Jak vložit nový šicí stroj do starého stolu

Pokud chcete vědět, jak dát nový šicí stroj do starého stolu, můžete zvážit tři kroky. Budeme mluvit o všem, od výběru velikosti stolu až po montáž stroje. Budete také vědět, jak najít nejlepší stůl šicího stroje pro váš stroj.

Kromě umístění šicího stroje na stůl víte, jak nastavit také šicí stroj? Správná instalace jejích částí je zásadní, aby se předešlo problémům během šití.

Jak vložit nový šicí stroj do starého stolu doma

Krok 1. Příprava

 • Změřte šířku nového šicího stroje a zkontrolujte, zda se vejde do úložného prostoru starého stolu
 • Zkontrolujte, zda tabulka šicího stroje také uvádí jeho kompatibilitu se strojem, který máte, včetně příslušenství, které lze zakoupit k instalaci nového stroje
 • Připravte si nástroje, které budete potřebovat k montáži šicího stroje

Krok 2. Zarovnejte úchyty se zařízením

 • Zkontrolujte, zda má váš nový šicí stroj otvory na spodní nebo zadní straně, aby jej bylo možné upevnit do úchytů na starém stole
 • Starý stůl již může mít připojené držáky, nebo je musíte nainstalovat sami
 • Zarovnejte otvory v novém šicím stroji s otvory v držácích
 • Pokud vašemu šicímu stroji neodpovídají žádné otvory, musíte vyvrtat samotné držáky

Krok 3. Nainstalujte držáky

 • Upevněte držáky na stůl, pokud ještě nejsou nainstalovány
 • Při upevňování úchytů na stůl používejte správné šrouby nebo šrouby a zajistěte, aby se podle toho pohybovaly
 • Přečtěte si, jak zvednout šicí stroj, pokud chcete, aby byla poloha vašeho stroje nastavitelná
 • Zajistěte šicí stroj pomocí šroubů, které projdou jeho otvory, a šroubů na montážním hardwaru
 • Po instalaci zkontrolujte, zda můžete šicí stroj pohodlně používat

Může se nový šicí stroj hodit do starého šicího stolu?

Nový šicí stroj se vejde do starého šicího stolu, pokud v něm najdete otvory pro šrouby. Nejnovější modely dostupné na trhu jsou však navrženy jako stolní šicí stroje. Například bratr dokonce zmínil, že pro své jednotky nevyrábějí montážní sady.

Pokud má nový šicí stroj otvory pro šrouby, můžete jej připevnit k držákům starého šicího stolu. Pokud ne, je příliš riskantní dělat otvory na samotném stroji. Místo toho zvažte pořízení správného stolu pro vaši jednotku, aby nedošlo k jeho poškození, a pak jen přeměňte starý šicí stůl na jiný typ stolu kolem domu.

Vejde se můj šicí stroj do stolu?

Existují různé typy šicích strojů, což znamená, že se budou také lišit od stolu, který je s nimi kompatibilní. Abyste zajistili dokonalé uchycení nebo instalaci, chcete, aby šířka a délka základny stolu vyhovovala vašemu konkrétnímu šicímu stroji. Získejte měření svého šicího stroje, abyste věděli, jak vybrat stůl šicího stroje.

Výška stolu šicího stroje by vám měla pomoci udržet zápěstí, předloktí a loket na stejné úrovni, aby nedošlo k nepohodlí při šití. Navíc by bylo nejlepší, kdybyste se při práci nehrbili, takže výška stolu by měla odpovídat vaší výšce. A konečně, šířka stolu by měla odpovídat vašemu šicímu stroji, ale stále poskytuje dostatek prostoru pro pracovní látky.

Můžete odebrat šicí stroj ze stolu?

Je možné vyjmout šicí stroj ze stolu, ale musíte být opatrní, abyste omylem nepoškodili obě položky. Obecně platí, že k zvednutí a uvolnění stroje stačí najít pouze šroub, který připevňuje stroj ke stolu. Možná budete také muset naklonit stůl dopředu a zkontrolovat hardware, který potřebujete odstranit, abyste šicí stroj úplně odstranili.

Chcete také vědět, kde prodat svůj šicí stroj? Za předpokladu, že jste jednotku rozebrali za účelem opětovného použití nebo prodeje kterékoli položky, můžete si přečíst našeho průvodce prodejem použitých strojů.

Jak nastavíte stůl šicího stroje?

 • Zarovnejte otvory stroje s otvory ve stole
 • V případě potřeby udělejte na stůl otvory
 • Stroj přišroubujte a přišroubujte
 • Ostatní šicí materiály položte na zásuvky stolu
 • Při sezení kontrolujte držení těla, abyste se ujistili, že je celé nastavení pohodlné
 • Potřebujete speciální stůl pro šicí stroj?

  Pro šicí stroj nepotřebujete jedinečný stůl, ale pro svou jednotku a práci musíte použít správný. Chcete mít na stole dostatek místa pro práci na svých projektech a dobrý rozměr by byl alespoň 50 palců široký a 30 palců vysoký. A samozřejmě chcete, aby stůl měl zásuvky, takže si můžete své šicí materiály uspořádat mnohem úhledněji.

  Závěr

  A to je vše! Abychom si zrekapitulovali, jak vložit nový šicí stroj do starého stolu, začněte přípravou nástrojů a kontrolou kompatibility stolu a stroje. Odtud jednoduše zarovnejte jejich otvory a zašroubujte stroj na místo.

  Celkově je snadné nainstalovat šicí stroj na stůl. Stačí zkontrolovat jejich velikosti a zda je váš nový model kompatibilní s tímto nastavením.