Jak protáhnout křivé vlasy bez fénu? 6 nejlepších metod!

Chcete pochopit, jak natáhnout kudrnaté vlasy bez fénu? Dosáhli jste na správné místo; naučíme vás několik běžných technik, které lze použít na mokré nebo suché vlasy, pomocí kterých můžete získat pružné vlasy bez použití fénu.

Vytažení nebo narovnání vlasů vám umožní zobrazit jejich přesnou délku. Upravte si vlasy způsobem, který eliminuje srážení vlasů a odstraňuje zacuchání.

Myslím, že všichni víme, že fén produkuje teplo průchodem proudu drátem, stejně jako toustovač. A protože teplo vaše vlasy poškozuje, sestavili jsme seznam nejčastějších a nejjednodušších způsobů, jak si vlasy prodloužit bez použití fénu. Bez dalších řečí, začněme! Musíš prostě číst dál, jo?

Metody protažení vlasů bez fénu

I když je fénování nejběžnější a nejrychlejší metodou natahování vlasů, musíte věnovat pozornost všem níže uvedeným metodám testování vlasů, abyste si vlasy vytáhli bez použití fénu. Také zjistíte nebo se naučíte, jak natáhnout kudrnaté vlasy bez fénu.

Metoda č. 1. Africká metoda navlékání

Africká metoda navlékání je metoda, která se praktikuje po staletí. To se nejčastěji používá v celé Africe, aby poskytlo vynikající výsledky vybraným účastníkům přirozených kadeří a dokázalo, že úsilí je vždy užitečné. Je to profylaktický účes a poskytuje způsob růstu vlasů bez tepla.

Pro smysluplnější výsledky umístěte nit velmi blízko a ujistěte se, že šňůra zcela zakrývá linii vašich vlasů. Použijte svou představivost k dokončení své práce, spíše než její dokončení neplánovaně. Pro pokročilý efekt můžete také spojit jednu oblast klínu s druhou. Pokud také chcete, aby to vypadalo perfektně, ale nit ve vašem účesu na noc, den nebo i déle, pokud přerušíte čáru, je tam! Máte lesklé, rovné a dlouhé vlasy.

Metoda č. 2. Bantuské uzly

Před vytvořením bantuského uzlu si musíte být jisti, že je vaše pokožka hlavy zvlhčená a čistá, protože je vystavena významné části. Nejprve musíte zkroutit část vlasů pouze jedním směrem, omotat je, dokud nevytvoříte uzel, a pak uzel zafixujte zatlačením zbytku vlasů pod něj. , Nakonec nechte zapletené vlasy uschnout tak, že je zakryjete šátkem.

Metoda č. 3. Twist & metoda re-twist

3. nejběžnější metoda je metoda twist and retwist, která je jednodušší a účinnější pro snížení nadměrného smršťování během dne mytí vlasů. Při této metodě, když jste připraveni si umýt vlasy, udělejte část vlasů do velkého objemu a poté je natočte. Při každém rozvázání a opětovném otočení poskytuje znatelnější natažení. Přestaňte kroutit, když jsou vaše vlasy zcela suché.

Metoda č. 4. Pomocí jumbo válečku

Pokud máte dlouhé vlasy, použijte 6-10 jumbo natáček a suché vlasy naviňte na šířku natáčky. Nejprve si vlasy rozčešte a v dalším kroku přeložte vodorovně přes váleček. Na závěr pomocí ptakopyskové spony připevníme každou stranu. Použití plastového válečku místo pěnového válečku je nejlepší způsob, jak vytvořit plynulý povrch. Použití této metody přes noc vám může dát silné vlasy.

Metoda č. 5. Pomocí gumových plát

Možná to vypadá divně, ale je jednodušší si vlasy natáhnout pomocí gumové destičky. Nejprve srovnejte nedávno umyté vlasy pomocí destiček a připněte je na místo. Pokud spojíte mokré vlasy s nádobou, sušení může trvat roky. Takže vaše vlasy musí být vlhké nebo vlhké a ne mokré.

Metoda č. 6. Pomocí ananasové metody

Poslední metoda je užitečná pro ty, kteří mají dlouhé vlasy. Tato ananasová metoda je nejlepším způsobem, jak chránit svůj účes během spánku, ale může také prodloužit délku vašich kadeří. Provádí se tak, že získáte všechny vlasy v přední části hlavy, které vám pomohou rozprostřít kořínky, díky nimž bude vaše afro vypadat déle. Pokud je to možné, pak musí být držák culíku dostatečně volný, aby jednou zabalil vaše vlasy. To pomůže předejít vráskám, které se tvoří přes noc, pomocí leštěného nebo gumového držáku na culík, aby se vlasy nelámaly a netahaly, když je rozvazujete.

Zjistěte, jak natáhnout vlasy bez fénu.

It’s A Wrap!

Doposud jste se museli naučit, jak natahovat kudrnaté vlasy bez fénu. Nyní můžete své vlasy natáhnout i bez fénu pouhým použitím kterékoli z výše uvedených šesti metod, ať už chcete použít cokoli, a vybrat si ten nejlepší způsob, jak si vlasy natáhnout bez použití fénu.

Také by vás mohlo zajímat, jak sušit vlasy bez fénu a jak rychle sušit vlasy bez fénu.