Jak udělat sedačku a pohovku vhodnou do postele nákladního vozu

Jít na film s autem je zábavné a vzrušující, že? Chtěli byste si to však užít v pohodlném prostředí, jako je pohovka nebo sedačka. Jak tedy zajistit, aby se milostná sedačka a pohovka hodily do postele nákladního vozu?

Gauč s ručně vyrobenou postelí kamionu, samozřejmě. Je to přesně to, co to zní: gauč do postele vašeho kamionu. Ale na druhou stranu můžete pohodlně sedět ve své nákladní posteli na domácí sedačce, která přesně sedí.

Proces stavby pohovky na nákladním autě vyžaduje určité úsilí, ale není složitý. Nejprve nejprve potřebujeme kritické informace. Pojďme tedy nejprve zjistit, co je to rozkládací pohovka a gauč.

Co je to pohovka?

Pohovka je polstrované sedadlo s pružinami a polštáři a je také známá jako gauč. Má plně nebo částečně polstrovaná záda a paže. Pro dvě nebo více lidí je to přibližně 84 palců na délku.

Lavice s područkami a pružinami je nejoblíbenějším typem. Kromě toho, že slouží k sezení, můžete také použít gauč ke spaní. Hotelové haly, haly pro komerční kanceláře, čekárny a bary jsou příklady míst, kde je lze nalézt.

Co je to Loveseat?

Existují určité kusy nábytku vyrobené pro dvě osoby, například židle nebo gauč. Sedací soupravy, stejně jako pohovky, mají záda a paže. Bohužel na zadním sedadle mohou pohodlně sedět jen dva lidé, protože je dlouhý jen šedesát palců.

Jaký je rozdíl?

V čem se tedy tyto dva kusy nábytku liší? Pro dva nebo více lidí je gauč polstrovaným zádovým a loketním opěradlem. Je to malý gauč určený pro dvě osoby; obecně pár na sezení.

Na pohovce jsou obvykle tři nebo více jednotlivců. Jeho průměrná délka je 84 palců. Zatímco sedačka může pojmout dvě osoby, průměrná velikost je 60 palců.

Co je to postel pro kamion?

Také se nazývá otevřený prostor, je to prostor na osobním nebo nákladním autě. Můžete přepravovat cestující nebo náklad. Existují dva typy krytů pro pickupy: tvrdé a měkké.

Pevné desky se používají k ochraně nákladu a zvýšení aerodynamiky, zatímco měkké kryty skrývají hmotnost. Kryt zavazadlového prostoru lze složit, zatáhnout nebo sklopit otevřít a zajistit zavřít mnoha různými způsoby. Používají se také k zakrytí a ochraně odhalených částí lodí, jako jsou záď a přídě.

Většina těchto potahů je nepromokavá plachta a drží je na místě karabinky nebo knoflíky. Použili krytí zavazadel na kabrioletech s volnými sedadly pro cestující a pickupem s neobsazeným nákladním lůžkem. Naproti tomu segmentované nebo měkké kryty se otevírají srolováním nebo skládáním.

Jak udělat sedačku a pohovku vhodnou do postele nákladního vozu?

Při nakládání pickupu zajistěte zboží v posteli. Pokud není lůžko nákladního vozidla řádně zajištěno, může dojít k poškození. Nejhorší ze všeho je, že pokud vyletí z vašeho kamionu, může způsobit smrtelné úlomky silnic.

Ideálním přístupem je umístit nejdelší kus nejprve podélně do postele pickupu. Poté, jako byste na něm seděli, byste ho měli položit spodní stranou nahoru. Poté budete chtít uspořádat všechny kratší sekce.

Poté je jemně položte na nejvýznamnější kus nábytku. V ideálním případě by se sedadlo velkého kusu mělo dotýkat sedadla sedadla menšího kusu. Polštáře nejsou nutné, ale můžete je uložit mezi horní a spodní část nábytku.

Zařízení usnadňující přesun

Níže je uvedeno několik návrhů na přepravu zařízení. Samozřejmě je možné stěhovat nábytek bez nich. Díky tomuto příslušenství je však práce lépe ovladatelná a méně zatěžující vaše záda.

Ruční nákladní vozy

Toto vzpřímené zařízení se nazývá ruční nákladní vůz. Díky dvoukolovému designu můžete snadno přemisťovat těžké věci. Pro přepravu boxů má kapacitu několik set liber.

Měli byste používat správný typ ručního vozíku v závislosti na tom, co děláte a co přepravujete. Při stohování věcí ke snížení těžiště udržujte nejtěžší náklad ve spodní části vozidla. Je důležité vyvážit náklad dopředu na nápravě ručního vozíku, takže samotná rukojeť neunese váhu.

Pohyblivé přikrývky

Kromě odpružení nábytku existují pohyblivé přikrývky. Silné kryty se používají k ochraně velkých předmětů během přepravy. Při stěhování nábytku profesionální stěhováci obvykle zabalí a zakryjí choulostivé nebo citlivé předměty odpružením nábytku.

Má se zabránit poškození článku. Během přepravy můžete také použít pohyblivé polštáře k ochraně předmětů a zabránění jejich pohybu. Jako odpružení nábytku se běžně používá tlustá, polstrovaná deka.

Pohyblivé popruhy

Pohybující se popruhy v první řadě snižují nebezpečí poškození zad, což je zjevný přínos. Jsou konstruovány tak, že zvedání se provádí pomocí střídajících se tělesných svalů. Pohyblivé popruhy jsou připevněny takovým způsobem, který vás povzbuzuje k zapojení svalů nohou místo zad.

Svaly nohou jsou méně náchylné ke zranění, když na ně přiložíte větší váhu. Existují také pohyblivé popruhy, které používají ke zvednutí svaly paží. Tento druh popruhu je ideální pro větší, objemnější věci, které mohou být obtížně uchopitelné rukama.

Závěr

Jak tedy zajistit, aby se milostná sedačka a pohovka hodily do postele nákladního vozu? Je to docela jednoduché; postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Chcete -li při práci přidat větší pohodlí, zvažte toto zařízení při stěhování nábytku.