Jak udělat online RSVP pro svatbu a etiketu

Zájemci o to, jak udělat online RSVP na svatbu, mohou zjednodušit online svatební RSVP zpracování do dvou kroků. Můžete vytvořit digitální potvrzení pro svatby pomocí svého svatebního webu a poté zajistit správnou etiketu při jejich vyžádání pro své hosty.

Probereme také, zda svatební RSVP online nebude nevkusným způsobem, jak je poslat. A další tipy najdete v článku, kdy by měla být svatba splatná, abyste je dostali včas.

Jak snadno online potvrdit účast na svatbě

Krok 1. Použijte svůj svatební web

 • Prvním způsobem, jak vytvořit online potvrzení vaší svatby, je použít svůj svatební web. toto je také nejjednodušší způsob online RSVP, protože většina svateb již má webové stránky
 • Vyberte si tvůrce svatebních webových stránek, který vyhovuje vašemu rozpočtu, ale abyste si ušetřili čas a další výdaje při hledání tvůrce, který nabízí online svatební potvrzení, ujistěte se, že je tato funkce zahrnuta v tom, co si vyberete
 • Seznamte se s funkcí online potvrzování svatby vámi zvoleného tvůrce svatebních webových stránek, zejména s tím, jak shromažďuje odpovědi; zvažte jejich testování
 • Pokud jste již svůj svatební web vytvořili, ale nemá žádnou funkci online potvrzování, najděte web, který je speciálně navržen pro shromažďování potvrzení
 • Případně můžete vytvořit konkrétní e-mail pro příjem odpovědí a zajistit, že budete vždy sledovat jeho doručenou poštu. odpovědi můžete uspořádat vytvořením e-mailové složky

Krok 2. Vyžádejte si digitální RSVP

 • Poté, co online odpovíte na svatbu, naplánujte si, jak o ně hosty požádat
 • Někteří hosté nemusí být obeznámeni s digitálním světem, takže můžete kontaktovat někoho jiného, ​​aby je provedl; může to být někdo, kdo s nimi žije, ale pokud je to jen několik starších příbuzných nebo přátel, můžete jim zavolat a požádat o odpověď
 • Chcete-li hostům sdělit, aby online odpověděli, zahrnete to do pozvánky na svatbu a na svůj web
 • Ujistěte se, že jsou pokyny jasné, zejména proto, že hosté mohou očekávat kartu s potvrzením účasti s vaší pozvánkou
 • Můžete také vytvořit stránku, skupinu nebo chatovat prostřednictvím sociálních médií a informovat hosty, že odpovídáte online na svatbu

Měli byste online odpovědět?

Svatební RSVP dnes může být online nebo poštou. Některé svatby však mohou být dostatečně malé, takže si nemyslíte, že budete muset k pozvánkám přikládat kartu RSVP.

Pár může mít také omezený rozpočet na poštovné a použití jejich e-mailu nebo stávajících svatebních webových stránek by bylo praktičtější pro přijímání RSVP od svatebních hostů. Pokud se tedy dokážete s těmito faktory ztotožnit, pak není důvod, abyste online RSVP neprovedli.

Mějte na paměti tyto úvahy, abyste zajistili, že vaše online svatební potvrzení proběhne hladce a že můžete zajistit počet hostů pro prodejce:

 • Použijte správnou formulaci k upozornění hostů na online RSVP vaší svatby
 • Vyberte web, který je pro hosty uživatelsky přívětivý
 • Ujistěte se, že hosté, kteří nejsou technicky zdatní, mohou posílat své požadavky
 • Naplánujte si v kalendáři, kdy upozornit hosty, kteří ještě neposlali svou odpověď

Je online RSVP nevkusné?

Online svatební pozvánky jsou v dnešní době typické, takže online potvrzení vaší svatby není laciné. Přechod na digitální vysílání je koneckonců ještě pohodlnější, protože jsme dnes všichni online.

Neriskujete, že kartu RSVP ztratíte poštou nebo ji vrátíte, protože adresa byla chybná. Všechny odpovědi můžete také pohodlně sbírat na jednom místě a kdekoli.

Pokud však stále chcete tradiční sadu pozvánek a zahrnout do pozvánek kartu RSVP, seznamte se s náklady na poštovné. Zde je, kolik je poštovné za svatební pozvánky, protože budete hradit náklady na RSVP hostů.

Jak hosté odpovídají online?

Pokud máte na svém svatebním webu online RSVP svatby, hosté navštíví vyhrazenou stránku RSVP na vašem webu. Poté, v závislosti na funkci webu, kterou jste vybrali, budou hosté obvykle hledat svá jména na stránce RSVP.

Poté mohou odpovědět, zda se mohou zúčastnit, a informovat vás, zda jste uvedli preference jídla. Někteří online RSVP mají dokonce otázky týkající se podrobností o cestě, na které mohou hosté odpovědět.

Pokud zvete více lidí v jedné domácnosti, jeden host může odpovědět jménem svého partnera nebo člena rodiny prostřednictvím stránky RSVP. Poté očekávejte upozornění na vaši e-mailovou adresu, kdo pojede na vaši svatbu.

Jak Word Online RSVP na svatební pozvánku?

Na svatební pozvánce uveďte, že RSVP bude online. Napište krátkou, ale srozumitelnou frázi jako:

 • Potvrdit účast online na [svatební web]
 • Navštivte [svatební web/webové stránky online RSVP] a odpovězte do [datum, kdy je třeba dokončit seznam hostů]
 • Zašlete laskavě svou odpověď do [datum, kdy musíte vyplnit seznam hostů] na [webové stránky svatby/webové stránky online RSVP]

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, jak provést online RSVP na svatbu pomocí vašeho e-mailu nebo svatebního webu.

Proces bude záviset na konkrétním webu, který si vyberete, ale nezapomeňte hosty upozornit prostřednictvím pozvánek, že RSVP bude online. Použijte naše příklady slov a nebojte se zkontrolovat u hostů, pokud ještě neodpověděli.