Jak složit skládací sedadlo

Pokud máte rozkládací pohovku, můžete ji také označovat jako rozkládací pohovku, rozkládací pohovku nebo rozkládací pohovku. Sezení je podřízeno rámu a tenké matraci, snadno se rozkládá nebo otevírá a slouží jako postel. Naučíme vás tedy, jak složit skládací sedačku.

Jinými slovy, lze jej použít jako gauč i jako postel. Rozkládací pohovka je například vynikajícím doplňkem malého domu, který postrádá ložnici pro hosty. Rozkládací pohovku lze rozložit na tři části a uložit do gauče.

Rozkládací pohovku je možné pokrýt polštáři, aby ji bylo možné zcela schovat. Aby však bylo možné pohovky vyměnit, musí být rozkládací pohovka po použití ručně sklopná a zavřená. Rozkládací sedací soupravu skládající se ze tří míst je třeba doplnit pečlivým sledováním každého kroku.

Chcete -li dokončit tento projekt, postupujte podle těchto jednoduchých kroků. Začněte odstraněním všech polštářů z rozkládací pohovky a poté povlečením a dekami. To tedy pouze v případě, že je chcete odstranit.

Vaše trojnásobná pohovka vyžaduje, abyste se postavili na konec a zvedli konec postele. Je umístěn pod rámem. Pomáhejte při zvedání, dokud se nesloží na střední část postele.

Zvedněte nohy rozkládací pohovky zvednutím spodní střední části rozkládací pohovky. Při vkládání rozkládací pohovky ji zatlačte pod úhlem 45 stupňů směrem k dolní zadní straně gauče. Za tímto účelem, dokud není zcela usazen.

Jak otevřít konvertibilní sedadlo

Chcete -li otevřít rozkládací pohovku, musíte zjistit první krok. Existuje velká šance, že vaše rozkládací pohovka je staromódní. Odstraňte polštáře a zvednutím přední rukojeti na základně stáhněte postel ze zdi.

Podívejte se pod přední část pohovky na držadlo, které odemkne rám a spustí matraci. Udělejte to, zvláště pokud nemůžete odstranit polštáře. Pod nejdelší částí sekčního gauče se automaticky vyklopí polštář.

Chcete -li to provést, sejměte polštáře ze zad a základny pohovky. Prvním krokem je odstranění polštářů ze zad pohovky. Dále by měl být každý polštář boxu vyjmut ze slotu a položen.

V některých pohovkách jsou polštáře drženy na místě pomocí popruhů na suchý zip. Většinou se však tyto polštáře objeví hned. Když sedíte, opřete hlavu o jeden z těchto polštářů ve tvaru čtverce.

Matraci je možné vyjmout zvednutím tyče před sedadlem. Nejprve si všimněte, co zbylo z polštářů před sedadlem, když byly odstraněny. Poté najděte kovovou rukojeť nebo tyč.

Uchopte jej pevně oběma rukama a současně jej vytáhněte nahoru a ven. Rám postele by měl být snadno odstranitelný. V některých novějších rozkládacích pražcích jsou pružiny chráněny plošinou nad postelí.

Kromě toho může existovat rukojeť pro jeho zvednutí, pokud se vysune. Umístěte základnu na zem a rozložte dno postele. Pokud můžete, rozložte postel na maximum.

Podlaha by měla být položena na zem, když ji již nemůžete vytáhnout. Pokud chcete matraci úplně otevřít, uchopte horní část postele, která byla přeložena. Poté jej vytáhněte přímo ze sedačky.

Na některých starších postelích můžete střední tyč odemknout zatažením za páku. Nechejte jej odblokovaný vytažením této páčky ven, když je postel rozložená. Ke skládané matraci lze připevnit látkové popruhy.

Jak sklopit konvertibilní sedadlo pomocí páky?

Když se podíváte pod postel, najdete páku nebo držadlo. Začněte hledáním kovové páčky nebo operujte pod polštářovými polštáři uprostřed pohovky. Pak v zadní části vašeho gauče hledejte páčku, pokud ji nemůžete najít.

Páka nebo rukojeť jsou většinou umístěny v horní části zadních polštářů. Například na straně vašeho futonu je pravděpodobně páka, kde se záda setkávají se základnou. Umožňuje zvednout nebo spustit postel.

Až budete připraveni ji spustit, vytáhněte tuto páku, zatlačte záda dopředu, abyste ji odemkli, a pusťte ji. Nyní, když jste zjistili, kde je rukojeť nebo páka zatlačena, dokud neuslyšíte cvaknutí. Zatímco držíte páku nebo držadlo, vytáhněte postel nahoru.

Jeden kus nábytku, skládající se z polštářů a opěradla postele, se otočí nahoru. Jako alternativu k přitlačení ho zkuste vytáhnout z postele nebo otočit.

Po otočení postele uvolněte rukojeť do bodu, kdy se již nebude pohybovat.

Pohovku můžete otáčet stále dozadu, dokud se nepřestane hýbat. Existuje velká šance, že zadní část pohovky bude rovnoběžná s podlahou. Pak se cvaknutí zadní části postele na místo.

Pusťte rukojeť, aby byla postel vzadu rovná. Poté sklopte polštáře boxu zpět do původní polohy. Zadní část pohovky zůstane pevná, ale polštáře zůstanou odemčené.

Závěr

Je snadné a snadné manévrovat s kabrioletem. Pokud chcete vědět, jak složit skládací sedačku, postupujte podle jednoduchých kroků. Poskytli jsme také průvodce moderními kabriolety, které zahrnují páku.