Jak velká je plocha sedadla v sedadle s dvojitým sklápěním

Může být jednoduché domnívat se, že velikost dvojitého lehátka v lásce se v podstatě hodí pro dvě osoby, že? Ale ne, není to tak jednoduché, milostné sedačky mají ve skutečnosti různé typy a velikosti. Proto se budeme zabývat otázkou: jaká velikost je plocha sedadla v dvojsedadle?

Co je to Loveseat?

Pohovka je dvoumístné posezení, které připomíná malý gauč. Připomíná malý gauč a měl pohodlně usadit dva lidi. Jsou ideální pro malé oblasti, které nemají dostatek místa pro obrovskou pohovku, ale stále potřebují sedadla.

Loveseats mohou být také použity k doplnění větších pohovek. Někteří jednotlivci je například používají k zajištění dalšího sezení ve svých ložnicích. Pohovka je dvoumístná židle, která vypadá jako malá pohovka.

Navzdory svému jménu postavili tato sedátka pro páry nebo milence. Za prvé to sloužilo jako místo k sezení dámám v jejich objemných a drahých šatech. Poté, co se změnila móda, se změnilo i používání sedátka, které je k dispozici po celá staletí.

Stal se ideálním kusem nábytku pro dva jednotlivce, aby se zapojili do úzké diskuse. Navrhli jej ve tvaru písmene S; tento styl sedadel umožňuje židlím čelit k sobě. Ve skutečnosti je sedačka, kterou dnes známe, dvoumístná pohovka.

Jaká velikost je plocha sedadla u sedačky s dvojitým sklápěním?

Sedák a opěradlo sedacích souprav a sedaček mají standardní hloubku 35 palců. Sedadlo je obvykle hluboké 24–28 cm, přičemž opěradlo a opěradlo se rozprostírá až 7 až 11 centimetrů. Sedadlo je obecně 16 cm vysoké od horní části židle k zemi.

Jaké jsou rozměry sedačky s dvojitým sklápěním?

Délka typické sedačky

Sortiment obsahuje ideální položku pro vaše okolí. Sedadla jsou nabízena v různých délkách, ale jejich velikost jako sedací soupravy není jediným faktorem, který je třeba vzít v úvahu. Množství místa, které je k dispozici pro každou židli, může být určeno typem cívky, designem a formou.

Vyberte si sedadlo, které bude nejen odpovídat vašemu prostoru, ale také poskytne dostatek místa k sezení pro návštěvníky. Samozřejmě, že existují různé velikosti sedaček, takže nyní se podíváme na délku. Nejprve si však projdeme některé standardní návrhy a měření náramků.

Typická sedačka je dlouhá 52 palců. Střední milostná sedačka je dlouhá 58 cm, což není tak dlouhé jako kousek lásky. Pokud jde o plné sedačky, očekávejte kus 64palcového nábytku.

Poté jsme získali to, čemu říkáme láskyplné gauče. Je důležitější než typická pohovka, protože má také funkce pohovky; je dlouhý 71 cm. Konečně jsou tu dvojitá dvojsedadla, která mají šířku od 45 do 51 cm.

Typická výška sedačky

Šířka polštáře se může lišit, ale výška je obvykle konstantní. Většina sedaček je 20 nebo 21 cm od země. Na druhou stranu je tu poněkud nadrozměrné dvojité sedadlo lásky-přibližně 28 palců vysoké.

Standardní šířka sedačky

Zatímco sedačka je obecně dostatečně velká, aby pohodlně usadila dvě osoby, šířka a hloubka modelů se liší. Může se pohybovat v šířce od 48 do 72 palců a je obecně 36 palců hluboký. Mohou však mít šířku 60 palců a hloubku 28 palců, což je ideální pro kompaktní prostory, jako jsou lofty a byty.

Jakmile máte svá měření, tyto ukazatele vám mohou pomoci při výběru správné velikosti. Mezi sedákem a opěradlem by neměla existovat žádná mezera mezi vaší kostrčí a spodní částí zad. Proto by se míry od vaší kostrče ke kolenům měly rovnat délce polštáře sedáku.

Vaše nohy by měly být ploché na podlaze a neměly by viset tam, kde vaše paty spočívají na zemi, když sedí. Poskytne dostatečnou oporu kolenům a zádům. Kromě toho umožní cirkulaci vašich nohou a chodidel.

Vaše loketní opěrka by se měla táhnout od lokte k ruce a opírat se o konec dlaně o oporu zápěstí. Jinými slovy, loketní opěrka se rovná délce vaší paže od lokte po ruku. Šířka vaší židle by měla poskytovat alespoň skromný prostor mezi loketní opěrkou a oběma boky.

Nakonec, když sklopíte židli, paty vašich nohou by měly odpovídajícím způsobem sedět na okraji opěrky nohou. Nemělo by viset ani zastavovat uprostřed. Jinak židle neposkytne dostatečnou oporu vašim zádům a nohám.

Jak měřit prostor?

Při měření židle pro konkrétní místnost nebo umístění ve vašem domě zvažte následující měření. Nejprve změřte šířku lehátka; to je od vnějšího okraje jedné loketní opěrky ke druhé. Při sklopení také změřte délku sklonu od horního okraje ke spodnímu okraji opěrky nohou.

Až budete hotovi, změřte šířku a délku prostoru, kam budete židli instalovat, abyste zjistili, zda se hodí. Například máte křeslo, které je 72 palců dlouhé a 36 palců široké, když je plně sklopné. K umístění židle a dalších věcí tedy budete potřebovat plochu alespoň 80 palců dlouhou a 40 palců širokou.

Závěr

Doufáme, že vám tento článek pomohl zjistit, jaká je velikost sedací plochy v dvojsedadle. Zahrnuli jsme také několik dotazů týkajících se celkové dimenze sedačky. Poskytuje nám také celkový obraz o tom, co dělat, když najdete správnou velikost pro svůj domov.