Jak vyčistit filtr jednokrokového vysoušeče vlasů Revlon? 4 snadné kroky!

Vysoušeč Revlon One-Step se stal jedním z nejlepších vysoušečů, ale jediný problém, který uživatelé nalezli, je, jak vyčistit filtr jednokrokového vysoušeče vlasů Revlon? Tuto zamotanou situaci můžeme vyřešit pomocí některých doplňků, jako jsou nůžky, čisticí prostředky, kartáče a hadřík.

Důvodem popularity sušičky Revlon je to, že nabízí fén i kulatý kartáč v jednom, takže můžeme říci, že jde o dva v jednom sušičce.

Někdy můžeme mít pocit, že naše sušička už není dost dobrá. Zdá se, že je poškozený a slabý, ale není. Čas od času je potřeba vyčistit. Špína, úlomky a dokonce i naše vlasy mohou zpomalit práci. Čištění filtru našeho vysoušeče vlasů šetří naše peníze. Ale jak? Když čištění sušičky nepřikládáme velký význam, budeme muset koupit novou, protože se předchozí ucpala. Než projdeme touto znepokojivou situací, zkusme najít lepší řešení: jak vyčistit jednokrokový filtr fénu Revlon.

Kroky čištění jednokrokového filtru fénu Revlon

To je jasné. Nikdo nechce, aby se nově osprchované čisté vlasy zanesly špínou. Před použitím je lepší jej vyčistit. Můžeme také postupovat podle níže uvedených kroků k čištění nástrojů, jako jsou kartáče, dvojité drážky a další horké nástroje. Zde jsou kroky, jak vyčistit jednokrokový filtr fénu Revlon:

Krok č. 1. Sběratelské doplňky

V první řadě budeme potřebovat nůžky, které se používají ke stříhání všech chloupků zamotaných do kartáče. Prostředek, který použijeme na důkladné vyčištění filtru. Čisticí prostředek se smíchá s vodou. Šampon lze použít i pro jeho krásnou vůni, ale protože nedokáže vyčistit některé skvrny a odstranit mastnotu, dává se přednost mycímu prostředku. Třetím je zubní kartáček. Slouží k čištění kartáče sušičky. A poslední je kus hadru, kterým se z filtru setře všechny špinavé věci.

Krok č. 2. Stříhání zacuchaných vlasů

V první řadě, než sušičku vypereme pracím prostředkem, budeme muset odstranit všechny chlupy, které ovlivňují fungování naší sušičky. Někdy to děláme i rukama. Není to ale vhodné, když tam máme hodně nalepených vlasů a nemáme čas to opravit. Pak je lepší použít nůžky. Směr k nám je vertikální i horizontální. Lze jej také použít k odstranění zbytků ze štěrbin pomocí nůžkového hrotu. Tento krok vyžaduje velkou péči a pozornost; jinak můžeme štětiny omylem odříznout.

Krok č. 3. Kartáčováním čisticím prostředkem

Mycí prostředek rozmícháme ve vodě a nastříkáme na filtrační kartáč. Pokud tuto tekutinu použijeme přímo na štětec místo nástřiku, určitě to vyřadí z provozu. Musíme mít na paměti, že se jedná o elektrický spotřebič, proto je třeba jej používat opatrně. Proto místo navlhčení používejte spreje.

Nyní je čas to důkladně vyčistit. Zubní kartáčky jsou pro tento proces nejlepší, protože mají perfektní velikost a polohu kartáčku nahoře. Typ kartáče neovlivní kvalitu kartáče sušičky. Štětiny vyčistíme stejně, jako z nich odstraníme chloupky. Kartáč vyčistí každý pramen ze všech stran, takže bude svěží a nový.

Přesto, pokud ve štětinách zůstanou chloupky, můžeme znovu použít ruce a nůžky. Protože po nanesení čisticího prostředku na něco nečistoty a vše, co tam uvízlo, změknou, takže je snadné je odstranit. Zaznamenáme zbytky vytékající z pracího prostředku; zde je čas použít k otření ručník nebo hadřík, aby byl motor chráněn před navlhnutím.

Krok č. 4. Použití ručníku k čištění

Použití vody přímo na jakýkoli elektrický spotřebič je riskantní. Toto bychom nikdy nedoporučovali. K tomuto účelu vždy používejte kus látky nebo vlhký ručník. Nejen, že setře, ale vyčistí všechny zbytky nečistot a čisticích prostředků, které tam zůstaly, a poskytne zbrusu nový filtr do sušičky. Pro sušení sudu je lepší použít ručník, který nepouští vlákna. Po tomto procesu je třeba sušičku nějakou dobu odložit, aby se vysušila.

Kdy čistit?

Protože jsme našli řešení, jak vyčistit jednokrokový filtr fénu Revlon, nyní budeme vědět, jak často bychom měli tento proces opakovat, aby fungoval perfektně. Obvykle se doporučuje čistit horké stylingové nástroje dvakrát měsíčně. Sušička se ale používá často, takže je lepší ji prát třikrát do měsíce. Vědět, jak vyčistit také filtr vysoušeče vlasů.

It’s A Wrap!

Po absolvování všech kroků, jak vyčistit jednokrokový fénový filtr Revlon, jsme zjistili, že se to může zdát docela pohodlné, ale vyžaduje to hodně péče. Pokud budeme čištění ignorovat, zaneseme všechny nečistoty do našich vlasů. Postupujte podle všech výše uvedených kroků, abyste měli zbrusu novou sušičku ve svých rukou. Kliknutím na tyto odkazy si můžete přečíst související články; vědět, jak vyčistit filtr vysoušeče vlasů a jak vyčistit vysoušeč vlasů.