Jak vyčistit příjezdovou cestu bez tlakové myčky? 4 nejlepší způsoby!

Jak vyčistit příjezdovou cestu bez tlakové myčky? Typy nejběžnějších typů příjezdových cest a stručný návod najdete v tomto článku. Naštěstí existují mnohem jednodušší možnosti ručního mytí než čištění pomocí tlakové myčky. Různé typy příjezdových cest je třeba čistit použitím různých čisticích roztoků a technik.

Naštěstí to nevyžaduje tolik úsilí jako vaše představivost. Pokračujte ve čtení, abyste našli několik praktických metod, jak umýt příjezdovou cestu. A to i v případě, že zjistíte, že tyto metody vyžadují spoustu energie a času. Přemýšlejte chvíli o těchto věcech:

 • Budete dělat něco produktivního a lesklá a bezprašná příjezdová cesta prospěje nejen vám, ale i vašim rodinným příslušníkům a sousedům;
 • Budete si moci odpočinout od těch dlouhých chvil u obrazovky, které se ve vaší každodenní rutině zdají být nevyhnutelné; a
 • Úsilí, které vynaložíte při drhnutí příjezdové cesty kartáčem, vám poslouží jako dobrá náhrada za cvičení.
 • Toto je pouze přehled, takže raději čtěte dále!

  Typy příjezdových cest a způsoby čištění příjezdové cesty bez tlakové myčky

  V této sekci se dozvíte typ příjezdové cesty mimo váš domov a podrobný návod, jak vyčistit příjezdovou cestu bez tlakové myčky.

  #1. Zděná příjezdová cesta

  Cihlové příjezdové cesty jsou oblíbené pro každého kvůli rozmanitosti jejich barev a kvality. Tyto příjezdové cesty mají vysoké ceny, ale špičkový materiál stojí za to. Zde jsou kroky k čištění cihlové příjezdové cesty

  • Čištění cihlové příjezdové cesty je jen postupný a přímočarý postup. Zde je několik kroků k čištění cihlové příjezdové cesty:
  • Odstraňte nábytek a další křehké předměty z příjezdové cesty, aby byl povrch bez překážek.
  • Zakryjte křoví podél příjezdové cesty ručníky nebo prostěradly. Mechy, které sedí na dlažbě, pak smeťte smetákem. Tímto způsobem se také odstraní volné nečistoty a listí a vy budete moci efektivněji umýt příjezdovou cestu.
  • Povrch omyjte vodou, aby se namočil. Naplňte kbelík 1 galonovou vodou a 16 uncí mycího prostředku na nádobí. Mycí prostředek na nádobí udělá s čištěním příjezdové cesty zázraky.
  • Nasyťte povrch směsí vody a saponátu na nádobí. Kartáčujte cihlovou dlažbu kartáčem s tvrdými štětinami, abyste osvětlili značky. Nyní víte, co musíte udělat.
  • Povrch opláchněte vodou a je hotovo bez použití tlakové myčky.

  Můžete si také přečíst o tom, jak čistit cihly a beton tlakovou myčkou.

  #2. Asfaltová příjezdová cesta

  Asfaltové příjezdové cesty jsou tvrdé a schopné vydržet drsné počasí v zasněžených oblastech. Také odstraňování sněhu z asfaltových povrchů je snadné a časově nenáročné. Jeho instalace je jednoduchá a cenově dostupná. Jen musíte po dlouhých 4 letech znovu utěsnit příjezdovou cestu. Zde jsou kroky k čištění asfaltové příjezdové cesty:

  Čištění asfaltové příjezdové cesty je životně důležitá práce, aby se udržela v dobrém stavu po dlouhou dobu. A pokud máte obavy, protože doma tlakovou myčku nemáte a nechcete si ji kupovat. Jsme tu, abychom vám pomohli. Mytí příjezdové cesty se stane hračkou, pokud dodržíte tuto metodu.

  • Bělidlo musíte mít doma. Smíchejte ji s vodou v kbelíku a pak touto směsí nasyťte špinavou příjezdovou cestu.
  • Vydrhněte příjezdovou cestu kartáčem s měkkými štětinami, dokud všechny skvrny nezmizí.
  • Postříkejte vodu zahradní hadicí nebo rozprašovačem, abyste opláchli roztok bělidla a vaše asfaltová příjezdová cesta bude zářit.

  #3. Štěrková příjezdová cesta

  Štěrková příjezdová cesta je tvořena malými úlomky skal. Voda snadno vytéká ze štěrkové příjezdové cesty a je to profesionální funkce tohoto typu příjezdové cesty. Ale vrstvení kolem okrajů štěrkové příjezdové cesty je nutností. Také to není ideální příjezdová cesta pro oblasti s hustým sněhem. Nečistoty se rychle usazují uvnitř štěrkových chodníků a pro zvýšení životnosti je musíte pravidelně čistit. Zde jsou kroky k čištění štěrkové příjezdové cesty:

  • Chcete-li spláchnout štěrkovou příjezdovou cestu, musíte nejprve ručně sebrat plevel. Nebo můžete na chodníky nastříkat herbicid, abyste odstranili plevel.
  • Potom smíchejte 2 ½ unce pracího prášku v jednom galonu vody.
  • Příjezdovou cestu po nasycení roztokem vyčistěte a opláchněte kartáčem. Nyní jste připraveni rozloučit se s prašnou a špinavou příjezdovou cestou.

  #4. Dlážděná příjezdová cesta

  Povrch dlažebních kostek se kvůli jeho nekonzistenci snadno čistí. Čištění dlažebních kostek tlakem se může zdát snadné, ale poškozuje povrch degradací a důlkovou tvorbou. Použití tlakové myčky by tedy mělo být pouze poslední možností čištění dlážděné příjezdové cesty. Zde jsou kroky k čištění dlážděné příjezdové cesty:

  • Odstraňte plevel z chodníků pomocí přírodního čističe nebo octa a vody.
  • Potom naneste na povrch dostatečné množství pracího prostředku. Skvrny jemně otřete kartáčem.
  • Po očištění povrchu pracím prostředkem jej opláchněte zahradní hadicí.
  • Dlažby by měly být pečlivě opláchnuty, protože by se uvnitř mohly hromadit čisticí prostředky.

  It’s A Wrap!

  V tuto chvíli musíte vědět, jak vyčistit příjezdovou cestu bez tlakové myčky, takže v případě, že nemáte žádnou tlakovou myčku, můžete snadno provést výše uvedené kroky k vyčištění příjezdové cesty. Myslím, že je užitečné přečíst si o tom, jak vyčistit obklad bez tlakové myčky a jak vyčistit betonovou terasu bez tlakové myčky.