Jak skrýt ohřívač vody? 6 nejlepších způsobů!

Jak skrýt ohřívač vody? Získejte základy tam, kde si myslíte, že je umístíte natrvalo. Naplánujte si to předem a ptejte se na otázky, jako je kapacita, velikost a připojení napájení.

Vypracujete tak správný plán pro ukrytí ohřívače vody, aniž byste ovlivnili velkou část jeho účinnosti. Pokud chcete, pořiďte si hybridní ohřívač vody.

Zamyslete se nad tím, než postavíte dům. Pokud ne, všimnete si, že věci ve vaší oblasti skončí nepořádně. Horká voda je nezbytná, ale může být také bolestí, pokud nevíte, jak ji skrývat. Spotřebič pomáhá v zimě zajišťovat teplou vodu pro různá použití. Pořiďte si tedy ten nejlepší ohřívač vody a řádně jej schovejte, abyste nezničili estetiku domova. Bez dalších okolků si přečtěte více o tom, jak skrýt ohřívač vody.

Způsoby, jak skrýt ohřívač vody

Existuje mnoho způsobů, jak udržet nádrž ohřívače vody skrytou. Zamyslete se nad kryty, které patří mezi skvělé dostupné nápady. Standardní metody zahrnují použití záclon a zástěn. Použijte je k ukrytí zařízení bez nutnosti výrazné renovace. Ohřívač vody je ideální pro skrytí v garážích, prádelnách a suterénu. Nejlepší možností, kterou je třeba zvážit, jsou kompletní kryty, které trvale a esteticky zakryjí ohřívač vody. Zde jsou způsoby, jak skrýt ohřívač vody:

#1. Záclony

Záclony jsou nejlepší možností, jak skrýt ohřívače vody a spravovat věci. Přidejte nějaké posuvné závěsy, které fungují jako oddělovače. Změřte výšku stěny a zjistěte potřebnou šířku a délku závěsu. Zajistěte určitou rezervu, aby se závěs nedotýkal ohřívače, protože to vyžaduje instalaci kolejnice spolu se stropem, abyste mohli závěs zavěsit, protože to není tak atraktivní, když jej umístíte do rušných místností. Závěsy se ale hodí do vašeho sklepa nebo garáže. Tato možnost záclony je levná a umožňuje vám měnit vzory, když nesouhlasíte s aktuálním vzhledem.

#2. Obrazovky

Obrazovky jsou nejlepší způsob, jak zakrýt zbytek. Fungují jako dekorativní kryty, které vypadají jako vysoko stojící okenice a konvenční přepážky obrazovky. Fungují jako samostatné, kde je můžete rychle přesunout. Navíc je můžete snadno papírovat nebo malovat. Někteří majitelé domů je nechávají stejné, jak vypadaly dříve.

#3. Skříň

Dalším vynikajícím krytem jsou skříně. Jsou ideální pro doplnění hotové kuchyně nebo sklepa z čistého kovu. Přinášejí industriální nádech. Některé skříně jsou však vyrobeny z dřevěného materiálu. Mohou být buď zapuštěné, nebo volně stojící, protože to přichází v drahém cenovém rozpětí, které vydrží déle než jiné možnosti.

#4. Vestavěné stěny

Komerční místa, jako jsou hotely, mají menší zdi. Horká voda raší v různých fazetách. Tento samostatný ohřívač vody lze připojit k vodovodnímu potrubí a funguje. Ujistěte se, že to děláte opatrně, abyste ohřívač vody snadno odstranili, protože to platí, pokud potřebuje opravu nebo výměnu. Opatrně vyřízněte stěnu, aby se co nejlépe přizpůsobila zařízení. Nebo namontujte dřevěné dveře do maskovaných stěn, až budete aplikovat jejich kompletní povrchovou úpravu. Proto je pro vás nebo hosty obtížné postřehnout, jak opravit ohřívač vody.

#5. Skříně

Většina bytů by zařízení a pec skladovala ve skříni. Skříňka se hodí ke dveřím, o kterých hosté nebudou vědět, že je kolem nich ohřívač vody. Toto nastavení je výhodné, když jej rychle zabudujete do jednotky. Přidejte nějakou skříň do dveří stávajícího krytu, protože to funguje kdekoli v domě, jako je kuchyně. Dobrá věc je, že nevzbuzuje žádnou pozornost.

#6. Oddělovače místností

Jsou vynikajícím řešením pro použití při skrytí ohřívače vody. Kupte si to v nejbližším internetovém obchodě nebo v obchodě s domácími potřebami, abyste doplnili svůj prostor. Hledejte dostatečně vysoký, aby skryl ohřívač vody. Přepážka by měla co nejlépe ladit s designem v místnosti, takže nebude vyčnívat od ostatních. Pokud chcete, kupte si více, pokud nemůžete najít žádný, který by skryl ohřívač vody. Děliče místností využívají různé materiály a různé designy. Vyberte si tedy takový, který se hodí do vašeho prostoru. Může být užitečné přečíst si o tom, jak zapálit ohřívač teplé vody zapalovačem.

Základy při výběru metody skrytí ohřívače vody

Níže jsou uvedeny požadavky, které je třeba vzít v úvahu při výběru způsobů skrytí ohřívače vody.

#1. Trvanlivost

Skladová garáž nebo nedokončený suterén je zakrytý tenkým závěsem. Ale pak, hotová kuchyně nebo sklep vyžaduje něco, co zvládne trest.

#2. Cena

Cena je pro většinu lidí jedním ze zásadních faktorů. Cena je pouze nižší než u drahé skříně. Cena je však jedním z faktorů, který je třeba zvážit až jako poslední.

#3. Estetika

Estetika je, když chcete, aby ohřívač vody zapadl do místnosti. Představte si, jak vypadá hotový projekt. Poté hledejte materiály, které nedovolí nádrži vyčnívat a způsobit nevzhledný vzhled.

It’s A Wrap!

Nyní se naučíte, jak skrýt ohřívač vody pomocí závěsů, skříní, skříní, rozdělovačů místností, zástěn a vestavěných stěn. Při výběru ohřívačů vody se řiďte základními způsoby skrývání, jako je cena, životnost a estetika. Možná si budete chtít přečíst související články; vědět, jak dlouho vypustit ohřívač vody a jak zjistit, zda je ohřívač vody plynový nebo elektrický.