Jak sušit přikrývky v sušičce? 3 snadné tipy!

Musíte se obávat, jak sušit přikrývky v sušičce ss zimní sezóna se blíží, protože přikrývky jsou potřeba každý den. Nemůžete čekat, až deka uschne obvykle venku. Pro opětovné použití by bylo nejlepší deky rychle vysušit. Pomohlo by tedy, kdybyste si prošli tento článek a naučili se, jak sušit přikrývky v sušičce. V tomto článku máme řešení vašeho problému.

Jakkoli vaše děti zbožňují své přikrývky, bylo by nejlepší, kdybyste jim vzali něco na čištění. Stejně jako některé jiné položky v ložnici musíte přikrývky pravidelně a správně prát.

V těchto předmětech se hromadí špína a prach, což představuje zdravotní riziko pro vaši rodinu. Na přikrývce se hromadí špína, proto je nutné přikrývky čistit alespoň jednou za měsíc, aby se nečistoty neusazovaly. Pokud máte pračku, vhoďte přikrývku dále do pračky. Vyperte a vysušte v sušičce.

Navíc, když si nejste jisti, co dělat a jak přikrývku vhodně vymáchat, zde je několik tipů, jak přikrývku vysušit. Předtím je zde několik bezpečnostních metod, na které byste se měli podívat. Konečně byste chtěli, aby vaše přikrývky po vymáchání rychleji schly. Sušička to zvládne za vás, ale budete muset vzít v úvahu, kolik přikrývek čistíte a sušíte, velikost přikrývky a také to, kolik vody pojme.

Nejlepší by bylo použít střední teplotu pro nastavení na sušičce prádla. Ujistěte se, že je nastavení nastaveno na nízkou nebo střední hodnotu. Mnohem více tepla způsobí zmenšení velikosti přikrývky. Je také schopen zapálit nylonové listy. Při používání sušičky se ujistěte, že je nastavena na pád. Tato technika je časově náročnější než čištění ramen nebo stroje. Bavlna a syntetická vlákna fungují mnohem lépe ve stroji bezpečném pro sušení.

Kroky sušení přikrývky v sušičce

Zde je několik jednoduchých kroků, jak sušit přikrývky v sušičce.

Krok č. 1. Naplňte přikrývku do sušicí komory

Ujistěte se, že je sušička naložena rovnoměrně. Naskládejte to nahodile. Před vložením přikrývky nesmíte sbírat přikrývku; vyčistěte a vydezinfikujte otvor na vlákna.

Krok č. 2. Silné vnější přikrývky lze použít po celý cyklus

Téměř všechny inteligentní pračky obsahují cyklus odvalování, který pomáhá při odstraňování vlhkosti z přikrývky. Poté, co je proces praní dokončen a vaše deka také dokončí rychlé máchání, můžete ji možná odstředit, abyste odstranili veškerou vodu.

Deka bude vyhozena a dostatečně suchá, aby se dostala do sušičky. Aby nedošlo k poškození tkaniny přikrývky, používejte během odstřeďování nízkou teplotu. Například, když je vaše deka vyrobena z bavlny, možná budete muset být extrémně opatrní, protože se rychle srazí.

Jen se ujistěte, že používáte omezenou sadu na sušičku. S Citlivé listy musíte sušit v malých intervalech v sušičce. Nastavte ventilátor na stanovený čas. Sušení měkké přikrývky může trvat poměrně dlouho. Restartujte sušičku a pokračujte v cyklu, dokud nebude deka úplně suchá. Může být užitečné vědět, jak vybrat správný cyklus sušičky.

Krok č. 3. Vyjměte přikrývku a držte ji uschnout

I když je přikrývka stále mokrá, odstraňte ji. Před zavěšením nebo přehozením přes něco vodorovného jej uvolněte. Nechte důkladně zaschnout. Cílem je umožnit pomalé odpařování vody, což může být způsobeno nedostatkem slunečního svitu nebo možností natažení přikrývky. Je to možnost, pokud čistíte deku za nepříznivého počasí.

Například za zamračeného dne můžete přikrývku držet na věšáku na ručníky ve vaší prádelně a bude dostatečně suchá, abyste ji v příštích několika minutách dali do sušičky. Tento proces můžete samozřejmě urychlit vyždímáním veškeré vody, protože deka musí viset na rámu. Může být také dobré vědět, proč mé sušičce tak dlouho suší.

Je to obal!

Jak jste se naučili sušit přikrývky v sušičce, měli byste vědět, jak je důležité dobře vysušené přikrývky. Dobře vysušená přikrývka by vám nejen zajistila dobrý spánek, ale také by svěže voněla, což vám umožní užít si spánek. Na druhou stranu, pokud přikrývka není suchá nebo zůstane po delší dobu mírně vlhká, vytvoří nepříjemný zápach a nebude se vám dobře spát.

V důsledku toho je důležité udržovat přikrývku zcela suchou. I když se snažíte prát přikrývku v létě nebo v zimě, vaším primárním cílem může být zajistit, aby vaše postel vyschla co nejrychleji a nejúčinněji.

Proto přichází na řadu sušička prádla. Pomůže k úplnému vysušení přikrývky a také k prevenci plísní a nepříjemných pachů. Ale i tak můžete svou kapající mokrou přikrývku hodit dále do sušičky a předpokládat, že uschne. Jak však již bylo uvedeno, riskujete zničení sušičky nebo větší poškození. Chcete-li získat další články o sušičce, podívejte se, jak zmenšit džíny bez sušičky. Děkuji za přečtení! Doufám, že jste se z tohoto článku něco naučili.