Jak skrýt pračku se sušičkou v kuchyni? 8 snadných kroků!

Přemýšlíte, jak schovat pračku se sušičkou v kuchyni? Už žádné starosti, dorazili jste na správné místo. Pračku můžete schovat do sušičky v kuchyňské skříni nebo vytvořit samostatný prostor v kuchyni pro instalaci a skrytí vaší pračky a sušičky.

Umístění pračky a sušičky do kuchyně může být sice užitečné, ale také může být neatraktivní. Než se pokusíte zařízení skrýt, zvažte své volby.

Prozkoumejte kuchyň a zjistěte, zda existují nějaká stávající místa, která lze přeměnit, pokud máte dostatečnou kapacitu pro umístění pračky a sušičky, nebo pokud je jen potřebujete skrýt. Než budete pokračovat s jakýmikoli jinými řešeními, než je skrytí vašeho zařízení, budete se muset ujistit, že máte připojení elektřiny, vody a ventilace. Pojďme o tom zjistit více!

Kroky, jak skrýt pračku se sušičkou v kuchyni

Existují různé způsoby, jak skrýt pračku se sušičkou v kuchyni, vše závisí na návrzích, které zvolíte pro ukrytí pračky a sušičky, někdy je těžké skrýt pračku a sušičku ve vaší kuchyni, ale pokud budete postupovat podle níže uvedených kroků pračku a sušičku snadno nastavíte ve vaší kuchyni.

Krok č. 1. Zakryjte pračku a sušičku

Chcete-li skrýt své stroje, položte komplexní závěs. Mnohem lépe funguje s volně stojícími i stohovatelnými stroji, které se integrují do vlastního prostoru s ohraničením na obou stranách. K zavěšení závěsů použijte tažnou nebo šatní tyč. Vyberte si záclonu, která je schopna zakrýt prakticky celou chodbu a která se hodí k dekoraci vaší kuchyně, aby nevypadala nedotčeně. Zde jsou záludné způsoby, jak skrýt pračku a sušičku.

Krok č. 2. Umístěte volně stojící separátory

V závislosti na požadované estetice a kapacitě, kterou máte, si můžete vybrat pouze jednu přepážku nebo příčnou přepážku. Pokud máte prostor pro umístění na jedno místo, a přesto máte dostatečnou volnost pohybu, když jsou dvířka stroje otevřená, měli byste použít dělicí příčku s jedním panelem. Pro umístění přímo před vaše stroje použijte vícepanelovou skládací přepážku. Kdykoli budete muset vyprat prádlo, jednoduše ho zabalte a položte na stranu. Najděte si profesionálního dodavatele, který vytvoří stěnu vaší pračky a sušičky pro trvalejší řešení. Poté na přední stranu přidejte posuvné dveře, aby prostor vypadal jako malá skříň.

Krok č. 3. Použít vinyl

Pokud nemůžete pračku a sušičku schovat, zakomponujte je do svého interiéru. Spotřebiče můžete zcela zakrýt pevným nebo vícebarevným vinylem nebo použít menší obtisky různých velikostí a stylů. Čištění oblasti, odstranění pozadí z vinylové desky a přilepení vinylu k zařízení je obvykle relativně jednoduché. Dbejte na to, abyste dodržovali uvedené pokyny.

Krok č. 4. Umístěte pračku a sušičku do skříně nebo spíže

Umístěte potraviny do velké spíže se stohovací pračkou a sušičkou. Umístěte pračky na jednu stranu skříně a jídlo na druhou. Možná budete muset upravit police, abyste vytvořili prostor pro pračku a sušičku, v závislosti na konfiguraci vaší spíže. Možná budete moci umístit skříňky vedle sebe do spíže a mít vysoké police na ukládání potravin, pokud se vejdou. Kliknutím na tento odkaz zjistíte, jak připojit pračku a sušičku.

Krok č. 5. V prostoru pultu

Zkontrolujte prostor pultu, zda máte dostatek místa pro spotřebiče. Pokud se chystáte umístit pod pulty pračku a sušičku s předním plněním (namísto odstranění části skříněk), ujistěte se, že jsou vaše pulty dostatečně vysoké a hluboké, aby se do nich vešly stroje. Zvažte přeuspořádání věcí ve skříních, abyste vytvořili prostor pro spotřebiče. Zvažte uspořádání vaší kuchyně a místo, kde lze v případě potřeby odstranit skříňky a zásuvky, abyste získali více prostoru.

Krok #6. Najděte vodovodní přípojky

Pokud dáváte do kuchyně pračku a sušičku, budete muset najít přípojky vody. Dobrá věc je, že většina kuchyní již má potrubí, takže vše, co musíte udělat, je umístit pračku vedle zavedeného přívodního potrubí.

Krok č. 7. Udělejte si správný ventilační systém

Většina sušiček musí být umístěna v oblasti, kde lze výfuk odvětrat stávajícím odvětráváním a otvorem, aby se eliminovalo riziko požáru. Zvažte koupi sušičky bez ventilace, pokud montáž sušičky na venkovní stěnu není možná. Takové sušičky jsou mnohem kompaktnější a téměř jistě se vejdou pod váš pult, ale sušení oděvů může vyžadovat více času. Možná budete chtít zjistit, jak zjistit, zda je větrací otvor vaší sušičky ucpaný.

Krok č. 8. Vyjměte posuvné zásuvky a skříňky

Pomocí sekerky nebo kotoučové pily nařežte zbytek dřeva a poté dokončete vyřezávání oblasti po zkroucení zásuvek a skříní a odstranění jakýchkoli posuvů a kolejnic ze skříní. Pokud pouze odstraňujete další překližku, abyste umístili pračku a sušičku pod aktuální pult, dřevěná čepel řezá dřevo, a pokud zcela odstraňujete část pultu, laminovaná čepel rozřeže vrstvené desky. Používejte vhodné bezpečnostní vybavení, jako jsou ochranné brýle a rukavice.

It’s A Wrap!

Jsme potěšeni, že jste se naučili, jak skrýt pračku se sušičkou v kuchyni, existuje mnoho nápadů, jak skrýt pračku a sušičku v kuchyni, ale ujistěte se, že máte v kuchyni správné ventilační systémy, přívod vody a elektrické přípojky pro bezpečnou instalaci pračky se sušičkou. Děkujeme, přátelé, že jste s námi!