Jak upravit zapletené copánky na svatbu: 5 vzhledů

Ti, kteří chtějí vědět, jak stylizovat twist copánky na svatbu, mohou zvážit pět účesů. Projdeme si široký výběr svatebních účesů, aby vyhovovaly různým nevěstám, svatbám a svatebním šatům.

Twist copánky, stejně jako jiné copánky, jsou fantastické pro nevěsty, které chtějí ve svůj svatební den obejmout své přirozené vlasy. Pokud ale dáváte přednost vzhledu box braids, psali jsme také, jak stylizovat box copánky na svatbu.

Jak upravit zapletené copánky na svatbu: 5 úžasných pohledů na nevěsty

  • Účes do půlky

Jeden z nejklasičtějších účesů pro nevěsty je napůl nahoru, napůl dolů. Tento vzhled je však ideální i pro ženy s twistovými copánky.

Pokud již máte mohutné copánky, můžete je také přeměnit na zatočené copánky a pak shrnout horní část do drdolu. Opět máte svobodu stylovat prameny, zvláště pokud má vaše svatba konkrétní téma.

Například nevěsta Boho může vždy vypadat extra stylově s květinami ve vlasech. Při smotávání copánků do nich můžete zapracovat květiny nebo listy podle bohémského svatebního tématu.

  • Upravte vlasy

Některé svatební svatební šaty budou vypadat elegantněji s vlasy nevěsty sčesanými. A pokud chcete zvýraznit výstřih róby nebo je váš náhrdelník příliš nádherný na to, aby jej nebylo možné předvést, pak zatočte copánky do velkého upnutí.

Nemusíte zakládat horní uzel, ale místo toho pracujte s každým otočením samostatně, abyste měli více rozmanitosti s prameny. Když je pak nařasený, bude vypadat bez námahy a můžete použít i stejně barevný špendlík nebo gumičku.

Ale pokud chcete úhledné upnutí, není nic špatného na jednoduchém horním uzlu. Můžete také upravit své dětské vlásky ve stylu vhodném pro vzhled, který chcete.

  • Spletený drdol

Zapletené copánky můžete mít do jednoho drdolu na temeni hlavy nebo o něco níže. Další možností je rozdělit si vlasy doprostřed a udělat dva prostorové drdoly.

Twist copánky jsou ideální pro nevěstu a další členy svatební hostiny, kteří mají zapletené copánky. Například můžete mít své družičky ve vesmírných drdolech, zatímco vaše družička bude nosit své zapletené copánky do jediného horního drdolu.

Samozřejmě můžete přidat další vlasové doplňky, aby byly tyto účesy na svatbu slavnostnější. Zvažte například zdobené špendlíky nebo barevné gumičky ladící s barevným schématem svatby.

  • Nízký pletený zákrut

Některé tvary obličeje vypadají lépe s vlasy umístěnými níže nebo mírně nad krkem namísto drdolu nebo zkroucení na temeni. Pokud si myslíte, že vám to bude více lichotit, zvažte vložení copánků do nízkého copu.

Tento styl nejen vypadá okouzlující. Nízké zatočení copu je také relativně snadné pro nevěsty, které nemají svatebního kadeřníka.

Cop si stočíte na zátylku a uděláte klasický nízký cop. Nezapomeňte přidat vlasový přípravek, aby byl účes podle potřeby čistý nebo lesklý.

  • Cop z rybího ocasu

Zkombinujte pro svůj svatební den klasický rybí cop a twist cop, pokud se cítíte extra kreativní. I když může být tento styl trochu komplikovaný, mělo by to být snadné, jakmile ho získáte.

Rybí ohon můžete také použít pro ozdoby, jako jsou kameny, perly a květiny. Jen se ujistěte, že se při nošení svatebního závoje budete cítit stále pohodlně.

Ze dvou culíků upletete copánky z rybího ocasu, abyste vytvořili cop z copu. Poté tyto copánky zatočte a vytvořte drdol.

Jak si upravím svatební copánky?

Styling copánků na svatbu může být ohromující, protože existuje mnoho možností. Copánky se však výborně hodí ke zkrocení, pokud máte husté nebo přirozené vlasy, které jsou jen nepoddajné.

Pokud máte husté a kudrnaté vlasy, zvažte twist copánky, mašle nebo kudrlinky. Na druhou stranu, Fishtail copánky a francouzské copánky mohou vytvořit objemný vzhled pro nevěsty, které mají tenké vlasy.

Pokud netoužíte po velmi uhlazeném vzhledu, oblékněte si vlasy do vodopádového copu nebo spletených uzlů. Poté vytáhněte několik pramenů vlasů, které orámují obličej, abyste získali styl bez námahy.

Klasické účesy jako updos a half-ups lze také vylepšit copánky. Místo toho, abyste vás nechali na holičkách, můžete své svatební copánky upravit do těchto oblíbených svatebních účesů.

Dále vám doporučujeme, abyste si přečetli, jak nosit moje vlasy na mé svatbě, abyste se mohli rozhodnout, který účes doplní váš svatební vzhled.

Jak upravíte copánky bez uzlů na svatbu?

Svatební cop, který můžete zvážit, pokud dáváte přednost hladkému vzhledu s plochými kořínky, je cop bez uzlů. Ve srovnání s běžnými copánky bez uzlů vypadají copánky bez uzlů přirozeněji a používáte pouze zapletené vlasy přidané k vašim přirozeným vlasům.

Copánky bez uzlů můžete upravit na svatbu přidáním korálků nebo prstenů. Další možností, pokud chcete mít vlasy mimo obličej, je shromáždit je do drdolu na temeni hlavy.

Závěr

Nejsou tyto pletené účesy nádherné? Chcete-li rekapitulovat, jak upravit twist copánky na svatbu, zvažte pět způsobů.

Jsou to poloviční, updo, drdol, nízký cop a rybí ocas. Doufáme, že najdete to, co vás nejlépe doplňuje; dejte nám vědět níže, která je vaše oblíbená!