Jak učinit GoFundMe po darování anonymním? 3 snadné kroky!

Jak učinit GoFundMe po darování anonymním? Pokud chcete, aby bylo vaše jméno po darování skryto, najděte potvrzení o daru ve svém e-mailu, klikněte na „zvýšit svůj dopad“ a poté přidejte komentář, abyste přepnuli možnost „učinit dary a komentáře soukromé“.

Většina z vás by chtěla přispět, aniž by ostatní poznali svou identitu. No, nejsem proti této myšlence. Chci říct, že někdy dávám přednost dárcovství, aniž by někdo věděl, co jsem udělal, kvůli pohodlí.

Přestože darujete prostřednictvím online platforem, nemůžete to nakonec nazvat anonymní. Podrobnosti, jako je bankovní účet nebo jméno vlastníka kreditní karty, nelze uložit jako anonymní. Pořadatelé to však mohou utajit. Pokud jste se rozhodli přispět prostřednictvím kampaně GoFundMe a udělat to anonymně, tento článek vám pomůže. Naučíme vás kroky, jak anonymně skrýt své dary před zraky veřejnosti.

GoFundMe Anonymně

Ať už je to kvůli bezpečnosti nebo nechcete, aby bylo vaše jméno zveřejněno, stále můžete své dary v GoFundMe přispívat anonymně. Nastavení lze provést před a po procesu darování.

Před darováním

Pokud chcete darovat anonymně, začněme tím, že to uděláte před darováním. Pak však musíte provést několik jednoduchých kroků. Po provedení těchto kroků se mi podařilo získat anonymní dar.

Krok č. 1. Navštivte stránku GoFundMe

Před čímkoli jiným se přihlaste ke svému účtu nebo přejděte na stránku GoFundMe vámi zvoleného příjemce. Pokud se stránka zobrazí na obrazovce, najděte možnost „Darovat nyní“ a klikněte na ni.

Krok č. 2. Najděte nastavení

Budete požádáni o vyplnění formuláře, kde budete muset vyplnit platební údaje pro váš dar. Ve spodní části formuláře uvidíte zaškrtávací políčko, které říká, že vaše jméno není veřejně zobrazeno. Zaškrtněte políčko a pokračujte posledním krokem.

Krok č. 3. Dalším krokem je dokončení vašeho daru

Abychom vám to připomněli, musíte se ujistit, že vše, co jste vyplnili, je pravdivé a správné, jinak váš dar vrátíte a vaše podpora nedorazí do cíle. Pokud jste si vším jisti, klikněte na tlačítko „Darovat nyní“. Kliknutím na tlačítko uložíte vše, co jste vyplnili ve formuláři, a přistoupíte k procesu převodu darované částky. Pokud jste však omylem napsali nebo zadali nesprávně, proces zrušíte a zaplacená částka vám bude vrácena.

Po darování

Jak tedy učinit Gofundme anonymním po darování? Někteří lidé chodí pro darování anonymně kvůli svému přesvědčení nebo z bezpečnostních důvodů. Jste-li jedním z těchto typů lidí, postupujte podle těchto kroků a přispějte anonymně po procesu darování.

Krok č. 1. Najděte účtenku

Když budete požádáni o vyplnění formuláře, je zde část, kde musíte zadat svůj e-mailový účet. Nejprve si zkontrolujte e-maily o potvrzení o daru ve své doručené poště. Pokud máte potíže s hledáním, můžete do vyhledávacího pole zadat také klíčová slova jako „Děkujeme za váš dar“.

Krok č. 2. Otevřete účtenku

Jakmile ji najdete, otevřete poštu a najděte spodní část účtenky. Uvidíte tam slova „zvyšte svůj dopad“ Týká se to dalšího nastavení s vaším darem. Kliknutím na něj budete přesměrováni na nastavení daru.

Krok č. 3. Přidejte komentář

Najděte možnost „Přidat komentář“, která vás přesměruje na váš účet GoFundMe. Jakmile se přihlásíte ke svému účtu GoFundMe, v pravé části uvidíte nadpis Soukromí a komunikace. Pod ním zapněte přepínač „Nastavit dary a komentáře jako soukromé“. Povolením této možnosti bude vaše jméno skryté před veřejností, ale stále viditelné pro organizátora.

Žádné potvrzení o daru

Pokud jste neobdrželi potvrzení o daru z posledního příspěvku, stále můžete požádat o nový prostřednictvím kontaktního formuláře GoFundMe. Zde jsou kroky, které je třeba dodržet. První je otevřít kontaktní formulář pro GoFundMe. Najděte název „Který vás popisuje“ a vyberte „Správa daru“. Vyžádejte si potvrzení a zapište si aktivní e-mailovou adresu, abyste získali přístup k potvrzení a vyberte možnost získat potvrzení o daru.

Anonymní darování

Podle některých provedených studií štědří dárci, kteří dávají anonymně, dávají, aby se vyhnuli nebo porušili některé společenské normy. Mnoho psychologů tvrdí, že sobecké chování, také známé jako altruismus, by mohlo dát dárci pocit sebeuvědomění a posílit jeho pověst. Některé z výsledků těchto studií naznačují, že dalším pravděpodobným důvodem, proč lidé jednají velkoryse a přitom skrývají svou identitu, je vyhnout se sociální cenzuře. Jistě, mnoho lidí může být někdy blahosklonné a kritizovat vaše činy jako urážlivé.

Je to obal!

Nyní, když víte, jak udělat Gofundme anonymní po darování, ať už je důvod jakýkoli, pomohli jste. Někdy bych daroval anonymně, protože mě uspokojuje vědomí, že jsem někomu pomohl, bez ohledu na to, čím procházím. Ať už je důvod jejich daru jakýkoli, skrytí jejich identity, či nikoli, organizátorům výrazně pomůže dosáhnout jejich účelu. Vaše jméno je však veřejně známé nebo ne; důležité je, že jsi pomohl i v tom nejmenším množství. Moji přátelé, můžete si přečíst související články; vědět, jak provést anonymní dar a jak nastavit dar přes PayPal.