje žádné nečistoty nebo vlákna. Je lepší nejprve vyčistit sušičku a poté spustit nový proces; v opačném případě vlákna zašpiní vaše oblečení a také vaše pračka nefunguje správně. Může být lákavé ignorovat techniku ​​pro lehčí váhy, ale řídí se bez ohledu na velikost zátěže.

Může být užitečné přečíst si, jak často čistit větrací otvor sušičky a jak zjistit, zda je větrací otvor sušičky ucpaný.

Krok č. 5. Hloubkové čištění

Po vyčištění vláken síta zkontrolujte sušičku zevnitř. Pokud v sušičce zaznamenáte žmolky nebo nečistoty, vyčistěte vnitřek sušičky kartáčem, vysavačem nebo hadříkem v ruce. Nezapomeňte vyčistit výfukový otvor sušičky, protože vlákna se shromažďují hlavně uvnitř větrací otvor, tak ho vyčistěte. Žmolky se také hromadí kolem oblastí, kde se nacházejí topná tělesa, ale manipulace s dráty nebo jejich posouvání by mělo být prováděno opatrně. Pokud se chystáte čistit kovové plochy, použijte čisticí prostředek, hadřík z mikrovlákna namočený v tomto čističi a poté vyčistěte kovové kusy k odstranění vláken.

It’s A Wrap!

Výše uvedené kroky vám pomohou zbavit se žmolků ze sušičky. Byli jsme rádi, že jste se všichni naučili čistit vlákna ze sušičky LG s předním plněním. Doufali jsme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a také si ho po přečtení hodně užijete. Přečtěte si pozorně tento článek, abyste porozuměli, a nezapomeňte před zahájením cyklu odstřeďování umýt sušičku LG s předním plněním. Vymyjte sušičku před a po každém praní, aby se zabránilo žmolkům. Děkujeme, přátelé, že jste s námi! Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak opravit sušičku LG, která nehřeje, a jak vyčistit sušičku LG.