Jak stohovat pračku a sušičku Whirlpool? 8 snadných kroků!

Chcete vědět, jak stohovat pračku a sušičku Whirlpool? Pokud ano, pokračujte ve čtení tohoto článku až do konce; probereme několik kroků, které vám pomohou při stohování pračky se sušičkou Whirlpool.

Prádlo se hromadí, i když žijete ve stísněných prostorech. Kombinace stohovatelné sušičky a pračky je nezbytná pro udržení pořádku ve vašem domě, když žijete v oblasti s omezenou rozlohou, jako je byt nebo byt, protože vyžadují méně místa a lze je dokonce umístit do skříněk.

Postupujte podle pokynů krok za krokem, jak stohovat pračku se sušičkou, aby pro vás bylo snazší naskládat stávající sadu prádla s předním plněním nebo novější. Začněme!

Kroky pro stohování pračky a sušičky Whirlpool

Zde je kompletní průvodce, jak naskládat pračku a sušičku Whirlpool:

Krok č. 1. Zkontrolujte, zda je pračka a sušička stohovatelné

Než se pokusíte sušičku a pračku poskládat na sebe, podívejte se do uživatelské příručky, protože jen několik sušiček a praček s předním plněním lze stohovat. Ať už sháníte novou sušičku a pračku, zeptejte se, zda je lze stohovat, a projděte si stohovatelné sušičky a pračky Whirlpool, abyste našli tu správnou kombinaci. Jakákoli pračka a sušička mohou být stohovány. Ale nedávejte sušičku a pračku na sebe, že nejsou od podobné značky. Naskládání sušičky na nekompatibilní pračku může být také nebezpečné. Vibrace by mohly způsobit, že se sušička posune a možná spadne, což má za následek degradaci budovy a riziko smrti.

Krok č. 2. Spočítejte si prostor, který budete potřebovat pro umístění pračky se sušičkou

Jakmile začnete, zkontrolujte, zda se vaše pračka se sušičkou vejde do zamýšleného prostoru. Pokud umístíte skříň, budete potřebovat alespoň 5 palců mezi zadní částí stěny a podložkou a přibližně 1 palec mezi každým okrajem stěny a podložkou, podle značky, kterou používáte. Dveře šatní skříně by měly mít mezeru mezi spodní částí dveří skříně a podlahou, aby se napomohlo správnému větrání. Horní a spodní vzduchové otvory dvířek jsou nezbytné, pokud jsou namontovány dveře do skříně nebo žaluzie. Kritéria specifická pro produkt a společnost se mohou lišit. Další informace naleznete v instalačních pokynech k vašemu modelu nebo na webu výrobce.

Krok č. 3. Pořiďte si stohovací sadu pro pračku a sušičku

Poté, co zjistíte všechny své specifikace a velikosti, budete si muset koupit stohovací sadu od stejné společnosti, která vyrábí vaši sušičku a pračku. Abyste měli pořádek, bude sada dodávána s několika šrouby, maticemi a svorkami.

Krok č. 4. Zkontrolujte hladinu vaší pračky

Přeneste sušičku na místo, kde bude instalována, abyste měli dostatek prostoru pro dokončení práce. Ujistěte se, že je podložka vyvážená zepředu dozadu a ze strany na stranu pomocí vodováhy. Pokud tomu tak není, pomocí klíče seřiďte vyrovnávací nožičky tak, že podložku s něčí pomocí nakloníte dozadu. Nohy se zkrátí, když otočíte klíčem ve směru hodinových ručiček, a prodloužíte, když jím otočíte proti směru hodinových ručiček. Před úplným upevněním nožiček a umístěním pračky dvakrát zkontrolujte, zda je ve vodorovné poloze.

Krok č. 5. Připevněte stohovací nožky vaší sušičky

Položte malou skříňku na podlahu a překlopte stroj na stranu; dále, pokud má vaše sušička nějaké, oddělte nožičky sušičky pomocí nastavitelného klíče. Pokud vaše balení obsahuje stohovací nožky, vložte je do sušičky pomocí šroubováku a utáhněte je. Umístěte sušičku do svislé polohy a poté ji s kartonem přesuňte vedle pračky.

Krok #6. Umístěte pračku na horní část sušičky

Zvedněte sušičku na horní část pračky s pomocí kamaráda. Umístěte sušičku tak, aby její přední a boční strany byly v úrovni s pračkou a její zadní strana mírně přesahovala zadní stranu pračky, protože sušičky jsou často lehčí než pračky, zvláště když jsou plné vody; musí být vždy umístěny na nich.

Krok č. 7. Klipy a držáky by měly být připojeny

Plastové spony mohou být součástí vaší stohovací sady. V takovém případě umístěte spony do štěrbin na všech stranách spodních rohů sušičky. Pokud máte potíže s otevíráním klipů, zkuste je otevřít pomocí plochého šroubováku. Chcete-li pračku se sušičkou obložit, nasuňte hákový konec jednoho z držáků přes jednu z plastových svorek a v případě potřeby posuňte sušičku dopředu. Pomocí křížového šroubováku utáhněte držáky šrouby dodanými v balení.

Krok č. 8. Přesuňte naskládanou pračku a sušičku

Přemístěte pračku a sušičku na jejich správná místa a připojte vaše stroje podle návodu k obsluze nebo pokynů pro nastavení. Prohlédněte si stohovaná prádelní centra Whirlpool pro další možnosti úspory místa. Také by vás mohlo zajímat informace o řešení problémů s kombinovanou pračkou se sušičkou Whirlpool.

It’s A Wrap!

Doufáme, že vám tato příručka pomohla naučit se skládat pračku a sušičku Whirlpool. Než začnete sušičku a pračku skládat na sebe, ujistěte se, že jsou od stejné značky. Každopádně všechny kroky ke stohování pračky se sušičkou jsou popsány výše. Děkujeme, přátelé, že jste na konci byli s námi. Můžete si také přečíst o tom, jak odpojit pračku a sušičku a jak prát bez pračky a sušičky.