Jak vybudovat platformu klimatizace? 4 snadné kroky k následování!

Jak postavit platformu klimatizace? Nestabilní systém klimatizační jednotky je náročný a zároveň snadno ovladatelný. Bohužel však může způsobit vážný problém, pokud nebude opraven.

Takže jste přišli s nápadem, ačkoli nemáte nápady, jak vybudovat platformu klimatizace. Tímto způsobem můžete ušetřit a utratit méně než za nákup. Mnoho lidí na celém světě chce mít klimatizaci; ať už mají jakýkoli důvod, je to přijatelné.

Existují však dny, kdy teplo nedokážeme zadržet. Proto chce každý vlastnit jednotku pro svůj domov.

A s tím vaše klimatizace potřebuje podporu, zejména pro ty těžké typy. Bez kteréhokoli z nich může vaše klimatizace narazit na problém.

Je dobře, že jste tento článek již viděli. Díky tomu se můžete alespoň připravit na bezpečnost svého spotřebiče, než se mu stane něco špatného. Pokud se vám to nedaří, jste na správném článku; pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli více o našem dnešním tématu.

Kroky k vybudování platformy klimatizace doma

Jak postavit platformu klimatizace? Klimatizace jsou jednou z nejlepších věcí, do kterých můžete kdy investovat, což znamená; pokud chcete, aby vydržel dostatečně dlouho, budete se o něj muset plně starat. Jeden špatný pohyb a již existuje šance, že vaše klimatizační jednotka bude mít problém, takže s ní v takových situacích zacházejte opatrně.

Existuje mnoho důvodů, proč AC jednotka potřebuje podporu, a jedním z nich je olej, který je přítomen v kompresoru.

Proto je nezbytné ji srovnat. Abyste tomu zabránili, měli byste své jednotce co nejvíce poskytovat podporu. V opačném případě to může být příčinou jeho rozpadu.

Než budete dělat cokoli jiného, ​​měli byste jej vypnout a přečíst si návod k použití. Může zde být několik užitečných informací, které můžete později použít. Jsou zásadní věcí při řešení jakéhokoli problému souvisejícího s vaší klimatizační jednotkou. Mít jednu je tedy nutné.

Nyní dost na to, přejděme k tomu hned. Jakmile to zvládnete, buďte si jisti, že už nebudete mít žádné další problémy, se kterými byste se museli vypořádat. Víme, že už jste unavení, a tak vám pomůžeme s následujícími kroky, jak to udělat snadno, aniž byste se museli o cokoli starat.

Krok č. 1. Shromáždění všech potřebných materiálů

Než začnete dělat cokoli jiného, ​​ujistěte se, že máte připravené všechny potřebné materiály, abyste se vyhnuli jakýmkoli potížím při provádění těchto kroků dále. Zde jsou následující Materiály a nástroje, které budete ke spuštění procesu potřebovat:

  • Dřevěné desky
  • Kovové pásy
  • Šrouby do dřeva
  • Podložky klimatizace
  • Nástroj pro trojúhelník
  • Ruční vrtání
  • Viděl

Jakmile shromáždíte všechny tyto položky, můžete nyní začít provádět tyto kroky, aniž byste si s nimi museli dělat starosti.

Krok č. 2. Budování základny pro platformu

Nyní vezměte dva kusy 2 x 6 dřevěných desek a připevněte jeden na druhý. Pro toho druhého by to fungovalo jako zvedák, aby se rychle dotkl země. Ujistěte se, že jste provedli měření předem. Tímto způsobem bychom se mohli ujistit, že podložky později bez problému zapadnou na platformu. Poté vezměte čtyři kusy kovových pásů a začněte je pomocí šroubů připevňovat ke dřevu. Měli by být od sebe daleko, aby je to pevně drželo.

Odřízněte další pár 2 x 6 a dva kusy 4 x 4, aby odpovídaly měření základny, kterou jste dříve vytvořili, jakmile je dáte na místo. Pomocí vrtáku a několika šroubů do dřeva je spojte dohromady a vytvořte základnu, která později udrží horní část. Poté jej připojte k platformě, kterou jste vytvořili dříve.

Krok č. 3. Dělení rozdělovače

Nyní, když máte základnu připravenou, připravte zbývající nepoužité 2 x 6 dřevěných desek, které byly dříve odříznuty, poté je pomocí šroubů připevněte k zemi. Zajistěte, aby zespodu bylo něco, co by to podporovalo, aby to nemělo žádné problémy. Díky tomu bude vaše platforma důvěryhodná a bezpečná.

Ujistěte se, že jsou desky vyrovnány, aby nedošlo k úniku ropy. Měl by spočívat na zemi rovně a přiměřeně.

Krok č. 4. Dokončit

Jsme blízko našeho posledního kroku, ale před tím budete chtít vše důkladně zkontrolovat a ujistit se, že na dřevěné platformě nejsou žádné nerovné strany. Připravte si podložky klimatizace a umístěte je podél okrajů platformy, kterou jste vytvořili. Je navržen tak, aby se vešel na dva kusy, takže jej můžete položit jakýmkoli způsobem.

Tento je volitelný; pokud chcete své podložky zajistit, můžete je podle potřeby zašroubovat. Nemůžete však také, protože se kvůli použité hmotnosti nepohybují. Nakonec umístěte kondenzátory na horní část plošiny a můžete vyrazit!

Závěr

A tak se staví platforma klimatizace. Opět se ujistěte, že by měl být vyrovnán, aby v budoucnu nedošlo k úniku ropy. V opačném případě může dojít k poruše vaší klimatizační jednotky. Je to snadné, ale pokud se s tím nemůžete vypořádat sami, zkuste zavolat profesionála HVAC, aby tuto práci provedl. Každopádně si můžete přečíst kroky, jak postavit držák klimatizace.