Jak spěchat do plesových svatebních šatů

Víte, že je snadné se naučit, jak spěchat ve svatebních šatech do plesových šatů? Můžete udělat plesové svatební šaty ruch, přes ruch a královský ruch pro různé svatební šaty na ples.

To jsou vhodné způsoby, jak rozhýbat plesové šaty kvůli objemné siluetě. A pokud jste zvědaví na svatební šaty na trubku a mořskou pannu, můžete si přečíst, jak se postarat o svatební šaty mořské panny.

3 způsoby, jak uspořádat svatební šaty na ples

Bálový ruch

Již ze samotného názvu vyplývá, že nejčastějším způsobem, jak uspěchat plesové šaty, je plesový ruch. To je ideální pro nevěstu, která nechce mít za svatebními šaty znatelné záhyby a záhyby jako při typickém ruchu.

Vlečka svatebních šatů se připevňuje pod sukni pro ruch v tanečním sále pomocí několika upevňovacích bodů. A i když je to v názvu, ruch tanečního sálu se používá na většině siluet svatebních šatů.

Pokud je to vaše volba shonu pro vaše plesové šaty, přiveďte svou družičku na vaše poslední šaty. Návrhář by ji měl navést, jak schovat vlečku uvnitř svatebních šatů.

Přes ruch

Dalším typem shonu svatebních šatů, který se hodí k plesovým svatebním šatům, je přehnaný ruch. Také známý jako americký ruch, je rozlišitelný díky výsledným záhybům, které se střídají.

Vlečka svatebních šatů je nařasená a upevněná přes zbytek sukně plesových šatů. Takže pokud váš typ vlaku pro svatební šaty je katedrála, rozhodněte se pro přílišný ruch.

Jak prožít plesové šaty s Američanem nebo přes shon? Švadlena rozhází rušné body v pase a bocích plesových šatů, takže zbývá vytáhnout vlečku nahoru a přes sukni.

Mezi ostatními ruchy je over neboli americký ruch ideální pro nevěsty, které chtějí nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak si nechat na recepci vybavit plesové šaty.

Královský ruch

Posledním typem ruchu svatebních šatů, který se hodí k plesovým šatům, je královský ruch. Královský ruch nebo viktoriánský ruch však není tak jednoduchý jako přehnaný ruch a ruch v tanečních sálech.

Výsledné záhyby jsou dramatičtější, protože na zadní straně plesových svatebních šatů je několik rušných bodů. Tento ruch je však ideální, pokud jsou vaše svatební šaty plné a objemné, protože jsou velmi bezpečné, bez ohledu na to, jak těžká je vlečka.

Shromážděte ples svatební šaty vlak na body v různých délkách dělat královský nebo viktoriánský shon. Poté zajistěte vlak podobný tomu, co byl pod shonem.

Mají vaše plesové šaty překrytí? Přečtěte si, jak zařídit svatební šaty s překrytím tylu, kde najdete další informace.

Můžete si pospíšit v plesových šatech?

Plesové šaty můžete rozproudit pomocí tří různých typů. Vyberte si ruch svatebních šatů, které se hodí ke specifickému stylu vašich svatebních šatů a co si myslíte, že je praktické dělat na recepci.

Jak vybrat ten ruch svatebních šatů k plesovým šatům

Například společenský ruch je ideální pro plesové svatební šaty, které nejsou tak plné. Na druhou stranu mohutnější svatební šaty se siluetami plesu je pro jistotu lepší ukočírovat královským ruchem.

A pokud chcete svatební róbu snadno probrat, zvažte nadměrný ruch. Opět je však třeba klást důraz na to, aby si svou obsluhu nebo družičku nechal vyškolit návrhář nebo švadlena.

Nevěsta si nemůže obléct své vlastní svatební šaty. Případně se můžete na recepci převléknout do lehčích šatů, protože plesové šaty mohou být těžké při chůzi a tanci.

Co je ruch v tanečním sále?

Nevěsty, které také nemají rády záhyby a záhyby za svatebními šaty, by měly vzít v úvahu ruch v tanečním sále, protože vlak je vychován uvnitř šatů. A pokud chcete zachovat tvar svatebních šatů do áčka nebo plesových šatů, které máte na sobě, stále si budete moci zachovat siluetu, protože ruch na plese je nenápadný a nepostřehnutelný.

Konečně, nevěsty v pouzdrových svatebních šatech si mohou zachovat hladký a dlouhý vzhled siluety díky absenci rušných záhybů s ruchem plesového sálu.

Jak zvládnout taneční ruch

 • Když má nevěsta svatební šaty, držte vlečku uprostřed a zvedněte ji do úrovně s lemem
 • Kdekoli budete držet vlečku, připněte šest bodů přes živůtek šatů, abyste je označili
 • V samotném vlaku připněte body, kde se s nimi bude setkávat šest z nich, které jste vytvořili dříve; vlaky s rovnými lemy budou mít značení rovné, zatímco vlaky se zakřivenými lemy budou ve tvaru U
 • Přišijte knoflíky na šest bodů svatebních šatů
 • Přišijte smyčky nití na šest bodů vláčku
 • Zahákněte vlečkové smyčky přes knoflíky šatů a roztáhněte sukni u lemu
 • Zkontrolujte, zda je sukně stále plná a spodní část vlaku je zarovnána s lemem sukně
 • Závěr

  A to je vše! Právě jste se naučili, jak zařídit svatební šaty do plesových šatů třemi způsoby.

  Vyberte si z plesového sálu, přes a královský ruch podle toho, jak objemné jsou vaše plesové šaty. Můžete také preferovat záhyby nebo možná raději zachovat hladký vzhled svatebních šatů.

  Doufáme, že to bylo užitečné; dejte nám vědět níže, pokud chcete další rušné tutoriály.