Jak ušít protiskluzovou podložku

Při měření v domě zákazníka si nezapomeňte poznamenat své šířky a výšky, abyste si ověřili, že díly řezáte správně. Také při drážkování vaší látky mějte na paměti, že výškový řez by měl být od okraje k okraji, nikoli po roli. Jak tedy ušít potah na milostnou sedačku?

Slipcover

Slipcover je přiléhavý ochranný kryt čalouněného nábytku, který můžete nasunout a sundat. Návleky se obvykle skládají z látky. Slipcovers se snadno nasazují a sundávají a můžete je odstranit kvůli sezónním změnám, čištění nebo skladování.

Slipcovers jsou někdy označovány jako „nábytkové oděvy“. Jsou ušité na míru stejným způsobem jako oblečení a jsou volně nebo těsně uchyceny podle preferencí krejčího. Někteří jednotlivci kupují nábytek se základním mušelínovým čalouněním, jen vědí, jak pro vás vybrat správnou protiskluzovou podložku.

Jak ušít krycí sklíčko Loveseat?

Když se učíte ušít protiskluzovou pokrývku, musíte udělat pár kroků. Nejprve však musíte být opatrní při přesném měření kusu nábytku, který vám může ušetřit čas i peníze. Můžete to udělat tak, že zabráníte nákupu dalšího materiálu nebo zbytečným cestám domů k vám. Stejně tak při pohledu na vaše umělecká díla hledejte největší plochu v části, na které pracujete.

Horní část střihu je obecně nejvýznamnějším místem pro vnější záda a vnější paže. Při měření mějte na paměti, že horní část vnějšího ramene sahá dále dozadu než dole. Ale spodní přední část vnější paže sahá dále dozadu než horní.

Udělejte si čas a ujistěte se, že tato měření budou poprvé perfektní. Poté nechte svou individualitu prokázat se ve vašem designu. Vytvářejte funkce, díky nimž bude váš slipcover vypadat jedinečně. Toto je zásadní krok k tomu, jak ušít protiskluzovou podložku.

Udělejte to, než aby to přišlo z velkého obchodu s krabicemi, abyste tomu dodali svůj vkus nebo osobnost. Jedním z přístupů, jak toho dosáhnout, je použít jinou formu zapínání, jako je zip, suchý zip, kravaty nebo knoflíky. Příkladem je tato modrá židle Parsons.

Otočný kabel jsem použil jako knoflíkovou dírku a přidal knoflíkové ozdoby. Sukně jsou dalším způsobem, jak posunout svůj slipcover na další úroveň. Mám rád sukně s vlastním podšívkou, protože se lépe zakrývají a tkanina se při čištění návleků chová jednotně.

Stejná myšlenka platí i pro vlastní vykládání potahů; tkanina na palubu bude reagovat jinak než vaše primární tkanina. Při šití sukně na moji klubovou židli s otočnou paží slipcover. Chtěl jsem přidat zvláštní prvek, který dává mému pokrytí trochu více mé osobnosti.

Co mám dělat, když mi polštář správně nesedí?

Jste schopni navrhnout vzor pro svůj polštář? Správné uchycení polštáře je u čalounění i návleků zásadní. Povlak na polštář, který není úplně správný, je nejvíce rušivým předmětem, na který se můžete podívat.

Věnovali jste svému projektu tolik úsilí; co se stalo s mým polštářem? Nebojte se; pokaždé pomocí mých osvědčených metod pro dokonalý polštář vás dostaneme za tuto bariéru! Ano, jste schopni tento úkol zvládnout.

Proveďte přesná měření svého nábytku a přeneste je na design. Šablony vyrábím z mušelínové látky. Výsledkem je, že je snazší tvarovat sedací plochu mých produktů.

Jaký druh potahové látky mám použít?

Na návleky mám ráda bavlněný kepr nebo riflovinu. Tyto materiály obvykle vydrží dlouho; můžete je umýt, pokud chtějí, pokud nejsou sušené. I když mám rád 12 oz tkaninu, je k dispozici několik velmi vynikajících 10 oz materiálů.

Na potah klubové židle s srolovanou paží jsem vybral látku z plátna Big Duck Canvas. Je to jejich 12 oz., Předhrnutý Bull Denim v limetkově zelené. Kontrastní šňůra je vyrobena z jejich fuchsie 10 oz.

Bavlněné plátno. S oběma materiály se skvěle pracovalo. Tělo a rouška býčího denimu mě oslovily.

Připoutáme náš slipcover na místo, aby skvěle padl!

Změřili jste svůj kousek, pomysleli jste na nějaké vzrušující ozdoby. Nyní je čas spojit kousky látek dohromady, abyste mohli svůj jedinečný protiskluzový obal sešít k sobě. Nejprve zajistím své návleky na nábytek.

Mám na mysli „ukotvení“ pomocí kolíků, které drží mé kusy látky na místě na židli. Je to proto, abych mohl začít. Začněte spojením základních částí, jako jsou vnitřní záda, nejvzdálenější záda a paluba.

Nyní je čas zapracovat na vnitřní i vnější paži. S úlevami můžete začít, jakmile je vše zajištěno a vaše části jsou většinou poskládány. Vím, že je vše na správném místě, a nebudu někde krátký.

Je to proto, že jsem kusy látky zatlačil příliš daleko jedním způsobem. Je to tím, že ukotvíte a spojíte významné kusy k sobě, než provedete mé reliéfní škrty. Udělal jsem stejnou chybu a v důsledku toho jsem musel snížit nový kus pro vaše pokrytí.

Je načase vytvořit si krytinu!

Šití je následující krok, jakmile spojíte všechny své součásti dohromady. Při sešívání odstraňte špendlíky a buďte opatrní, protože se musíte jednou nebo dvakrát bodnout. Mějte tedy po ruce nějaké náplasti !! Jsem nadšený, že vidím vaše výtvory s přebalem.

Závěr

Jak tedy ušít potah na milostnou sedačku? Existuje mnoho levných použitých návleků, ale pokud to není ve vašem rozpočtu. Postupujte podle těchto jednoduchých kroků, abyste se stali jedním!