Jak připojit podložky LG k WiFi? 6 nejlepších důvodů, proč se rozhodnout pro chytré praní!

Chcete vědět, jak připojit pračky LG k WiFi? Existuje několik jednoduchých kroků, které můžete provést. Trendem jsou bezesporu inteligentní pračky. Jak technologie postupuje, zavádějí se také nové funkce pro všechno, včetně domácích spotřebičů.

Společnost LG nedávno představila inovativní pračku s atraktivními funkcemi. Jedním z nich je WiFi připojení.

Koupili jste si chytrou pračku LG? Neboj se; tento článek vám poskytne průvodce krok za krokem. WiFi zařízení jsou ta, která umožňují zařízením připojit se k WiFi. V dnešní době můžete rychle připojit jakýkoli stroj k WiFi prostřednictvím bezdrátového síťového připojení. Chytrá pračka funguje stejným způsobem. Vaši inteligentní parní pračku snadno připojíte k WiFi bez jakýchkoli tvrdých pravidel. Pomocí několika kroků můžete na vaší pračce zapnout možnost WiFi. Výhoda této funkce a její práce jsou popsány v tomto článku.

Postup připojení praček LG k WiFi

Zajímá vás, jak připojit pračky LG k WiFi? Uvolněte se, protože všichni jsme byli v situacích, kdy potřebujeme správné vedení k ovládání nového gadgetu. Chcete-li zapnout WiFi, postupujte takto.

 • Zapněte pračku LG.
 • WiFi spustíte dlouhým stisknutím tlačítka start na pračce
 • Přejděte do nastavení telefonu a povolte možnost bezdrátového připojení nebo WiFi. Vaše pračka je nyní připojena k WiFi
 • Ovládejte nastavení na pračce pomocí aplikace LG ThinQ

Nyní si můžete užívat různé funkce dostupné v aplikaci ThinQ.

Připojení k aplikaci LG ThinQ

Žijeme ve dvacátém prvním století a technologických inovací den ode dne přibývá. Hlasová aktivace a umělá inteligence jsou dva primární příklady. Značka LG navrhuje aplikaci LG ThinQ, která lidem umožňuje ovládat a sledovat své spotřebiče. Pomocí hlasu můžete zadávat příkazy zařízení.

Jak stáhnout aplikaci ThinQ

 • Stáhněte si aplikaci LG ThinQ z obchodu Play.
 • Otevřete aplikaci a začněte se registrovat podle pokynů.
 • Po registraci obdržíte potvrzovací e-mail.
 • Povolte na zařízení WiFi a připojte se k internetu.
 • Otevřete aplikaci ThinQ a vyberte svůj produkt.
 • Vyberte obrázek modelu svého zařízení.
 • Aktivujte si služby této aplikace a užívejte si.
 • Důvody ke stažení aplikace LG ThinQ

  Je nutné znát důvody, proč si musíte aplikaci stáhnout, pokud chcete také pochopit, jak připojit vaše pračky LG k WiFi. Zde jsou následující:

  Ovládejte a sledujte pračku

  Tato aplikace vám umožňuje sledovat pohyb a fungování vaší pračky. Kromě toho můžete prostřednictvím této aplikace ovládat nebo přidávat různé cykly do vašeho čisticího zařízení.

  Kontaktujte službu péče o zákazníky

  V případě jakéhokoli problému se můžete rychle spojit se službou péče o zákazníky. Pomohou vám vyřešit daný problém tím, že vám poskytnou návrhy. Získáte také roční dodatečnou záruku na váš spotřebič. Nejlepší je také vědět, na co se zaměřit při nákupu použité pračky.

  Pračka LG TurboWash3D Smart Wi-Fi

  Je to jedna z nejvýkonnějších inteligentních praček. Pojme oblečení všech druhů a velikostí. Pro připojení k telefonu můžete povolit možnost WiFi, která je na pračce k dispozici. Toto inteligentní spojení vám ukáže různé metody a techniky, jak důkladně vyprat oblečení. Aplikace LG ThinQ vám pomůže vybrat vhodné cykly pro vaši pračku; Možnost napařování pere oblečení párou bez použití vody a pracího prostředku. Prostřednictvím této aplikace si můžete zakoupit nebo stáhnout procesy dle vlastního výběru.

  Kvality chytré pračky

  Pokud se chcete rozhodnout pro chytrou pračku, pak byste měli znát její kvality; zde jsou jen některé z věcí, které byste měli vzít na vědomí:

  #1. Odstraňte problém

  Pokud má vaše pračka LG nějaký problém s fungováním, inovativní pračka vás prostřednictvím aplikace upozorní. Také se snaží problém vyřešit.

  #2. Automatický výběr možností

  Chytré pračky připojené k aplikaci ThinQ automaticky vyberou nejvhodnější cyklus pro praní oblečení podle vašeho zařízení. Musíte poskytnout pouze malé a nezbytné podrobnosti o modelu vaší pračky.

  #3. Paměť

  V jeho paměti jsou k dispozici vaše poslední nebo nejčastěji používané cykly. Můžete je spustit aktivací příslušné funkce.

  #4. Bezpečnost

  Chytré pračky vám zajistí bezpečný mycí den. Pokud například nejsou dvířka pračky zavřená, dostanete upozornění a pračka se nespustí.

  #5. Přidávání položek

  Pokud zapomenete něco vložit do pračky a cyklus se spustil, nemějte obavy; chytré podložky umožňují vložit více položek během procesu kliknutím na možnost Přidat položku.

  #6. Kapacita chytrých praček

  Chytré podložky jsou většinou předimenzovanější. Snadno v nich vyperete oblečení jakékoliv velikosti. Chytré pračky jsou perfektní pro vaše prádlo.

  Je to obal!

  Koupě inteligentní pračky vám ulehčí potíže, se kterými se obvykle při praní prádla potýkáte. Jsou o něco dražší než běžné pračky, ale tato cena je v porovnání s kvalitou a standardy těchto spotřebičů přijatelná. Kromě dostupných možností si můžete stáhnout další možnost cyklu pro vaši pračku.

  Pomocí aplikace LG ThinQ App můžete rychle získat tipy a triky, jak udržet vaši chytrou pračku optimalizovanou. Tato aplikace vám poskytuje spoustu jedinečných funkcí, které můžete použít k efektivnějšímu praní oblečení. Tato aplikace vám umožňuje zahájit nebo ukončit cyklus podle vaší vůle. Takže jděte a pořiďte si inteligentní pračku co nejdříve. Každopádně už víte, jak připojit podložky LG k WiFi. Přečtěte si související články; víte, proč pračka LG vydává hlasitý zvuk při odstřeďování a co znamená LE na pračce LG.