Jak vyčistit palubu bez elektrické myčky? 4 snadné způsoby!

Jak vyčistit palubu bez myčky? Existují čtyři snadné způsoby, které se dozvíte, když budete pokračovat v tomto článku. Jen rychlý přehled, zde jsou způsoby:

Připravte se na to, že povrch nejprve obrousíte a poté zamete, abyste odstranili dřevěná vlákna, špínu, plíseň, plíseň a mastnotu. Nikdy ji nenechávejte špinavou, jinak se tmel nebo skvrna nepřilepí. I když je snadné elektricky umývat palubu, stále ne všechny mají tyto součásti vybavení. Pokud chcete, půjčte si jeden, ale stačí malé drhnutí, pokud je to jen malá strana. Bylo to čištění, aby se odstranily stopy, piliny, úlomky a nečistoty nahromaděné na povrchu nové paluby. Dosáhněte nejhygieničtějšího povrchu se znečištěnou palubou, ale nejprve ji vyčistěte. Je toho mnohem víc, co se můžete naučit, tak čtěte více!

Způsoby čištění paluby bez myčky

Zajímá vás, jak vyčistit palubu bez myčky? Zde je několik věcí, které je třeba zvážit při čištění paluby bez myčky:

#1. Použijte jedlou sodu a ocet

S kompozitní palubou používejte čistič paluby, protože se prokázalo, že je pro dokončení práce bezpečný. Použijte jedlou sodu a ocet jako domácí čistič, abyste věděli, která skvrna je čistá. Připravte si 1/2 šálku octa, ¼ šálku jedlé sody a 1 galon vody. Je jen na vás, zda použijete bílý ocet nebo jablečný ocet. Oba jsou účinné. Smíchejte tři ingredience v kbelíku a dobře je promíchejte. Opláchněte palubu rozprašovací tryskou a hadicí. Když desku předem opláchnete, čistič funguje lépe a změkčí vlákna.

Položte měkký kartáč na čistič a poté vydrhněte podlahu, abyste odstranili nečistoty, špínu a úlomky. Po umytí každého prkna opláchněte palubku čistou vodou. Opláchněte jej vodou a použijte vysokotlakou trysku, abyste zajistili, že film nezůstane. Pro odstranění plísní nebo plísní smíchejte roztok z 1 dílu vody nebo 2 dílů octa. Aplikujte roztok na postiženou oblast. Poté naneste jedlou sodu na postižené místo a zakryjte povrch, abyste tam seděli dvacet minut. Umyjte všechny plísně nebo plísně, abyste je důkladně opláchli.

#2. Používejte kyslíkové bělidlo a horkou vodu

Zbavte se plesnivých míst mechu poté, co jste minuli horkou vodu a kyslíkové bělidlo ve velkém kbelíku. Namočte štětec do čisticího roztoku a naneste na skvrnu. Nechte roztok působit na skvrnu po dobu 5 minut. Když vidíte, že bubliny již přestaly, použijte k čištění oblasti kartáč. Opláchněte povrch roztokem pomocí zahradní hadice. Přejděte dolů na skvrnu v následující oblasti. Skvrny znovu opláchněte pomocí zahradní hadice. Poté odstraňte zbytky kyslíkového bělidla z paluby. Několikrát je opláchněte. Než věci vrátíte zpět, dřevo důkladně vysušte. Kyslíkové bělidlo jako Ajax, OxiClean a Oxy-Boost nejlépe odstraňuje špínu a špínu v zemi.

Použijte prací prostředek, pokud používá peruhličitan sodný nebo uhličitan sodný. Tyto složky jsou velmi aktivní v kyslíkovém bělícím prostředku. Vyčistěte špinavou podlahu čističem na dřevěné obklady a smíchejte kyslíkové bělidlo se správným množstvím vody. Nanášejte ho vedle dřeva pomocí nylonového kartáče. Očistěte povrch dřeva po malých částech. Udržujte dřevo vlhké a umožněte čističi dostat se hluboko do dřeva, než jej budete drhnout. Pokud je již čistý, důkladně jej opláchněte čistou vodou, která odstraní zbytky. Naučte se také, jak nejlépe zvládnout plíseň na palubě ve vlhkém nebo stinném prostředí. Odstraňte černou plíseň pomocí čističe, který používá jednu třetinu šálku pracího prostředku smíchaného s 1 galonem vody. Při ošetřování skvrn způsobených rozkladem používejte kyslíkové bělidlo. Pokud používáte kyslíkové bělidlo, pokračujte roztokem zjasňovače.

#3. Použijte draselné soli v mastných kyselinách

Tyto mýdlové soli slouží svému účelu jako insekticidy, fungicidy, herbicidy a algicidy. Jsou tedy dokonalým řešením pro vymýcení plísní a plísní na dřevěné palubě. Nejprve odstraňte rostliny a nábytek z paluby. Nakupte ingredience pro přípravu mastných kyselin a draselné soli. Potřete palubu přísadami pomocí mopu o rozměrech tři krát tři stopy nebo čtyři krát šest stop. Poté použijte tuhý kartáč, který vydrhne část paluby a nanese roztok. Odstraňte nečistoty a mýdlo z paluby hadicí. Potřete jej ochranným roztokem, ale až zaschne.

#4. Použijte sodu a bělidlo

Tento recept je jednoduchý a vyžaduje smíchání 2 dílů bělidla se 3 díly jedlé sody. Tento konvenční čistič betonu se dobře hodí na skvrny na palubě. Toto řešení je v souladu s hrachovou polévkou. Měla by být dostatečně řídká, abyste ji mohli celou nalít. Musí být ale také hustá, aby se neroztekla po celém místě. Zjistěte, zda můžete použít bělidlo v tlakové myčce.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte mnoho způsobů, jak vyčistit podlahu bez myčky pro betonovou nebo dřevěnou podlahu. Naučte se každý z nich správně a skutečně to vyžaduje odhodlání a tvrdou práci. Chvíli to trvá, ale výsledek je ještě uspokojivější. Je také cenově dostupný a suroviny si musíte připravit pouze z kuchyně. Přečtěte si další články; vědět, jak vyčistit betonovou terasu bez tlakové myčky a jak vyčistit dřevěný plot tlakovou myčkou.