Jak přidat tlačítko pro darování na YouTube? 3 snadné kroky!

Jak přidat darovací tlačítko na Youtube? S rostoucí komunitou, kterou dnes YouTube má, se stále více lidí stává tvůrci obsahu a zakládá si vlastní kanál YouTube. Díky tomu se tito takzvaní „odběratelé“ začnou přihlašovat k odběru vašeho kanálu, takže bude s přibývajícími dny stále významnější. Díky tomu se nemůžete proslavit v žádné konkrétní době.

Přestože jako rostoucí tvůrce obsahu může být některý obsah, který se pro některé lidi opakuje, nudný. Jako tvůrce obsahu na YouTube je tedy vaší povinností nebo úkolem vytvářet nová videa. Při natáčení těchto videí je samozřejmě nutné utrácet peníze, aby se to stalo. Proč? Někdy jsou potřeba rekvizity.

Dokonce i děti dnes sledují prostřednictvím aplikace, jak se každý den učí různé věci. Když váš kanál bude pokračovat, budou s vámi na cestě příznivci nebo odběratelé. I když není zaručeno, že z toho vyděláte spoustu peněz, dnes se naučíme, jak přidat tlačítko pro darování na YouTube. Dokonce i tvůrcům obsahu docházejí prostředky. V takovém případě mohou předplatitelé udělat jeden způsob, jak jim pomoci, a to prostřednictvím darů; nicméně, pojďme se ponořit hlouběji do tématu, zatímco budeme pokračovat v diskusi o tom více, abychom měli nápady a vybírali různá klíčová slova během čtení tohoto článku. Pokračujme nyní.

Kroky pro přidání tlačítka pro darování na YouTube

Jak přidat darovací tlačítko na Youtube? Všichni You Tubers začínají zdola, aby věděli a dosáhli všeho nahoře; v takovém případě uděláme maximum, abychom vám pomohli zjistit, v čem je problém. Pokud jde o dnešek, zde jsou odpovědi na položené otázky:

Krok č. 1. Přihlášení a procházení účtu studia youtube

Když chcete na svůj kanál poprvé přidat tlačítko pro darování, měli byste jít jako první, protože je to váš účet ve studiu YouTube. Tímto způsobem můžete získat přístup k nastavení a volně procházet různými tlačítky přítomnými na dané webové stránce nebo stránce. Odtud budete chtít přejít do levé nabídky a zobrazit nastavení. Jakmile najdete levou nabídku, zobrazí se v této liště seznam nastavení. Vyberte kartu, která označuje „Zpeněžení“. Jakmile stisknete toto tlačítko, zobrazí se rozevírací seznam.

Jakmile se to objeví, stiskněte „Giving“, abyste mohli být přesměrováni na následující webovou stránku, která je nezbytná k dokončení první části tohoto. Nyní, když jste na kartě s názvem „Dávání“, měli byste projít nastavení a najít „Začínáme“. Od této chvíle to bude znamenat začátek procesu vytváření darovacího tlačítka. Jakmile najdete požadované tlačítko, stiskněte tlačítko s názvem „Vytvořit sbírku“. Po dokončení pokračujte.

Krok č. 2. Výběr neziskové organizace, kterou byste rádi podpořili

Nyní, když byl učiněn první krok, je nyní čas, abychom tento proces dokončili. Jak? Dále vám to bez starostí a starostí vysvětlíme. Takže s tím, co bylo řečeno, pojďme nyní diskutovat o tom, jak provést náš druhý krok v tomto procesu. Je to snadné, když budete postupovat podle kroků správně.

Jakmile je vše nastaveno a dostanete se k tlačítkům, která jste před chvílí stiskli, je nyní čas vybrat a nastavit volbu pro tvorbu tohoto tlačítka. Zde budete chtít vybrat dostupnou neziskovou organizaci 501(c)(3) v USA, kterou byste chtěli podpořit.

Pokud nemůžete najít konkrétní možnost, kterou se rozhodnete použít, jedinou možností, kterou máte, je projít tlačítka a najít „Požádat o neziskovou organizaci“ tímto způsobem; nyní můžete vložit svou organizaci nebo cokoliv jiného, ​​čemu se snažíte přispět. Pro váš případ to bude menší problém. Proč? Tento proces nějakou dobu trvá, takže je lepší ho sledovat. Může však trvat několik dní, než to budete moci provést, takže je lepší trpělivě čekat, dokud proces nebo úkol stále probíhá nebo pokračuje. Přátelé, naučte se, jak přidat darovací kartu youtube ve čtyřech snadných krocích.

Krok č. 3. Přidání konkrétních podrobností do důležitých polí

V tomto kroku je nutné podle pokynů přidat podrobnosti o sbírce, jako je název, popis a spolupracovníci. Tímto způsobem bude snazší porozumět, protože informace jsou konkrétnější, aby byly okamžitě známé. Také vám doporučujeme, abyste si stanovili cíl a trvání sbírky. Můžete to kdykoli změnit. Jakmile je vše nastaveno, je nyní čas přidat videa nebo naplánované živé přenosy, aby se zobrazilo tlačítko pro darování. Přímo nebude zveřejněn, protože se bude vysílat pouze v daný den a čas. Takže s tím, co bylo řečeno, zveřejněte své video hned, abyste mohli počkat, až bude zveřejněno. Možná si budete chtít přečíst o tom, jak umístit darovací tlačítko na svůj web.

It’s A Wrap!

Jak přidat darovací tlačítko na Youtube? Nyní, když víte, jak přidat darovací tlačítko na YouTube, bude práce s ním jednodušší. Tímto způsobem mohou podporovatelé prostřednictvím této webové stránky přispívat na pomoc svým oblíbeným streamerům a umělcům po celém světě. Pokud jde o dary, máme spoustu článků, které s vámi můžeme sdílet, abyste si je mohli přečíst. Můžete se seznámit s dalšími články souvisejícími s dárcovstvím; přečtěte si, co je to tribute donation a jak vytvořit tlačítko pro darování na Facebooku.