Jak sušit vlasy bez fénu? Důležité informace!

Jak sušit vlasy bez fénu? Připravte se na osušení vlasů a nechte je uschnout, odstraňte z nich vodu, přehoďte vlasy vzhůru nohama, znovu je vysušte ručníkem, soustřeďte se na kořínky, rozčešte vlasy hřebenem se širokými zuby a & ukončete sušením na vzduchu.

Fénováním vlasům dochází jen k dalšímu poškození. Je lepší věnovat více času přípravě vlasů. Místo fénování zvolte jednodušší alternativu. Nebude to trvat dlouhé hodiny. Vyzkoušejte některé z různých metod sušení vlasů.

Sušení vlasů pouze poškozuje vlasové standardy, zatímco způsobuje roztřepené konečky. I když je fén skutečně požehnáním, stále dokáže vlasy vysušit mnohem rychleji. Chcete-li zkrátit dobu sušení, přečtěte si více níže.

Postup při vysávání vlasů, aby byly suché

Postupujte podle níže uvedených kroků při vysávání vlasů, aby byly suché.

#1. Úprava vlasů

Ujistěte se, že jsou vlasy v dobrém stavu. Používejte kondicionér k podpoře zdravých a zářících vlasů. A co víc, pomáhá při odpuzování vody. Použití kondicionéru obsahuje povlaky, které zůstávají na vlasech. Voda okamžitě stéká do vlasů. Použijte hladký a bezoplachový kondicionér pro kudrnaté vlasy. To, co dělá, je zahnat krepatění při sušení na vzduchu. Pro jemné vlasy přidejte trochu oleje, zejména na suché konečky.

#2. Odstranění vody

Než vyjdete z komfortní místnosti, začněte si sušit vlasy. Vymačkejte z vlasů množství vody. Prsty rozčesejte prameny vlasů. Načechrejte je, abyste oddělili prameny vlasů. Vězte, že to vaše vlasy vysuší mnohem rychleji. Po opláchnutí jej znovu namočte. Poté si vlasy sepněte, jakmile to uděláte ve sprše. Nebo, pokud chcete, odstraňte ji ze spreje, který snižuje zadržování vody ve vlasech.

#3. Vytřepání vlasů

Když vyjdete z koupelny, přehoďte si vlasy naruby a dolů. Několik minut protřepávejte. Prsty nadzvedněte kořínky vlasů, které urychlí proces jejich vysoušení. Protřepejte vlasy, dokud vzduch neproudí prameny. Co to dělá, je suché vlasy rychleji, než nechat prameny slepit dohromady.

#4. Vysávání vlasů pomocí ručník

Odstraňte přebytečnou vodu z vlasů pomocí ručníku. Použijte také superabsorpční typ ručníku a mikrovlákna. Pravidelné používání ručníku pouze vlasy krepatí a způsobuje lámání. Nasajte vlhkost vlasů savým ručníkem. Odstraňte přebytečné množství vody. Dejte si vlasy do různých sekcí. Stiskněte jej více na několik sekund. Pokračujte na další části hlavy. Jděte do vlasů a pak je znovu vysajte.

Při sušení jiné části použijte jinou část ručníku. To zajistí, že se voda nedostane zpět na vlasy. Nicméně vlasy příliš nedrhněte, jinak to kutikulu více poškozuje. Použijte povlak na polštář, měkkou a bavlněnou košili a ručník. Bavlna absorbuje vlhkost a zároveň vlasy chrání. Zkuste to otřít papírovými ubrousky. Více využijete, pokud jsou husté a dlouhé vlasy, které omezují krepatění.

#5. Zaměření na vlasové kořínky

Při sušení vlasů se více soustřeďte na kořínky. Je to konečná část vlasů, která schne mnohem rychleji než kořínky. Odstraňte přebytečné množství vody, abyste vlasy vysušili mnohem rychleji. Jeho kořeny několikrát otřete nebo vymačkejte. Menší ručník je skvělý, protože sahá až ke kořínkům, zatímco větší ručník to neudělá.

Průběžně načechávejte kořínky vlasů. Pohybujte hlavou v poloze vzhůru a dolů. Nechte prsty zaběhnout ke kořenům. Získejte větší proud vzduchu k jeho nejhlubším kořenům, aby rychleji vysychal.

#6. Vlasy rozčesejte pomocí hřebenu se širokými zuby

Nikdy nepoužívejte kartáč na mokré vlasy. Ještě lepší je, když vlasy rozmotejte v konečcích a zapracujte až ke kořínkům. Udržuje krepatění a zároveň snižuje další poškození mokrých vlasů. Nechte prsty rozdělit prameny vlasů. Nebo pokud chcete, stačí vlasy protřepat, dokud se prameny uvolní.

Některé přípravky přidejte v rámci péče o vlasy před nebo po jejich česání. Používejte produkty k řešení problémů s vlasy. Po zaschnutí upravte styl. Zkuste použít sérum proti krepatění vlasů, curlingové mléko a & sprej s mořskou solí. Nedotýkejte se vlasů rukama, pouze je krepatí.

#7. Nechte vlasy doschnout na vzduchu

Po vysátí vody nechte vlasy uschnout na vzduchu a poté uvolněte všechny prameny. Úplné vysušení bude chvíli trvat. Liší se podle tloušťky vlasů a množství vody, které je třeba odstranit. K tomu patří i okolní povětrnostní podmínky. Poté vlasy na několik minut otočte vzhůru nohama, pokud sušení trvá déle. T

umožňuje vzduchu procházet povrchy vlasů. Umožňuje tedy mnohem rychlejší sušení vlasů. Další alternativou je učesat si vlasy a přejet prsty. Dělejte to každých deset až patnáct minut.

It’s A Wrap!

Nyní se pomocí následujících kroků naučíte, jak sušit vlasy bez vysoušeče vlasů. Buďte při tom velmi opatrní a pečlivě si promyslete každý krok. Je lepší sušit vlasy bez použití vysoušeče vlasů. Všechno to stojí za to, protože nemusíte utrácet peníze. Děkujeme za zastavení!