Jak upravit mužské vlasy pomocí fénu? 8 snadných kroků!

Hledáte, jak upravit mužské vlasy pomocí fénu? Než začnete, vyberte si účes a poté nechte fén, aby se postaral o zbytek. Pomocí kartáče, ruky a horkého fénu upravte vlasy preferovaným způsobem. Nikdy nepoužívejte fén k náhodnému sušení vlasů.

Roky stylingu nebo kartáčování způsobily, že vaše vlasy padaly zvláštním způsobem. Vaše vlasy jsou trénovány tak, aby fungovaly určitým způsobem, bez ohledu na to, jak účinný je pečující produkt, a pokud nebudete problém řešit přímo, vaše vlasy se vrátí ke svým starým návykům.

Jak tedy může pomoci vysoušeč vlasů? Uspořádat mokré vlasy jiným směrem je snadný úkol, čímž získáte přístup ke klasickým účesům a úžasným věcem, které jste nikdy předtím neměli. Podívejme se podrobněji na to, jak upravit mužské vlasy pomocí fénu!

Kroky pro styling mužských vlasů pomocí fénu

Správné fénování vlasů vám pomůže mít nad svým účesem větší kontrolu. Když před fénováním vlasů používáte jakýkoli kosmetický přípravek na vlasy, můžete snížit množství tím, že snížíte množství produktu, které potřebujete, abyste získali požadovaný vzhled. Pokud víte, jak si vlasy správně fénovat, pomůže vám to získáte fantastický účes v krátkém čase. Nevíte, jak upravit mužské vlasy pomocí fénu? Níže jsme zmínili všechny kroky, které vám pomohou při úpravě vlasů pomocí fénu.

#1. Umyjte si vlasy

Sušení vlasů fénem vyžaduje teplo, které může vlasy usmažit. Aby si vaše vlasy zachovaly své přirozené oleje, je lepší aplikovat šampon a kondicionér. V důsledku toho byly sníženy lámavost, krepatění a suchost. Hydratační krémy s přírodním olejem, jako je avokádový olej nebo kokosový olej, jsou vynikající alternativou pro obnovu a zachování přirozených olejů vašich vlasů.

Krok č. 2. Vysušte si vlasy

Po umytí vlasy osušte ručníkem. Sušení vlasů fénem, ​​když jsou ještě vlhké, využívá více tepla a může způsobit vážné poškození. Chcete-li odstranit zbývající vodu, jemně otřete vlasy ručníkem. Svírání, tření nebo kroucení vlasů může způsobit jejich lámání. Pokud je to možné, je možné vlasy otřít měkkým tričkem a ručníkem z mikrovlákna. Bavlněné ručníky způsobují větší tření a namáhání vlasů než ručníky z mikrovlákna. Můžete si také přečíst o tom, jak sušit vlasy bez fénu a jak rychle sušit vlasy bez fénu.

Krok č. 3. Upravte úroveň ohřevu

Když začnete vlasy sušit vzduchem, folikuly se otevřou, udrží si pružnost a snáze se s nimi manipuluje. Pokud fén nastavíte na vysokou teplotu, vaše vlasy pouze poškodí a budou nepoddajné. Vyfoukat mužské vlasy na střední teplotu je skvělý nápad. Maximální teplota je vhodná pouze pro pevné vlasy; tenké a jemné vlasy nastaví úroveň tepla na nízký režim na týden.

Krok č. 4. Upravte si vlasy

Když se vlasové folikuly zahřejí, je snazší je regulovat, ale při nachlazení se uzavřou a ztuhnou. Nastavte fén na studený stupeň, abyste vlasy po spálení profoukli studeným vzduchem. Dodává vlasovým folikulům lesk a pomáhá je udržet na místě.

Krok č. 5. Pro úpravu vlasů používejte vlasové přípravky

Abyste účes udrželi na místě, použijte lak na vlasy. Vzhledem k tomu, že různé produkty poskytují různé efekty, je důležité vědět, jaký vzhled chcete vytvořit, před výběrem konečného produktu. Vlasové produkty s jemným držením poskytují vašim vlasům extra pružnost, zatímco jiné produkty s těžší fixací vaše vlasy pouze ztuhnou. Ujistěte se, že používáte správný produkt pro požadovaný vzhled.

Krok #6. Gel použijte na styling

Gely jsou známé svým pevným úchopem a brilantním leskem. Jsou fantastické pro dokončení okrajů, kudrnatých nebo vlnitých stylů, ale nikdy pro vzhled, který vyžaduje velkou flexibilitu. Vetřete gel do vlhkých vlasů pro hedvábný a vlhký vzhled. Nechte svůj účes vyfénovat a poté jej vysušte pomocí adaptéru difuzéru. Vložte gel do vlhkých vlasů a vyfénujte je kartáčem, pokud si nepřejete pevné uchopení, které vypadá hladce. Pro silnější nebo drsné vlasy použijte gel s neuvěřitelnější přilnavostí. Na jemné nebo slabé vlasy použijte gel pro mírnější přilnavost.

Krok č. 7. Použijte stylingový krém pro muže

Je ideální pro muže, kteří mají jednoduché střihy a chtějí je mít jednoduché. Kdykoli chlapi potřebují pružný úchop, zkrotit úlety a zvládnout drsnost, tento krém hodně pomůže. Muži, kteří nebudou upřednostňovat, aby si ostatní uvědomili, že si do vlasů aplikují jakýkoli předmět, by měli používat krémy. Místo toho použijte gel nebo pěnu, pokud chcete skutečný vliv na celý vzhled.

Krok č. 8. Dokončete svůj vzhled

Konec dokončí váš vzhled nanesením tenké vrstvy laku na vlasy na váš styl. Udržujte vzdálenost mezi obličejem a lakem na vlasy. Sprej používejte vždy krouživými pohyby, abyste se vyhnuli koncentrátu. Je jisté, že váš vzhled zůstane zachován po celý den. Může také pomoci při zkrocení zbývajících zbloudilých much.

It’s A Wrap!

Doufáme, že čtení tohoto článku pro vás bude zábavné, zejména pro muže, kteří nevědí, jak upravit mužské vlasy pomocí fénu. Výše jsme zmínili všechny kroky, které vám pomohou upravit vlasy pomocí fénu. S nadějí může tento článek upravit vaše vlasy doma. Děkujeme, přátelé, že jste s námi! Může být užitečné přečíst si o důležitých věcech, které je třeba hledat u vysoušeče vlasů.