Jak přidat darovací tlačítko na PayPal? 4 snadné kroky!

Chcete zjistit, jak přidat darovací tlačítko? No, přátelé, to je něco snadného. Dovolte nám, abychom vás to naučili pro nejrozšířenější platformu, kterou je Facebook.

Otevřete Facebook, klikněte na „upravit stránku“ a vyberte pro svou stránku možnost „nezisková organizace“. Poté budete mít možnost přidat darovací tlačítko. A je to, právě jste přidali darovací tlačítko na svou stránku.

Další platformy umožňují přidat tlačítko pro darování, stejně jako PayPal. A my vás naučíme, jak přidat darovací tlačítko pro tuto platformu.

O tomto tématu je toho hodně, přátelé. Pokračujte ve čtení tohoto článku, pokud chcete zjistit, jak na to!

Dárcovství: Stručná definice

Jaká je definice dárcovství? Tak tady je odpověď. Dar je dán osobě nebo organizaci výhradně pro dobrou věc, aniž by se očekávalo něco na oplátku. Dar může být značná částka nebo nepatrná částka, jen několik dolarů. Ale oba mají stejnou důležitost, protože hodnota daru není definována tím, jak velký nebo malý je. Navíc není nutné pouze darovat peníze.

Můžete darovat různé další věci. Je tomu tak proto, že každý poskytnutý dar je stále spojen se svou základní hodnotou: darovat něco pouze pro dobrou věc, aniž byste očekávali něco na oplátku.

I když téměř všechny dary jsou poskytovány jednoduše pro dobrou věc, aniž by se očekávalo něco na oplátku, peněžní dary existují; jedná se o dary, kde dárce požaduje něco na oplátku. Příkladem toho jsou náklady na darování vajíček a spermatu pro dárce.

Typy darů

Nyní existují různé způsoby, jak je darovat. A zde jsou některé z nich:

#1. Darování neziskovým organizacím

Toto je jeden z nejčastějších způsobů darování. Neziskové organizace jsou organizace, které mají specifické poslání pro zlepšení společnosti. Dosažení těchto misí jim nepřináší žádný zisk a je prováděno výhradně pro blaho ostatních. V neziskové organizaci organizace často přichází s novými plány, kterým dárci mohou přispět. Děje se tak, aby naplnily potřeby komunity, které slouží. Abychom to opravdu rychle uzavřeli, neziskové organizace jsou skvělým způsobem, jak darovat, a mnohé z nich mají měsíční dárkové plány, které vám umožňují přispívat peněžní konkrétní částkou každý měsíc bez jakýchkoli potíží.

#2. Lékařské dary

Nyní jste pravděpodobně slyšeli o nejběžnějších; darování krve. Ano, jde tedy o lékařský dar. Pokud o tom nevíte, jedná se v podstatě o dárcovství, kdy dárce daruje svou krev, aby pomohl pacientům, kteří ji potřebují pro své zotavovací procesy. Existuje mnoho typů lékařských příspěvků, jako jsou:

  • Dárcovství plazmy
  • Dárcovství krevních destiček
  • Power red darování

Seznam pokračuje.

#3. Přímé dary

Toto je nyní zdaleka nejpřímější typ dárcovství. A nebylo by špatné, kdybychom řekli, že toto je tradiční způsob darování. Ale pomocí tohoto způsobu můžete dát těm, o kterých si myslíte, že je potřebují. Může to být někdo, koho znáte; může to být bezdomovec nebo kdokoli, o kom si myslíte, že je pouze finančně poptávaný a může dobře využít dar, který jim poskytnete. Tyto dary nejsou vždy peníze. Místo toho můžete darovat oblečení, hračky, knihy, psací potřeby nebo cokoliv, o čem si myslíte, že by se někomu mohlo hodit.

#4. Účast na charitativních akcích

Dobročinné akce jsou skvělým a zábavným způsobem darování. V tomto hostitel organizuje akci. Může to být jen maraton, cyklistický závod, jednoduchá herní událost nebo možná charitativní večeře pro získávání finančních prostředků. Prostředky jsou obvykle získávány z konkrétních důvodů. Hostitel žádá všechny účastníky akce, aby přinesli malou částku k darování, což je způsob, jakým se získávají finanční prostředky. Přečtěte si o procesu plánování charitativní akce.

#5. Darovací přihrádky

Možná jste trochu líní a nechce se vám chodit do místního darovacího centra s břemenem nošení všech věcí, které chcete darovat. Pak jsou nejjednodušším řešením vašeho problému darovací koše. Tyto popelnice jste museli vidět u silnice nebo možná na parkovišti. Tyto popelnice se velmi pohodlně používají. Obvykle určují, k čemu je každý kontejner určen, a věci, které chcete darovat, můžete jednoduše umístit do příslušných kategorií. Kromě toho jsou tyto koše zřízeny buď darovacími centry, které používají vaše darované věci pro charitu, nebo obchodními společnostmi, které zasílají váš majetek do zámoří. Vědět, kde koupit dárkové krabice.

Jak přidat tlačítko pro dar na PayPal

V této sekci vás naučíme, jak přidat darovací tlačítko pro PayPal. Zde jsou následující kroky:

Krok č. 1. Přejděte na ‚platby‘

Přejděte na PayPal a přejděte na možnost „Platby“.

Krok č. 2. Klikněte na ‚dary‘

Klikněte na možnost ‚Platby‘ a poté najděte možnost ‚Dary.‘

Krok č. 3. Zvolte „tlačítko pro přidání daru“

Po nalezení možnosti „Dary“ klikněte na „tlačítko přidat dar“.

Krok č. 4. Hotovo

Po kliknutí na toto budete mít tlačítko pro darování přímo před sebou; můžete si jej přizpůsobit a umístit na požadovanou stránku.

Je to obal

Doufáme, že nyní víte, jak přidat darovací tlačítko. Skvělá práce, že jste tento článek dočetli až do konce! Můžete také chtít vědět, jak umístit darovací tlačítko na svůj web a jak vytvořit darovací tlačítko na Facebooku.