Jak vyčistit inkoust z bubnu sušičky? 3 snadné způsoby, jak odstranit skvrny!

Jak vyčistit inkoust z bubnu sušičky? Někdy si můžete nechat své důležité věci v oblečení, jako jsou peníze, předměty, mobilní telefony, psací potřeby a mnoho dalších, o kterých se zmíníme. Díky tomu se mohou rozbít nebo dokonce explodovat. Je však jedna věc, kterou většina z nás při sušení prádla mít nechce, a tou je propiska.

Pero nebo fix může během sušení a praní explodovat, což vede k rozlití inkoustu během procesu.

Díky tomu je obtížné odstranit skvrnu, protože může v zařízení zaschnout ještě dříve, než si uvědomíte, že uvnitř sušičky je přítomna inkoustová skvrna. Dnes se naučíme, jak to odstranit.

Než se stane cokoliv jiného, ​​je třeba znát nezbytná opatření. S tím, až budete příště prát nebo sušit oblečení, nezapomeňte znovu zkontrolovat kapsy a všechno; jinak se dostanete do stejné situace znovu. Bez dalšího vyčistíme inkoust z bubnu sušičky.

Čištění bubnu sušičky, který obsahuje inkoust

Jak vyčistit inkoust z bubnu sušičky? Nyní, když již byly prodiskutovány všechny potřebné informace, které potřebujete vědět, je čas, abychom přešli ke způsobům, jak se naučit, jak takové problémy v krátké době vyřešit. Zde jsou věci, které potřebujete vědět:

Metoda č. 1. Pomocí saponátu na nádobí odstraňte skvrny

Mýdlo na nádobí je jednou z nejlepších tekutin, které si můžete koupit, když máte doma, protože nádobí pěkně myje a zanechává je zářivě čisté a bez bakterií. I když tento mýdlo není určeno pouze pro slova, mají i jiná použití než to, a dnes je budeme používat k jinému účelu, protože se velmi dobře čistí!

Chcete-li to všechno začít, odpojení sušičky je jednou z věcí, které byste měli udělat jako první, abyste se vyhnuli nehodám nebo zkratům, protože elektřina je citlivá na mokré věci, které by mohly způsobit požár, pokud by se mycí prostředek na nádobí dotkl elektřiny. Po odpojení můžete nyní bezpečně zahájit proces čištění sušičky.

Pomocí malého kbelíku jej naplňte teplou vodou, dokud nebude kompletní. Měli byste dát alespoň tři až pět kapek mycího prostředku na nádobí, protože příliš mnoho bude hodně bublat a později se obtížně čistí. K tomuto procesu lze použít jakýkoli prostředek na nádobí, který máte doma. Nemusíte se bát mít konkrétní.

Jakmile je hotovo, ponořte čistý hadřík do připravené směsi a vyždímejte. Odtud otřete části uvnitř sušičky, kde je přítomna inkoustová skvrna. Při čištění hadříkem skvrnu odstraňte mírným tlakem. Poté ještě jednou zkontrolujte, zda nezůstaly nějaké skvrny.

Několik sekund zkontrolujte, zda se stále objevují skvrny.

Pokud jsou na bubnu stále viditelné skvrny, pokračujte v čištění, ale pokud to nepomůže, možná budete muset vyzkoušet jiné metody, abyste zjistili, zda vám ty ostatní fungují. Po vyčištění vložte hadřík do teplé vody a otřete vnitřek.

Metoda č. 2. Nastavení sušičky na teplé nastavení

Chcete-li to začít, měli byste nejprve zahřát buben sušičky tak, že jej dáte na středně horkou teplotu alespoň na deset až dvacet minut.

To umožní inkoustu změknout i jen na malý kousek, abyste jej mohli setřít hadříkem i při sebemenším dotyku. Po zahřátí nechte alespoň pět minut odpočívat. Nyní, když je stroj v klidu, je čas jej setřít vlhkým hadříkem. Navlhčete hadřík a trochu ho vyždímejte.

Odtud hadříkem pomalu otřete postiženou oblast na válci, dokud nebude vidět žádný inkoust. V případě potřeby poté otřete suchým hadříkem. Pokud to nefunguje, aceton je další způsob, jak to udělat. Na druhou stranu je tento článek jako stvořený pro milovníky koček: Jak vyčistit kuličky do sušičky vlny?

Metoda č. 3. Produkty na trhu odstraňovače skvrn

Spreje jako odstraňovače skvrn jsou nyní dostupné všude na trhu; s tím si budete muset jeden koupit, pokud se zde také potýkáte se stejným problémem. Jakmile budete mít produkt u sebe, nastříkejte jej na skvrny na bubnu. Nechte působit alespoň pět minut a poté sušičku otřete hadříkem nebo papírovou utěrkou.

Zkontrolujte, zda po vyčištění oblasti stále nejsou skvrny; pokud jsou stále nějaké zbytky inkoustu, nastříkejte ještě jednou a opakujte setření, dokud nezůstane žádný. Poté můžete zařízení znovu zapojit a používat. Na podporu tohoto článku uvádíme, jak a proč byste měli čistit sušičku.

It’s A Wrap!

Jak vyčistit inkoust z bubnu sušičky? Skvrny od inkoustu se obtížně odstraňují, zejména na strojích, a proto jsme dnes diskutovali o tom, jak vyčistit inkoust z bubnu sušičky, aby vám to usnadnilo. Odtud byste také měli vědět, jak vyčistit větrací otvory sušičky pomocí foukače listí.