Jak prodat gauč a sedadlo na Craigslistu

Přemýšlíte o prodeji jakýchkoli svých věcí, než se přestěhujete? Méně nábytku na stěhování znamená méně peněz vynaložených na stěhováky nábytku. Jak tedy prodat gauč a sedátko na Craigslistu?

Craigslist je výkonná platforma pro prodej nábytku se zákazníky z celého světa. Před fotografováním nábytku jej řádně oprašte a vyleštěte. Poté přidejte do seznamu Craigslist své skvělé portfolio fotografií a jasné a komplexní vysvětlení.

Sledujte možné dotazy kupujících a vyhoďte podezřele znějící e-maily do koše. Musíte vědět, kolik byste měli prodat gauč a sedačku. Vaše prodeje nábytku Craigslist již vypadají slibně!

Jak prodat gauč a sedadlo na Craigslistu

Craigslist je vynikající alternativou k bezplatnému prodeji nábytku online. Pokud však nejste marketingový génius, chcete pomoc při vytváření reklam a vyjednávání slušné dohody. Naštěstí vám tyto návrhy mohou pomoci s vložením několika dalších dolarů do vaší peněženky s malým až žádným úsilím.

Příprava nábytku

Otřete pohovku a sedačku, aby na fotografiích v seznamu vypadala úhledně. Nábytku můžete přidat hodnotu tím, že jej uvedete do kódu, což znamená větší hotovost na ruku. Existuje mnoho způsobů čištění různých typů nábytku.

Chcete -li odstranit prach z nábytku z tvrdého dřeva, setřete jej vlhkým hadříkem. Aby se dřevo lesklo, použijte měkký suchý hadřík a leštidlo na olej na dřevo. Nakonec jej otřete čistým suchým hadříkem.

Vysajte veškerý prach z čalouněného nábytku a odstraňte skvrny stříkáním odstraňovače skvrn. Poté jej lehce vydrhněte čalouněným kartáčem namočeným ve vodě. Vždy hledejte viditelné skvrny.

U plastového nábytku by stačil ručník navlhčený teplou vodou a saponátem. Poté jej na závěr otřete čistým suchým ručníkem.

Vyfoťte svůj gauč a sedačku.

Když přemýšlíte o tom, jak prodat gauč a sedátko na Craigslistu, potřebujete nějaké dobré obrázky. Pořiďte 3–6 fotografií vybavení. Fotografie jsou jedním ze základních prvků seznamu Craigslist. Proto musí mít vysokou kvalitu. Kromě toho existuje několik kritických tipů pro fotografování Craigslistu.

Použijte vysoce kvalitní mobilní telefon nebo digitální fotoaparát. Abyste se vyhnuli rozmazaným snímkům, použijte stativ nebo umístěte fotoaparát na rovný povrch. Pokuste se pořizovat fotografie po celý den, když je dostatek světla.

Odstraňte veškerý nepořádek z oblasti kolem kusu nábytku. Můžete například použít bílý list jako základní pozadí, pokud ho máte. Ujistěte se, že jste pořídili fotografii na dobře osvětleném místě bez stínů.

Obrázek by měl být vycentrován na položku, kterou prodáváte. Nejlepší by bylo, kdybyste všechno ostatní skryli před zraky. Pokud chcete své fotografie trochu okořenit, můžete použít Instagram, aby byly vaše fotografie více fascinující.

Vytvořte vynikající název

Titulek vaší reklamy Craigslist musí být poutavý a popisný, aniž by byl příliš dlouhý. Je dobré, aby to bylo stručné a věcné. Titulek je první věcí, které si spotřebitelé všimnou, když si přečtou stovky dalších reklam.

V nadpisu musíte použít relevantní klíčová slova. Mnoho spotřebitelů využije vyhledávací nástroj Craigslist k odstranění veškerého zboží, které je nezajímá. Místo použití všech velkých a malých interpunkcí používejte velká písmena počátečního písmena každého slova.

Vytvořte efektivní kopii reklamy

Lidé se vždy budou divit, jak na Craigslistu prodat gauč a sedátko. Ale oni nevědí, jak vytvořit efektivní reklamu na webu.

Pokud pracujete v reklamě, možná už víte, jak napsat poutavý text reklamy. Například je v reklamě Craigslist známý jako „tělo příspěvku“. Tuto oblast použijte k podrobnému popisu položky.

Buďte co nejkonkrétnější a zahrňte mnoho konkrétních klíčových slov, která zákazníkům pomohou při hledání vašeho zboží, zatímco se dívají. Můžete například použít fráze jako gauč nebo milostné sedadlo k popisu vaší položky konkrétněji v těle. V této sekci můžete také prodiskutovat ideální způsob, jak vás kontaktovat (e -mail, telefon, text, Snapchat).

Nakonec byste měli určit, zda je věc nová nebo použitá. Pokud bylo použito, upřesněte všechny nedostatky nebo nedostatky položky. Je nezbytné být pravdivý, abyste předešli zmatkům a nepříjemným okamžikům, když se s kupujícím setkáte.

Připraveni vyjednávat

Většina lidí, kteří nakupují na Craigslistu, hledá výhodnou nabídku, takže je přesvědčte, že nějakou mají. Nejprve vyberte nejnižší cenu, kterou jste ochotni přijmout za nový nebo použitý nábytek. Poté zvyšte cenu o několik dolarů nad konečný údaj.

Většina jednotlivců se pokusí smlouvat, takže buďte připraveni získat několik nízkých nabídek. Snažte se však, abyste se všemi těmi neurazili. Faktem je, že vaše věci jsou tak cenné, jak jsou za ně připraveni zaplatit.

Pokud jste do jednoho nebo dvou dnů neobdrželi žádné nabídky, možná je načase snížit ceny. Na druhou stranu jste to nacenili příliš levně, pokud během prvních dvou dnů obdržíte řadu doporučení. V takové situaci můžete zvážit využití těchto nabídek jako páky k tomu, abyste uchazeče požádali o více peněz.

Přemístění pohovky a sedačky

Pokud jste to dotáhli tak daleko, znamená to, že jste udělali nabídku pro svůj nábytek, což je fantastické! Dokončili jste složitou část, nebo jste tomu alespoň věřili. Váš zákazník může chtít pomoc při přepravě nábytku z vašeho domova do jeho.

Kupující a prodávající si nyní mohou najmout nákladní dodávku s řidičem na pomoc s dodávkou nábytku na vyžádání. Za tyto výdaje obvykle odpovídá kupující. Ceny jsou však srovnatelné s cenami, které nabízejí běžné autopůjčovny.

Závěr

Vydělání zisku na Craigslistu rychle a bezpečně vyžaduje určité plánování. Nejprve se ujistěte, že máte někoho s sebou, když potkáte kupujícího a budete obchodovat pouze v hotovosti. Tyto metody prodeje gauče a sedačky na Craigslistu vám pomohou bezpečně prodávat vaše položky.