Jak stylizovat copánky na svatbu: 8 nejlepších způsobů

Našli jsme osm způsobů, jak upravit copánky na svatbu. Probereme každý účes, abychom věděli, který je nejlichotivější pro váš obličej a téma svatby, ať už jste nevěsta sama nebo jste součástí svatební party.

Jak byste věděli, v kolik hodin si musíte nechat stylista nastartovat vlasy ve svatební den s těmito styly, ze kterých si můžete vybrat? Chcete-li získat požadovaný vzhled, přečtěte si, jak dlouho trvá svatební účes a make-up.

Nejlepší způsoby, jak upravit copánky z krabice na svatbu

Francouzský cop

Jedním z nejlepších účesů s copánkem, zejména pro nevěstu, je francouzský cop. Váš kadeřník seřadí box copánky do francouzských copánků již podle názvu.

Obvykle se z krabicových copánků vytvoří dva francouzské copánky a poté se vzadu spojí. Vlasy vepředu jsou shrnuty na stranu pro více svatební vzhled a kadeřník může přidat jehlice a květiny, aby ozdobil účes.

Copy v krabičce s donutovým drdolem

Dalším úhledným účesem s copánkem na svatbu je mít copánky svázané do drdolu. Opět je to relativně snadné udělat sami, protože jednoduše stáhnete cop a poté vytvoříte vysoký koblihový drdol.

To je ideální pro zvýraznění obličeje, protože všechny vlasy jsou mimo obličej. Můžete také zvážit tento účes pro květinové dívky a další malé děti na svatbě.

Krabicové copánky s vodopádovým kroucením

Pro nevěsty, které na svatbě dávají přednost rozpuštěným vlasům, zvažte možnost nechat si rozdělit copánky uprostřed a přidat do vlasů vodopádový zákrut jako čelenku. To je zvláště vhodné, pokud máte robustní box copánky, abyste je lépe zvýraznili.

Pokud necháte copánky stažené a uprostřed rozdělené, bude to vypadat skvěle s plesovými šaty nebo svatebními šaty v áčkové linii. Díky přidaným vodopádovým zákrutům na straně také vypadá více nevěstě.

Chybí vašim svatebním šatům objem? Přečtěte si o tom, co patří pod svatební šaty, aby byly poofičtější, abyste dosáhli královského vzhledu, zvláště s tímto účesem s copánkem.

Omotané copánky

Považuješ se za nervózní nevěstu? Pokud ano, požádejte svého kadeřníka, aby zabalil copánky do mohawku.

Tento účes se také zaměří na vaši tvář a mohawk na straně dodává celkovému vzhledu ostrost a odvážnost. Pokud je vaše svatební téma bohémské, bude se to hodit i k těm detailním a třásněm svatebním šatům.

Když už jsme u toho, pokud jste pozváni na Boho svatbu, zde je to, co si obléknout na bohémskou svatbu.

Krabicové copánky s mašličkovým uzlem

Pokud má vaše svatební strana také copánky, zvažte úpravu jejich copánků do mašličkového uzlu. Vzhledem k tomu, že vlasy jsou shromážděné nahoře, je to také elegantní účes pro matky nevěsty a ženicha.

Mít copánky do mašličkového uzlu bude vypadat nejlépe, pokud máte třípramenné copánky. Po obřadu by pak mělo být snadné uzel rozvázat, abyste se na recepci cítili uvolněněji.

Krabicové copánky s vysokým uzlem

Trochu podobný vysoký účes jako ten předchozí má jednoduše copánky do uzlu. Box copánky jsou stočeny a umístěny na horní části hlavy, která může být také mírně zametená na straně.

Můžete zvážit tento účes pro své družičky, protože je to styl napůl-napůl-dolů, který vyhovuje většině tvarů obličeje. Jen se ujistěte, že copánky jsou dobře zajištěny špendlíky, aby zůstaly na místě po celý den.

Trojúhelníkové copánky

Jako svatební host je důležité být skromný a decentní s celkovým vzhledem. A pokud máte krabicové copánky, můžete zvážit jejich rozdělení na trojúhelníky.

To jim dodává určitý styl, ale stále nebudete vypadat příliš poutavě, aby se všichni zaměřili na nevěstu. Můžete je pak dole zavázat nebo nechat dole, podle toho, co k vašemu outfitu vypadá nejlépe.

Krabicové copánky s korálky

Máte hodně mladších družiček nebo dětí, které jsou součástí průvodu? Můžete mít jejich box copánky s korálky pro zábavnější vzhled.

Vyberte barvy korálků, které jsou součástí vaší svatební palety. Můžete dokonce mít vlasy dětí do kudrlinek na jedné straně, ale ponechte copánky vzadu, aby se korálky více zvýraznily.

Můžete si nechat zapletené copánky po dobu 3 týdnů?

Po svatbě si můžete své copánky nechat tři týdny až měsíc. Vaše vlasy se tak mohou zotavit z napětí a můžete je dobře zvlhčit.

Mohu nosit copánky na svou svatbu?

Na svatbu můžete nosit copánky; je dokonce ideální, protože vlasy dobře zajišťuje. Váš kadeřník může také snadno přidat doplňky, jako jsou květiny a perly, do copánků, aby váš vzhled dokončil.

Závěr

Byl tento článek užitečný? Právě jsme se naučili, jak upravit copánky na svatbu pomocí osmi vzhledů.

Doufáme, že najdete ten, který se bude hodit k vašim svatebním šatům, nebo pokud jste hostem nebo součástí svatební hostiny, získáte představu, jak elegantně upravit své copánky.

Doufáme, že jste našli ten nejlepší účes s copánkem; zanechte nám otázku, pokud nějakou máte.