Jak udržet nafouklou matraci na základně: Tajný tip

Pokud chcete vědět, jak udržet matraci Puffy na základně, můžete použít podporu od samotné Puffy. Vyberte si ze základny, základu nebo rámu značky, abyste zajistili dobré padnutí. Budeme také hovořit o funkci, kterou Puffy používal, aby zabránil uklouznutí.

Zajišťujete stabilní postel, protože máte zdravotní stav, který je s ní úzkostlivý? Diskutovali jsme také o další matraci od Puffy pro ty, kteří mají problémy se zády. Naše samostatná recenze určí, jak matrace Puffy Lux hodnotí špatná záda nebo herniovaný disk.

Jak udržet nafouklou matraci doma na základně

Nadýchaný spodní kryt

Matrace Puffy je navržena tak, aby zůstala položená na základně nebo na jakémkoli povrchu, a to díky spodnímu krytu. S klouzáním této postele se nemusíte tolik starat, protože má úchytný spodní kryt. Tato funkce udrží Puffy matraci na místě bez ohledu na vaše pohyby v posteli.

Pokud zjistíte, že některé slíbené vlastnosti matrace Puffy nejsou splněny, například že spodní kryt nedrží, můžete se naučit, jak využít záruku Puffy. Kontaktování společnosti ohledně vad a problémů je relativně rychlé a přímočaré.

Nafouklé základy

Dalším způsobem, jak zajistit, aby vaše Puffy matrace zůstala na své základně, je získání správného základu, rámu nebo základny. Puffy je kompatibilní s jakoukoli oporou a povrchy, takže by nemělo být těžké získat dokonalé uchycení. Stále však musíte zkontrolovat základ, základnu nebo rám, zda má správné rozměry nebo zda nemá poškození, které by mohlo ovlivnit jeho funkci při stabilizaci Puffy matrace.

Můžete také zvážit získání základny, rámu nebo základu od samotného Puffy a zažít stejné výhody matrace, jako je doživotní záruka na produkt. Můžete si vybrat z rámu postele, nadace a nastavitelné základny Puffy. Rám postele unese až 600 liber, nadace unese maximálně 1 000 liber a základna unese až 400 liber.

Jak udržet nafouklou matraci na nastavitelné základně?

Matrace Puffy je navržena tak, aby byla odolná i při použití s ​​různými úhly nastavitelné základny. Mělo by také zůstat na tomto povrchu, díky spodnímu krytu rukojeti pod ním. Ale další způsob, jak získat perfektní polohovatelnou postel, je použít matraci Puffy s nastavitelnou základnou Puffy.

Tento produkt má dokonce univerzální držák na čelo, nastavitelnou výšku nohou a úplnou kontrolu nad úhly na horní a dolní části těla. Pokud sdílíte také postel, můžete získat nastavitelnou základnu rozděleného krále Puffy, takže každý z vás má přizpůsobenou orientaci na každé straně. A nejlepší ze všeho je, že dodání tohoto produktu je stejně pohodlné jako způsob, jakým se matrace Puffy dodává na krátkou čekací dobu.

Hledáte nejlepší nastavitelnou matraci? Našli jsme tři nejlepší značky na trhu, u kterých si můžete ověřit, zda je to typ postele, kterou chcete koupit.

Potřebujete krabicovou pružinu s Puffy?

Matrace Puffy je srovnatelná s jakýmkoli povrchem, a to včetně boxových pružin. U jakékoli matrace Puffy je však použití boxové pružiny zbytečné. Dokonce ani hybridní modely, Puffy Lux a Puffy Royal, nevyžadují pružinu. Ve srovnání s jinými tradičními postelemi s pružinami můžete hybridní matraci Puffy položit přímo na rám bez pružiny.

Mohu na podlaze použít nafukovací matraci?

Pokud dáváte přednost posteli přímo na podlaze, můžete si být jisti, že na ni můžete použít matraci Puffy. Z dlouhodobého hlediska však prosím zvažte zvýšení matrace. Pomáhá nejen k dlouhověkosti postele a celkové vizuální přitažlivosti, ale mít odstup od podlahy během spánku je zdravější.

Jak mohu zabránit sklouznutí matrace dolů?

Existuje mnoho řešení, jak matraci neklouzat. K rychlé opravě můžete použít úchopové podložky a proužky, ale nejlepším způsobem je v první řadě tomuto problému zabránit. Nejprve změřte svou základnu nebo základ a porovnejte ji s matrací.

Pokud nejsou navzájem kompatibilní, budete muset vyplnit mezery ručníkem nebo vyměnit jeden z nich. Chcete, aby rám měl rozměry matrace plus dva palce přídavku na každé straně. Pokud je problém opačný, pokud je rám pro matraci příliš velký, můžete také přidat čelo a podnožku.

Chcete vědět, jak silná je Puffy matrace? O jeho rozměrech jsme hovořili v samostatném článku, který si můžete rychle přečíst.

Závěr

A to je vše! Abychom si zrekapitulovali, jak udržet Puffy matraci na základně, stačí zkontrolovat její spodní kryt nebo použít správnou podpěru. Puffy již používá přilnavý spodní kryt, aby se zabránilo sklouznutí, a značka dokonce nabízí k zakoupení základnu, rám nebo základnu.

Celkově nebude udržování stabilní postele Puffy nikdy problém. Doufáme, že to bylo užitečné čtení, a dejte nám vědět v komentářích o vašich zkušenostech s touto funkcí.