Jak skladovat bar na svatební hostinu

Promluvíme si o tom, jak zásobit bar na svatební hostinu tím, že vám pomůžeme znát počet nápojů, které si můžete dát, a druhy, které musíte mít ve svém svatebním baru. Dozvíte se také, jak nastavit rozpočet pro svatební bar a jak jej nejlépe nastavit.

Mohlo by se vám také líbit, jak podávat alkohol na svatbě bez barmana pro další informace. Neváhejte a přečtěte si o tom, pokud nechcete najmout samostatnou osobu, aby obsluhovala váš svatební bar.

Zde je návod, jak skladovat bar pro svatební hostinu

Jak vypočítáte nápoje pro svatební bar?

Můžete vědět, jak zásobit svatební bar, když budete vědět, kolik alkoholu budete potřebovat. Bohužel neexistuje žádný konkrétní vzorec pro výpočet počtu nápojů na svatbu, ale místo toho zvážíte několik faktorů, abyste zajistili, že budete mít dostatek pro hosty.

Nejprve zvažte velikost svatby a počet hostů, které budete mít. Je také nejlepší, když své hosty dobře znáte, protože někteří mohou chtít více nápojů, zatímco jiní jsou v pořádku, když nepijí alkoholické nápoje.

Délka svatební hostiny může také ovlivnit, kolik nápojů budete potřebovat. Některé svatby mají dokonce after-party, což samozřejmě vyžaduje, abyste na takovou oslavu vyčlenili více nápojů.

Můžete také zvážit vynásobení svého počtu svatebních hostů číslem 1,5 a jeho opětovné vynásobení počtem hodin, o kterých očekáváte, že bude vaše svatební hostina trvat. Toto je jen hrubý odhad, ale měl by vám poskytnout představu o tom, jak skladovat svatební bar, pokud jste si vědomi svého rozpočtu.

Jaký alkohol bych si měl koupit do svatebního baru?

Podívejte se na svůj seznam hostů, abyste měli obecnou představu o tom, jaké konkrétní nápoje si do svatebního baru pořídit. Očekáváte například více milovníků piva než těch, kteří preferují signature koktejly?

Potřebujete každého hosta započítat jako pijáka, nebo někteří vaši hosté nepijí vůbec? Nezapomeňte na typ recepce, kterou máte, kde byste mohli chtít dodržovat určité tradice, které vyžadují specifické druhy nápojů.

Ti, kteří jsou zvažováni, můžete zásobit bar podle počtu porcí, které každý nápoj může poskytnout. Například láhev vína nebo šampaňského může naplnit pět sklenic a bedna piva bude obsahovat 24 plechovek.

Tyto předpoklady o tom, kolik nápojů je v láhvi, vám pomohou lépe zásobit svatební bar. Také byste měli zvážit, zda máte otevřený bar nebo peněžní bar, kde první možnost znamená, že hosté mohou dostat tolik nápojů, kolik chtějí, takže možná budete chtít přidělit více nápojů.

Jak zásobíte bar pro 100 hostů?

Pivo a víno

Pokud máte svatbu pro 100 hostů, zvažte objednání 100 plechovek piva a přibližně 6 až 11 lahví vína. Tato čísla by měla stačit k zásobení svatebního baru, pokud podáváte pouze pivo a víno.

Možná budete potřebovat více než deset lahví bílého vína, zatímco jiné druhy vína, jako je červené nebo šumivé, může být kolem 5 až 6 lahví. Zvažte, kolik nápojů může každá láhev podávat a kolik z vašich hostů dává přednost vínu před pivem.

Úplný pruh

Některé páry přidělují svůj rozpočet tak, aby na svatební hostině měly plný bar. Proto do tohoto nastavení kromě piva a vína zahrnete likéry, mixéry, džusy, sirupy a ozdoby.

Pro likéry, jako je brandy, whisky, gin, rum, tequila nebo vodka, získejte od každého dvě až čtyři láhve, pokud máte svatbu pro 100 hostů. To za předpokladu, že každá lahvička obsahuje 750 ml.

U mixérů, jako je cola, tonic a sodovka, můžete svůj svatební bar zásobit třemi lahvemi od každého, za předpokladu, že každá láhev obsahuje 2 l. Na druhou stranu, džusů může mít každý 3 litry, pak dvě láhve na sirupy, vezmeme-li v úvahu, že každá láhev obsahuje 12 uncí.

Tato čísla by měla stačit na svatbu pro 100 hostů. A pokud jde o ozdoby, můžete počítat se dvěma na hosta v ovoci, jako jsou třešně, nebo s půlkou ovoce na hosta pro ozdoby jako citron nebo limetka.

Kolik ledu je potřeba na svatbu?

Přidělte libru ledu na svatebního hosta.

Kolik stojí zásoba baru na svatbu?

Zvažte, že při zásobování baru na svatbu dáte 20 % ze svého svatebního rozpočtu. Samotná cena bude samozřejmě záviset na typu baru, který máte, a také budete chtít zahrnout tipy pro barmana.

Dalším způsobem, jak získat hrubý odhad, je rozpočet alespoň 5 USD na každý nápoj. Každý host může vypít tři až šest nápojů v závislosti na délce recepce.

Pokud je rozpočet problémem, ale nechcete suchou svatbu, můžete si přečíst o tom, co je to cash bar na svatbě. To je opak otevřeného baru, kde hostitelé platí svým hostům karty; místo toho budou hosté platit za své vlastní nápoje v pokladně.

Závěr

A to je vše! Právě jsme se naučili, jak zásobit bar pro svatební hostinu, a to tak, že jsme spočítali, kolik nápojů je potřeba a jaké druhy na svatebním baru nabídnout.

Zvažte vzorce, které jsme sdíleli, abychom vám poskytli odhad, ale nezapomeňte, že váš výpočet může ovlivnit mnoho faktorů.