Jak si vyrobit trysku pro vysoušeč vlasů doma? Definitivní průvodce!

V tomto článku vám řekneme, jak si vyrobit trysku pro vysoušeč vlasů doma, aniž byste utráceli peníze za nákup pokročilého vysoušeče, který je dodáván s příslušenstvím; a toto je návod v jednom kroku, takže jsem si jistý, že to zvládnete bez problémů.

Obecně existují dva významné typy nástavců na vysoušeč vlasů; jeden je koncentrátor a druhý je difuzér. Chápeme, že ne každý má rozpočet na nákup těchto fénů na seznamu A.

Může to být vaše „DIY“ stránka, která vás nutí vyrábět věci rukama doma. Stejně jako já věřím, že jsem laskavý; nic mi nedělá vnitřní potěšení než používání věcí, které jsem vyrobil, zvláště těch, které mám doma. Nejkonkrétnější položky můžete proměnit v ty nejúžasnější, když budete hledat na internetu a míchat různé nápady. Chcete-li vědět, kde začít, přejděte dolů!

Co je tryska?

Tryska není určena pouze pro fény nebo fény. Používáme jej v každodenním životě v zahradních hadicích, tlakových myčkách a postřikovačích. Primární funkcí trysky vysoušeče vlasů je zvýšit rychlost proudu vody nebo vzduchu v závislosti na stroji, ke kterému je připojena. Tryska je známá jako koncentrátor při použití s ​​vysoušeči vlasů. Udává směr vzduchu tím, že shromažďuje vzduch v jedné poloze a vyfukuje ho vysokou rychlostí. Doba sušení je tedy kratší, než je zapotřebí bez trysky.

Jak si doma vyrobit trysku koncentrátoru vysoušeče vlasů?

Pokud se vaše role papírového ručníku blíží ke konci, srolovaná role vám nemusí být k ničemu. Ale to si o tom myslíš ty. To lze použít jako vynikající koncentrátor, který vám v nouzi pomůže vyfénovat vlasy. V této ústřední části vám prozradíme v jednom kroku návod, jak si doma vyrobit trysku na fén.

Pokud používáte velké papírové ručníky, rozřízněte roli na polovinu. Pokud máte menší, není třeba nic dělat. Stačí přiložit tuto roli karty na ústa fénu. Správně jej zafixujte pomocí horkého lepidla nebo průhledné pásky. Až budete spokojeni s tím, že tryska sedí ve správné poloze, stiskněte horní stranu role prstem a palcem obou rukou, dokud nezačne vypadat jako tryska koncentrátoru, která přichází s luxusními fény. Pokračujte v stisknutí, dokud nezískáte perfektní velikost.

Mějte na paměti, že tenčí ústí trysky koncentrátoru znamená, že vzduch bude vycházet vysokou rychlostí. Pokud chcete hladší proudění vzduchu s nízkou rychlostí, netlačte na roli příliš. Horký vzduch vycházející z vysoké rychlosti by mohl poškodit vaše vlasy. Vysoušeče vlasů mají obvykle dva základní nástavce: koncentrátor (trysku) a difuzér. Koncentrátor dodává vlasům maximální lesk a je nejvhodnější pro rovné vlasy. Zároveň je difuzér speciálně navržen pro dívky s kadeřemi ve vlasech.

Jak si vyrobit difuzér doma?

Vezměte starou ponožku z prodyšné látky a svažte ji přes ústí fénu gumičkou nebo sponkou do vlasů. Začněte difuzovat vlasy po zapojení fénu. Před použitím ponožky jako difuzéru mějte na paměti tyto dvě věci.

  • Látka by neměla být příliš savá, protože se bude extra zahřívat a může způsobit poškození vlasů.
  • Nikdy nevybírejte látku, která by se mohla po přímém kontaktu s teplem roztavit.

Zde je návod, jak používat difuzér vysoušeče vlasů.

Jak si vyrobit čepici doma?

Nástavec na vysoušeč vlasů Bonnet účinně vysuší vlasy bez krepatých nebo lámavých vlasů. Nebojte se; nemáte připevnění kapoty. Nejlepší by bylo, kdybyste měli bavlněné tričko, které vám poslouží jako čepec.

Vezměte si oversized košili a zavažte ji z horní strany. Poté z vlasů vytvořte volný drdol a sepněte jej na temeni hlavy. Oblečte si košili na hlavu a zapněte fén. Teplo vycházející ze sušičky nezpůsobí drsnost vlasů, protože teplo se nejprve dotkne košile a poté vlasů. Košile se stane výbornou náhradou za čepec. Vaše vlasy tak získají uhlazený a volný vzhled.

Všechny tři způsoby výroby nástavců na vysoušeč vlasů, jako je tryska koncentrátoru, difuzér a kapota, jsou velmi užitečné a dostupné. Nemohou však nahradit ty skutečné, které jsou dostupné na trhu, protože společnosti tráví spoustu času zkoumáním nejpřesnějšího typu materiálu a struktury pro konkrétní druh nástavce.

Domácí tryska je super prospěšná, když se opozdíte a spěcháte si vysušit vlasy. Z dlouhodobého hlediska vám však nepomohou, protože vyžaduje více údržby než skutečná. Zjistěte, jak používat kapotu fénu!

Je to obal

Nyní víte, jak vyrobit trysku vysoušeče vlasů doma. Difuzér a kapotu můžete vyrobit také pomocí obyčejných ponožek a trička. Poznejte 10 domácích léků na suché vlasy.