Jak sušit přikrývku bez sušičky? 8 nejlepších způsobů!

Přemýšlíte, jak usušit přikrývku bez sušičky? Pomocí několika jednoduchých tipů to dokážete! Stačí jej umístit vedle větracího otvoru nebo topení, vysušit zařízení uvnitř a při pokojové teplotě a použít fén.

Moji přátelé, měli byste těmto možnostem rozumět, protože nestačí jen hodit přikrývku do sušičky a čekat, co přijde dál.

Zjistěte, jak budete přikrývku sušit, protože to vyžaduje čas a úplné pochopení. Naučit se, jak nejlépe usušit přikrývku bez sušičky, má smysl. Budete muset zvážit uvedené přístupy. Takže bude nejlepší, když budete číst dál. Začněme!

Způsoby sušení přikrývky bez sušičky

Jak tedy sušit přikrývku bez sušičky? Níže jsou uvedeny návrhy, které je třeba zvážit při sušení přikrývky bez sušičky:

#1. Umístění vedle větracího otvoru nebo ohřívače

Když sušíte přikrývku bez sušičky, hledejte dobrý zdroj tepla uvnitř. Nicméně sušení přikrývky na vzduchu je omezené, takže musíte hledat lepší alternativu k použití ventilace nebo topení ve vaší domácnosti. Položení prostěradla pod něj a zdroj tepla je pravděpodobnější pro dokončení práce; přikrývka je během dne snadno dostupná. Ale ještě jedna možnost je hledat v domě větrací otvor, položit k němu prostěradlo.

#2. Použití vysoušeče vlasů

Tuto poslední možnost je dobré zvážit, pokud ji budete používat opatrně; poskytuje vynikající hodnotu v procesu sušení. Přemýšlet o množství tepla je zábavné, což dokazuje jeho bezpečnost, účinnost a dokonalost při sušení přikrývky doma, což je skvělá volba, i když jiné možnosti nejsou k dispozici. Funguje dobře s přikrývkou, která je snadno dostupná, jakmile je budete chtít použít. Možná vás bude zajímat i přehřívání fénu.

#3. Využití sušáku

Sušák je velmi chytrý vzhledem k tomu, že byste mohli starou postýlku natřít a zavěsit ji na začátek stropu, protože se také ukázalo, že je to drahé a přímočaré. Než se podíváte na jeden v obchodě, nákup jednoho ze sbírky neuvěřitelných projektů vyrobených z repasovaných materiálů dává smysl. Je inspirující hledat předmět, který se má přeměnit v něco užitečného.

#4. Použití pracího systému

V závislosti na sadě kolíků může být systém prádla nápomocný při sušení přikrývky bez sušičky. Přizpůsobte kritické náležitosti svým potřebám. Nakonfigurujte prádelnu se sušákem vedle sušičky.

#5. Jednoduchost

Zatahovací hadřík vyžaduje jen několik minut před instalací; stojí to jen malou částku. Když se nepoužívá často, je náročné vědět, že tam vůbec je. Tento sušicí stojan představuje lepší a jednodušší variantu než kterákoli jiná.

#6. Dvouzátěžové použití radiátor

Tento radiátor dává smysl, protože dělá svou práci a udržuje vás sušením přikrývky, protože je to dokonalý způsob sušení hromady prádla, včetně ručníků, čepic a vlhkých palčáků. Natahujte je nad radiátory pouze na krátkou dobu; existují způsoby, jak můžete radiátory zamaskovat.

#7. Příjemný vánek a sluníčko

Zavěste prádelní šňůru na dva sloupky nebo stromy, zatímco budete za jasného letního dne používat kolíčky na prádlo. Ložní prádlo je vhodné pro sušení, ale neomezujte se. Vše pěkně připevněte a mějte na uzdě počasí. Proveďte některé zahradnické práce, zatímco prádlo schne na vzduchu.

#8. Masivně vyráběný sušicí stojan

Když se stojan nepoužívá, lze jej sklopit naplocho zarovnaný se stěnou, s délkou nastavenou od 43 do 59 palců. Další velikost je vhodná pro sušení přikrývek a přikrývek. A až budete hledat způsoby, jak sušit oblečení bez sušičky, vždy myslete na energeticky úsporná řešení.

Často kladené otázky (FAQ)

Níže jsou uvedeny otázky, na které si zasloužíte odpovědi.

#1. Jak rychle usušíte přikrývku?

Jedním z rychlých způsobů rychlého sušení přikrývky je použití zdroje tepla, například větracího otvoru nebo fénu. Pomáhá zahřívat přikrývku a snadno odvádí vlhkost.

#2. Je možné sušit přikrývku na vzduchu?

Ano, sušení přikrývky na vzduchu je v pořádku, pokud to děláte doma. Sušení přikrývky na vzduchu zanechává zvláštní zápach nebo kazí vzhled vzhledem k místu, kde se suší.

It’s A Wrap!

Nyní se pomocí následujících tipů navržených v tomto článku dozvíte, jak sušit přikrývku bez sušičky. Umístěte jej tedy vedle větracího otvoru nebo ohřívače, aby byl jednoduchý, vánek a sluneční svit, použijte radiátor, použijte fén, sušák na prádlo a prádelní systém. Je na vás, abyste se při dokončení úkolu spoléhali na sluneční světlo nebo na silně vyrobený sušák.

Vysušte si přikrývku rychle mnoha nejrychlejšími možnými způsoby. Proveďte úkol ve svém domě a vysušte jej na vzduchu, jak chcete. Je v pořádku spokojit se se základy, jako je použití vysoušeče vlasů nebo sušení vzduchem přímo uvnitř. Kterýkoli z nich bude fungovat správně, aby poskytoval skutečnou hodnotu. Sdílejte tedy tyto informace se svými přáteli, rodinou, kolegy v kanceláři a sousedy, abyste měli prospěch ze sušení přikrývky bez sušičky! Mohli by tedy mít jinou možnost sušení, než jen používat sušičku, která jim nepomáhá!

Můžete si také přečíst o tom, kolik stojí pás sušičky a jaký je nejlepší list sušičky.