Jak udržet kraby v teple bez ohřívače? 4 úžasné způsoby!

Zajímá vás, jak udržet kraby v teple bez topení? Přemístěte kraba na teplé místo, izolujte nádrž ručníkem, dejte do nádrže teplou vodu a stanoviště navlhčete. V různých oblastech jsou nyní krabi poustevníci atraktivnějšími domácími mazlíčky.

Pokud jste obeznámeni s péčí o poustevnické kraby, jistě si uvědomujete, že ohřívače jsou k jejich zahřátí potřeba během několika ročních období. Když teploty klesnou pod bod mrazu, bude životně důležité utěšit kraba poustevníka, aby zůstal nezměněn.

To je důvod, proč, když je to požadováno, většina jedinců, kteří podporují poustevnické kraby jako domácí mazlíčky, použila ohřívače ve výbězích pro poustevníky. Co tedy děláte, když nemáte přístup k topení? Je možné udržet kraby v teple bez topení? Pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli vše, co potřebujete vědět o krabech poustevníků a jak udržet jejich teplotu zahřívání?

Způsoby, jak udržet kraba poustevníka v teple bez ohřívače

Níže jsme probrali různé způsoby, které vám pomohou udržet kraba poustevníka bez ohřívače, takže přestaňte více přemýšlet o tom, jak udržet kraby v teple bez ohřívače.

#1. Přesuňte kraba na teplé místo

Úplně prvním krokem je přemístit kraba na teplejší místo. Pokud nechcete používat ohřívač určený pro stanoviště, jako je ten, ve kterém se zdržuje krab poustevník, budete si muset ve svém domě najít teplé místo. Teplota vhodná pro lidi je 70 stupňů Fahrenheita nebo mírně vyšší v jejich domech. Během zimy je neuvěřitelně pravděpodobné, že máte ve svém domě oblasti, které musí mít teplotu přibližně 70 stupňů Fahrenheita.

Stanoviště kraba poustevníka může být nutné přemístit do vašeho obývacího pokoje nebo ložnice. Stačí si vybrat teplé místo, kde bude váš krab poustevník v bezpečí. Pokud byste postupovali podle předchozího návodu a koupili si teploměr, byli byste schopni určit teplotu u vás doma. Pokud svůj dům ani neudržujete příliš chladným, může vám útulné místo pro kraba poustevníka pomoci přečkat zimu.

#2. Přidání dalšího substrátu do nádrže

Přidání dalšího substrátu do nádrže může také pomoci s teplem. Standardní standardy pro péči o poustevnické kraby uvádějí, že musíte ve svém stanovišti ponechat 4 palce substrátu, ale možná trochu více může pomoci krabům poustevníkům udržet se teplejší, když je chladno. Substrát kontroluje vlhkost uvnitř a zároveň poskytuje vašemu poustevníkovi prostor pro zahrabání. Pokud se vašemu poustevníkovi příliš ochladí, může se nechat zavrtat, což zajistí, že zůstane fit. Jen si vezměte, že norování prostě nefunguje, pokud je váš krab poustevník vystaven ledovým podmínkám. Pro poustevníky bude nebezpečné, pokud váš domov nebude mít během chladných měsíců radiátor.

#3. Přikryjte nádrž ručníkem

Další alternativou, jak udržet kraba poustevníka v teple, je izolovat nádrž s krabem ručníkem. Mnoho lidí krabů poustevníků udrželo své kraby v teple tím, že jim přikryly nádrže ručníky. Kdykoli je venku zima, zakryjte kraba poustevníka jedním nebo dvěma ručníky, abyste ho udrželi v teple. Protože však váš krab poustevník bude chtít čerstvý vzduch, nebudete moci dům úplně uzavřít. Budete muset vytvořit prostor pro vstup čerstvého vzduchu. Teplotu v domě můžete výrazně zvýšit, pokud jej vhodně izolujete. Kdykoli nemáte přístup k typickému ohřívači, musí to stačit k udržení vašeho kraba v teple.

#4. Zvyšte vlhkost na stanovišti

Prospěšné může být i zvýšení vlhkosti v akváriu poustevníka. Pokud jste se naučili, jak se starat o poustevníky, jistě víte, že ve svých domovech vyžadují minimální vlhkost 70 %. Je jednoduché zvýšit vlhkost v domě, abyste pomohli udržet vše vlhké a teplé. Můžete toho dosáhnout mnoha různými způsoby, z nichž nejjednodušší je použít zvlhčovač. Možná nemáte přístup k ohřívači, ale můžete mít přístup ke zvlhčovači.

Použití takového zvlhčovače v oblasti, kde je umístěn váš krab poustevník, může být inteligentním rozhodnutím během zimního období, kdy je příliš sucho. Stále můžete zvýšit vlhkost v okolí, pokud nemáte přístup ke zvlhčovači pomocí teplé vody. Horká voda stříkaná do prostředí vašeho kraba poustevníka je skvělá technika pro zvýšení vlhkosti.

Je použití ohřívače skvělý nápad k zahřátí kraba poustevníka?

Nakonec musíte pochopit, že použití ohřívače je nejpřijatelnější možností. Mnoho specialistů na poustevnické kraby vám připomene, že použití ohřívačů je nutností po celou zimu. Můžete vyzkoušet různé možnosti, abyste zjistili, zda fungují, takže neexistuje žádná omluva, proč nepoužít ohřívač. Ohřívače pro nádrže jsou k dispozici a jejich obsluha je velmi jednoduchá. Zde je nejlepší průvodce nákupem ohřívačů vody, který si můžete přečíst!

It’s A Wrap!

Doufáme, že čtení tohoto článku je pro vás jen zábavou a po jeho přečtení všichni pochopíte, jak udržet kraby v teple bez topení. Výše jsme diskutovali o způsobech, jak zahřát váš ohřívač, ale ve skutečnosti je ohřívač tou nejlepší možností, jak ohřát poustevnické kraby. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi!

Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jaké je nejlepší garážové topení a kolik stojí provoz plynového garážového topení.