Jak skrýt mini ledničku v práci? 5 nejlepších nápadů!

Jste zoufalí, když víte, jak skrýt minichladničku v práci? Máte štěstí, protože pro vás máme pět kreativních nápadů. A jsme si jisti, že můžete vytáhnout jídlo, aniž by to viděli vaši spolupracovníci. Pokud pracujete v kanceláři s více než 20 lidmi stejného a příbuzného povolání, není pochyb o tom, že máte kancelářskou ledničku. Na jednom pracovišti však mohou nastat problémy s tímto zařízením.

Například uložíte nějaké ovoce nebo dezerty do lednice na později, a když jste se vrátili, někdo to bez vašeho svolení kousl. A protože je v budově spousta lidí, nepoznali byste, kdo ji snědl.

Pokud jste tedy někdo, kdo to zažil, pak je tento článek pro vás ideální. Budete moci ukládat jídlo, aniž byste se museli obávat, že si ho někdo vezme. Pojďme tedy bez dalších okolků zjistit, co pro takovou situaci udělat. Číst dál!

Nápady, jak skrýt svoji mini ledničku v práci

K tomuto problému existují různé přístupy. Můžete jej buď přikrýt, nebo odložit do skříně. Případně můžete přidat nějaké barvy a ozdoby, které jí pomohou splynout s okolím. Tady jsou nápady, které jsme shromáždili o tom, jak skrýt minichladničku v práci.

Nápad č. 1. Přikryjte ubrusem

S tímto nápadem můžete nechat svou malou ledničku vypadat jako roztomilý odkládací stolek nebo židle. Ale ujistěte se, že na tom nikdo nesedí. A nahoru a rámečky obrázků můžete umístit nějaké ozdoby.

Použijte ubrus pokrývající celou jednotku, ale délka by měla být dostatečná, aby se nedotýkala podlahy. Na této myšlence je vzrušující to, že si můžete vybrat látku, která odpovídá rozvržení a barvě vašeho stolu. A může mít různé vzory a designy. Také, pokud milujete šití, tak proč nevylepšíte zakoupenou látku?

Tato myšlenka má také určité nevýhody. Pokud ho zakryjete látkou a ozdobíte ozdobami, může to pro vás být nepohodlné, kdykoli budete chtít něco získat z lednice. Zvednutí látky bez rozebrání ozdob a otevření dveří chladničky bude nějakou dobu trvat. Ale i tak dokáže vaši chladničku dokonale schovat.

Nápad č. 2. Umístěte do skříně

Možná máte ve své oblasti pracovní stůl a někdy má zásuvky. Pokud máte zásuvku, kterou nepoužíváte, můžete sem umístit lednici. Pokud je však zásuvka pro váš spotřebič příliš malá, netlačte na ni silou. Pokud váš stůl nepřichází v úvahu, můžeme uvažovat o jiném nápadu.

Pokud máte pod stolem nebo pracovním prostorem stále dostatek místa, můžeme najít malou skříňku, která pokryje pouze vaši lednici. V podstatě je to skříň, která je o něco větší než vaše mini lednička, aby se vešla. A můžeme vyvrtat vzadu malou díru, kterou projde hlavní kabel.

Jednou výhodou této myšlenky je, že nikdo nebude mít podezření, že uvnitř skříně je lednička, zejména pokud pracujete v budově, kde je mnoho souborů a papírů. Umístění uvnitř uzavřeného nábytku však může zabránit řádnému větrání. A mohlo by dojít k přehřátí chladničky.

Nápad č. 3. Vymalovat

Pokud jste umělec, můžete namalovat přední dveře chladničky na něco realistického. Nebo jej můžete namalovat, aby splynul s okolím. Můžete například nechat dveře vypadat jako dřevo, ale zabrat to bude vyžadovat hodně času, úsilí a techniky. Nebo také můžete nechat vypadat jako obraz.

V přírodě můžete malovat realistické květiny a trávu. Ve vašem pracovním prostoru bude chladnička působit jako dekorativní prvek. To vše závisí na vaší představivosti a kreativitě. Před lakováním také nezapomeňte vyčistit ledničku a nanést základní nátěr.

Nápad č. 4. Zakryjte jej ozdobným panelem

Tato myšlenka vás zachrání, pokud vás zajímá předchozí koncept, ale nevíte, jak malovat. Můžete buď použít dekorativní panely s elegantními vzory nebo tapety. Můžete si vybrat velikost, která se vejde do prostoru pod stolem nebo jiným nábytkem. A můžete ji zasunout, aby zakryla mini ledničku.

U tapet můžete lepicí stranu nejprve odstranit, než ji nalepíte. Pak si stejně jako ubrus můžete vybrat jakýkoli design a barvu. Ujistěte se však, že zakrýváte pouze dveře, a nikoli těsnění dveří, které vám může zabránit v otevření dveří.

Nápad č. 5. Vypadejte jako noční stolek

Díky tomu, že bude připomínat noční stolek nebo jiný mini nábytek, jej můžete skrýt a přitom zajistit řádné větrání. Umístěte dřevěný panel, který vypadá jako deska stolu, a můžete získat kovové trubky, které budou připomínat nohy. Navrhujeme, abyste poskytli dostatek prostoru pro otevření dveří a umožnili vám získat nějaké jídlo.

Zabalení

A takhle schovat mini ledničku v práci. Doporučujeme vám nerozhodovat se náhle, jaký nápad použít. Stále musíte zvážit spoustu faktorů, jako je ventilace a zdroj energie.

Doufáme, že v daných nápadech najdete inspiraci a využijete ji k vytvoření lepšího. Prosím, informujte nás o tom, co jste se rozhodli vytvořit, abyste svou minichladničku skryli. Další kreativní nápady, jak zamaskovat a ozdobit domácí spotřebiče, najdete v tomto článku o tom, jak můžete ozdobit okenní klimatizaci. Být kreativní!